כמה תמונות מוינה

מצב
הנושא נעול.
כמה תמונות מוינה
עיר קסומה, במיוחד בימים שלפני חג המולד. רחובות מוארים בקישוטים, שווקי חג מולד מקסימים ודוכנים שמוכרים פונץ' לקהל שמתגודד סביבם. האוירה שקטה וכמו שמרתי מאד קסומה. ולענייננו החשמליות מוחלפות בקצב לדגם חדש ומותאם לנכים, אבל הצורה ההי-טקית שלו קצת גוזלת מהייחוד של הדגם הקודם שנבנה בשנות החמישים-ששים. הנה תמונה של ישן וחדש שצילמתי, אמנם באיכות גרועה אבל בכל זאת...

כמה תמונות מוינה
עיר קסומה, במיוחד בימים שלפני חג המולד. רחובות מוארים בקישוטים, שווקי חג מולד מקסימים ודוכנים שמוכרים פונץ' לקהל שמתגודד סביבם. האוירה שקטה וכמו שמרתי מאד קסומה. ולענייננו החשמליות מוחלפות בקצב לדגם חדש ומותאם לנכים, אבל הצורה ההי-טקית שלו קצת גוזלת מהייחוד של הדגם הקודם שנבנה בשנות החמישים-ששים. הנה תמונה של ישן וחדש שצילמתי, אמנם באיכות גרועה אבל בכל זאת...
והנה חשמלית ישנה ברקע נוסטלגי
אגב, הם התחילו להחליף גם את הנייד של התחתית שפועל כבר 30 שנה וכמו חדש. נסעתי בחדשים ביחד עם חברנו גיא המכונה TATRA. מהסיפורים שלו מסתבר שהבעיות עם הסימנסים שלנו הן "כסף קטן" לעומת מה שקורה עם ההחלפה הזאת. בסופו של דבר ועם כל הקשיים והלו"ז שהתמוסס יצא דבר שמתנדנד כמו חסקה ואוי לאותה בושה.. האוסטרים...כן? התמונה מראה חשמלית שנוסעת ל "שוטן-טור" שזה שער הסקוטים...

והנה חשמלית ישנה ברקע נוסטלגי
אגב, הם התחילו להחליף גם את הנייד של התחתית שפועל כבר 30 שנה וכמו חדש. נסעתי בחדשים ביחד עם חברנו גיא המכונה TATRA. מהסיפורים שלו מסתבר שהבעיות עם הסימנסים שלנו הן "כסף קטן" לעומת מה שקורה עם ההחלפה הזאת. בסופו של דבר ועם כל הקשיים והלו"ז שהתמוסס יצא דבר שמתנדנד כמו חסקה ואוי לאותה בושה.. האוסטרים...כן? התמונה מראה חשמלית שנוסעת ל "שוטן-טור" שזה שער הסקוטים...
הטראמים הללו נפלאים!
המושבים בפנים הם אותם מושבי עץ שהיו במ.א.ן המוגמרים של דן (מהסדרה השנייה ואילך).

davidfainshtein

Member
מנהל
הטראמים הללו נפלאים!
המושבים בפנים הם אותם מושבי עץ שהיו במ.א.ן המוגמרים של דן (מהסדרה השנייה ואילך).

כמה תמונות מוינה
וחלומו של כל חובב קטרי קיטור, Double Head
רכבת קיטור נגררת על ידי שני קטרים נלכדה במצלמה שלי בוינה.

אתה מדבר על בסך-הכל 3 קטרים. היכן הקטר השלישי
? האם הוא קטר דיזל, חשמל או קיטור והאם צילמת את כל השלישייה ביחד?
כנראה שלא הובנתי נכון
רכבת שנגררת על ידי שני קטרי קיטור. צביקה (אבו איל), איל ואני חוינו נסיעה ברכבת כזאתלפני כמה שנים באנגליה חוויה שאין מילים....

אתה מדבר על בסך-הכל 3 קטרים. היכן הקטר השלישי
? האם הוא קטר דיזל, חשמל או קיטור והאם צילמת את כל השלישייה ביחד?
אגב, אביתר, כחובב מוזיקה
תהנה מהקטע המצורף המציג את היכולת של אנדי לאנג על הפסנתר. אנדי לאנג הוא זמר רוק/ג'ז מהפופולרים באוסטריה. הייתי השבוע במופע שלו וראיתי את הקטע הזה ממש מדהים (תחכו הסבלנות לסוף הקטע)

אגב, אביתר, כחובב מוזיקה
תהנה מהקטע המצורף המציג את היכולת של אנדי לאנג על הפסנתר. אנדי לאנג הוא זמר רוק/ג'ז מהפופולרים באוסטריה. הייתי השבוע במופע שלו וראיתי את הקטע הזה ממש מדהים (תחכו הסבלנות לסוף הקטע)
תודה רבה !!! אנדי לאנג הוא ענק בכל קנ"מ !!!!!
תודה רבה על ההמלצה ! תבורך ! המלצה מ-צ-ו-י-י-נ-ת חד וחלק !!!!! שבת שלום וחג שמח עם הרבה אור בני !

חריש

New member
כמה תמונות מוינה
הספקת לבקר במוזיאון החשמליות?
לצערי בפעם האחרונה שהייתי בוינה, לפני שלושה חודשים, הייתי כה הלום אלכוהול, שנאלצתי לותר.

הספקת לבקר במוזיאון החשמליות?
לצערי בפעם האחרונה שהייתי בוינה, לפני שלושה חודשים, הייתי כה הלום אלכוהול, שנאלצתי לותר.
שלילי
נדמה לי שבכלל בעונה הזאת המוזיאון סגור. חוצמיזה הרבה זמן פנוי לא היה לי...

easylivin

New member
כמה תמונות מוינה
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה