שרשור הכוונה ומודיעין 11/12

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
מרכבת מרכז למכון מור - מחיר
שאלה פשוטה - אם אני מגיע לרכבת מרכז ומשם לוקח אוטובוס למכון מור, האם נסיעה מאולמי רסיטל תהיה יקרה יותר מנסיעה ממתחם הבורסה?
שלילי בזנ"ט!!!
מגבול יפו בת ים או מטיפה צפונה לצומת חולון ועד לכביש גהה, זה מחיר של נסיעה פנים עירונית בדן (סביב 5.50 ש"ח [לא זוכר את המחיר המדוייק]). בכל מקרה גם מתמח"ת עד כמה תחנות אחרי מכון מור זה אותו מחיר, לכן קל וחומר שמאולמי רסיטל למכון מור זה אותו מחיר כמו מצומת עלית למכון מור. חד וחלק וחד משמעי ב-116.5% (מאה אחוזי בטחון + מע"ם).

שלילי בזנ"ט!!!
מגבול יפו בת ים או מטיפה צפונה לצומת חולון ועד לכביש גהה, זה מחיר של נסיעה פנים עירונית בדן (סביב 5.50 ש"ח [לא זוכר את המחיר המדוייק]). בכל מקרה גם מתמח"ת עד כמה תחנות אחרי מכון מור זה אותו מחיר, לכן קל וחומר שמאולמי רסיטל למכון מור זה אותו מחיר כמו מצומת עלית למכון מור. חד וחלק וחד משמעי ב-116.5% (מאה אחוזי בטחון + מע"ם).

Image of me

New member
מלךישכת הגיוס בתל השומר לקניון איילון
כיצד ניתן להגיע מלישכת הגיוס בתל השומר לקניון איילון ברמת גן? תודה מראש
תשובה
ממסוף תל השומר (השער הראשי של הבסיס) אפשר לקחת 64, 70 של דן עד מכור מור, ומשם 10 דקות ברגל. ממסוף לשכת הגיוס אפשר לקחת 68 של קווים עד מכור מור, ומשם 10 דקות ברגל. ממסוף תל השומר אפשר לקחת גם את קו 7 של דן, שמגיע ממש עד קניון איילון, אבל המסלול שלו ארוך יותר כי הוא עובר דרך מרכז בני ברק.

olli3

New member
מנהל
הכוונה בראשון
שלום אני רוצה לדעת איך אני מגיע מתחנה מרכזית תל אביב לסופרלנד בראשון... תודה
למה מתחנה מרכזית ת"א? מאיפה אתה יוצא
סביר מאד להניח שאין צורך לעבור דרך מרכזית ת"א דבר שמייקר עלויות נסיעה ומאריך את הדרך לא מעט. אם אתה גר בקרבת המרכזית אז זה משהו אחר. על כן אמור מהיכן אתה יוצא וייתנו לך כאן את הדרך המהירה והזולה ביותר האפשרית.

חן המלך2

New member
למה מתחנה מרכזית ת"א? מאיפה אתה יוצא
סביר מאד להניח שאין צורך לעבור דרך מרכזית ת"א דבר שמייקר עלויות נסיעה ומאריך את הדרך לא מעט. אם אתה גר בקרבת המרכזית אז זה משהו אחר. על כן אמור מהיכן אתה יוצא וייתנו לך כאן את הדרך המהירה והזולה ביותר האפשרית.
אז ככה
אני יוצא מחיפה ברכבת לת"א...לא רוצה לנסוע לראשון ברכבת כי התחנה תקועה באיזור המזרחי של ראשון קרוב לנס ציונה לכן אני אהיה חייב לעבור בתחנה המרכזית בת"א ואיך משם?

Image of me

New member
אז ככה
אני יוצא מחיפה ברכבת לת"א...לא רוצה לנסוע לראשון ברכבת כי התחנה תקועה באיזור המזרחי של ראשון קרוב לנס ציונה לכן אני אהיה חייב לעבור בתחנה המרכזית בת"א ואיך משם?
רד בת"א סבידור מרכז וקח 83 של אגד מתוך המסוף.
83 מגיע לצומת הכניסה לסופרלנד, 15 דקות הליכה מהסופרלנד עצמו. אין אף אוטובוס שמגיע עד הסופרלנד עצמו.

Chris Redfield

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 11/12
חיפה
שלום לכם וחג שמח! רוצה להגיע ממדעטק (בלפור) לגנים הבהאים, מעדיף לכניסה שעל החלק העליון (רוצה לרדת את הגנים ולהגיע אחכ למושבה הגרמנית, נשמע הגיוני?) איזה קו מגיע למקום? תודה מראש,

down under

New member
חיפה
שלום לכם וחג שמח! רוצה להגיע ממדעטק (בלפור) לגנים הבהאים, מעדיף לכניסה שעל החלק העליון (רוצה לרדת את הגנים ולהגיע אחכ למושבה הגרמנית, נשמע הגיוני?) איזה קו מגיע למקום? תודה מראש,
ללכת ברגל לתחנת הנביאים של הכרמלית
במרתפי מגדל הנביאים (מגדל די גבוה מזכוכית מודרנית בצבע כחול מאוד כהה או שחור). זמן הליכה משוער של כ-10 דקות או קצת פחות. לקחת את הכרמלית לתחנה העליונה שלה, תחנת גן האם. משם כ-10 דקות של הליכה.

Image of me

New member
ללכת ברגל לתחנת הנביאים של הכרמלית
במרתפי מגדל הנביאים (מגדל די גבוה מזכוכית מודרנית בצבע כחול מאוד כהה או שחור). זמן הליכה משוער של כ-10 דקות או קצת פחות. לקחת את הכרמלית לתחנה העליונה שלה, תחנת גן האם. משם כ-10 דקות של הליכה.
מה שאתה מתאר זה תחנת סולל בונה.
תחנת הנביאים נמצאת ברחוב הרצל פינת הנביאים, והיא נמצאת במרחק 5 דקות הליכה בלבד מהמדעטק.

Image of me

New member
מה שאתה מתאר זה תחנת סולל בונה.
תחנת הנביאים נמצאת ברחוב הרצל פינת הנביאים, והיא נמצאת במרחק 5 דקות הליכה בלבד מהמדעטק.
ואגב, גם כדי להיכנס לתחנת סולל בונה
אין צורך לרדת למרתפי מגדל הנביאים, יש כניסה אליה גם מהצד הנגדי של צומת הנביאים/חסן שוקרי, שהיא הרבה יותר נוחה למי שמגיע מכיוון המדעטק.

pavel01

New member
חיפה
קח אוטובוס...
קו 28 או 37 יש בערך כל 10 דקות במהלך היום נסיעה של 5-8 דקות עד רחוב יפה נוף יש תחנה מיד אחרי ה holiday inn . משם הליכה של 10 דקות עד הכניסה העליונה

Image of me

New member
חיפה
אני הייתי נוסע בכרמלית בשביל החווייה
למרות שבאותה מידה אפשר לקחת גם אוטובוס. הפרש הזמנים לא משמעותי. רק שים לב שתחנת הנביאים נמצאת ברחוב הנביאים פינת הרצל ולא במגדל הנביאים. לרדת את הגנים נשמע הגיוני בתנאי שאתה מגיע בשעה שיש בה סיור. הכניסות לגני הבהאים לא פתוחות לציבור הרחב, אלא רק בשעות שבהן יש סיורים מאורגנים. אני גם לא בטוח שהסיור עובר את כל הגנים מלמעלה על למטה, כדאי להתקשר לוודא.

Image of me

New member
מחיפה לטבעון
יש דרך להגיע מחר בבוקר מחיפה לטבעון? יש מוניות שירות? מאיפה? אם לא, לאן הכי קרוב אפשר להגיע? (עפולה?) TNX :)
יש דרך, ואפילו באוטובוסים ולא במוניות שירות.
קווים 331, 332 של נצרת נסיעות ותיירות וג'י. בי. טורס נוסעים מחיפה לנצרת ולנצרת עלית משעות הבוקר המוקדמות ביום שבת. שניהם עוצרים בטבעון. הם יוצאים מכיכר פריס בעיר התחתית ועוברים דרך נשר. התדירות - כל 30-60 דקות. אפשר למצוא את הפרטים כאן: www.ntt-buses.com

מצב
הנושא נעול.
למעלה