שרשור הכוונה ומודיעין 9/12

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
ממסוף ארלוזרוב למחנה צריפין, מישהו יודע?
האתר של סופרבוס זוועה! אני יודעת איך מגיעים ברכבת, אבל צריכה מידע על איך מגיעים עם אוטובוסים.. תודה!
לאן בצריפין?
אם את צריכה לשער יפו או לשער ירושלים, כדאי לנסוע דרך התחנה המרכיזת ת"א. אם את צריכה לשער ראשון, כדאי לקחת רכבת לראשון לציון הראשונים. בימי ראשון בבוקר יש קו 155 ממסוף ארלוזורוב לתוך צריפין. ואם את נוסעת אחר הצהריים, כדאי לקחת 454.

שרשור הכוונה ומודיעין 9/12
מתחנה מרכזית לגוליס
בוקר טוב קיבלתי צו ובו רשום שאני צריך להגיע למשאות יצחק-גוליס עמנואל עכשיו באתר של אגד שאני רושם מתחנה מרכזית למשאות יצחק הוא רושם שאני צריך לרדת במשאות יצחק מסעף אבל שאני רושם מתחנה מרכזית לגוליס זה רושם שאני צריך לרדת תמסעף נגבה מישהו יודע אולי לאיפה הצו מתכוון ואיפםה אני צריך לרדת תודה לעונים

olli3

New member
מנהל
מתחנה מרכזית לגוליס
בוקר טוב קיבלתי צו ובו רשום שאני צריך להגיע למשאות יצחק-גוליס עמנואל עכשיו באתר של אגד שאני רושם מתחנה מרכזית למשאות יצחק הוא רושם שאני צריך לרדת במשאות יצחק מסעף אבל שאני רושם מתחנה מרכזית לגוליס זה רושם שאני צריך לרדת תמסעף נגבה מישהו יודע אולי לאיפה הצו מתכוון ואיפםה אני צריך לרדת תודה לעונים
מאיפה בארץ אתה יוצא?
איזה תחנה מרכזית? יש כל כך הרבה תחנות מרכזיות בכל הארץ והאם מדובר על מחנה ג'וליס שנמצא ליד אשקלון או ליישוב ג'וליס שנמצא אי שם בצפון?

olli3

New member
מנהל
צודק מתחנה מרכזית ת"א למחנה גוליס
ליד אשקלון
מתחנה מרכזית ת"א
אם מדובר על הדרך הכי מהירה אז בשני קווים. לוקחים קו 300 של אגד מקומה 6 ויורדים בכפר סילבר (פאוור סנטר אשקלון, איזור רכבת אשקלון), שאל את הנהג/נוסעים רוב האנשים יודעים איפה זה כפר סילבר. חצה את הכביש וכך בכיוון ההפוך קו 301 של אגד, פחות מ10 דקות נסיעה ואתה שם. אופציה נוספת שתיקח מעט יותר זמן היא קו 353 של מטרופולין, יוצא מהרציף האחרון אם אינני טועה בקומה 6 במרכזית ת"א, רציפי ה630+. התדירות שלו משתנה במהלך היום, אך בעקרון כמעט כל שעה + - עכשיו למה דווקא ממרכזית ת"א? אפשר לעשות את הדרך גם ברכבת למשל, תחנת הרכבת באשקלון ממוקמת מרחק הליכה של 5 דקות מכפר סילבר ומשם כאמור קו 301 של אגד פחות מ10 דקות נסיעה. *אתה לא גר בתחנה המרכזית, אז אם תגיד מהיכן אתה יוצא, זה יעזור לכוון אותך בדרך טובה יותר ומהירה יותר. מהיכן אתה יוצא?

nitsansh

New member
מתחנה מרכזית ת"א
אם מדובר על הדרך הכי מהירה אז בשני קווים. לוקחים קו 300 של אגד מקומה 6 ויורדים בכפר סילבר (פאוור סנטר אשקלון, איזור רכבת אשקלון), שאל את הנהג/נוסעים רוב האנשים יודעים איפה זה כפר סילבר. חצה את הכביש וכך בכיוון ההפוך קו 301 של אגד, פחות מ10 דקות נסיעה ואתה שם. אופציה נוספת שתיקח מעט יותר זמן היא קו 353 של מטרופולין, יוצא מהרציף האחרון אם אינני טועה בקומה 6 במרכזית ת"א, רציפי ה630+. התדירות שלו משתנה במהלך היום, אך בעקרון כמעט כל שעה + - עכשיו למה דווקא ממרכזית ת"א? אפשר לעשות את הדרך גם ברכבת למשל, תחנת הרכבת באשקלון ממוקמת מרחק הליכה של 5 דקות מכפר סילבר ומשם כאמור קו 301 של אגד פחות מ10 דקות נסיעה. *אתה לא גר בתחנה המרכזית, אז אם תגיד מהיכן אתה יוצא, זה יעזור לכוון אותך בדרך טובה יותר ומהירה יותר. מהיכן אתה יוצא?
הרציף האחרון הוא 628
אם זכרוני אינו מטעני, הקוים לבאר שבע יוצאים מרציפים 625-627.

down under

New member
מבה"ד 8 (מכון וינגייט) לאשקלון
שלום, מהי הדרך הטובה ביותר מוינגייט באשקלון? האם דרך תחנת הרכבת בנתניה או שמא דרך אוטובוס או שניים? תודה :)
בכל מקרה לא מנתניה!
או ברכבת מבית יהושע ועד אשקלון, ברכבת אחת בלי החלפות או המרות או קונצים. או, קווים 808,852,872 למרכזית ת"א ומשם הקו המהיר (לא לקחת את המאסף!!!) לאשקלון.

Mark902

New member
מבה"ד 8 (מכון וינגייט) לאשקלון
שלום, מהי הדרך הטובה ביותר מוינגייט באשקלון? האם דרך תחנת הרכבת בנתניה או שמא דרך אוטובוס או שניים? תודה :)
קח את קו 601 של חברת נתיב אקספרס
מוינגייט - למרכזית ת"א.

אוהד11

New member
שלום
אני צריך להגיע מאשדוד לבניין מטודלה 32 ת"א שיכון דן. אני רוצה רק אוטובוסים לא רכבת ולא שטויות תודה מראש
מאשדוד 280/281 עד עזריאלי או רכבת ארלוזרוב
ומשם עם 42/524/525/531/ עד פנחס רוזן/חברת כיתן ולהיכנס לבנימין מטודלה

מצב
הנושא נעול.
למעלה