שאלה

מצב
הנושא נעול.

appleH1

New member
שאלה
לפני כמה דקות שאלתי שאלה בפורום ובינתיים קראתי בו קצת להנאתי. פורום מאוד מעניין ומקצועי, אז תודה קודם כל. ולעניין: נסיעה ברכבת מתל אביב לחיפה עולה 26 שקל, נעגל ל 50 הלוך חזור. אני גר בתל אביב ואין לי כוונה לעבור. אם אחליט ללמוד בחיפה על בסיס כמעט יומי, זה יעלה לי בערך 2000 שקל בחודש (אם נוסיף אוטובוסים בתוך תל אביב וחיפה). זה המון... במיוחד כסטודנט. האם יש אופציות זולות יותר? נראה לי סיוט לנהוג את המרחק הזה כל יום, אז לא אוטו.

oyael

New member
שאלה
לפני כמה דקות שאלתי שאלה בפורום ובינתיים קראתי בו קצת להנאתי. פורום מאוד מעניין ומקצועי, אז תודה קודם כל. ולעניין: נסיעה ברכבת מתל אביב לחיפה עולה 26 שקל, נעגל ל 50 הלוך חזור. אני גר בתל אביב ואין לי כוונה לעבור. אם אחליט ללמוד בחיפה על בסיס כמעט יומי, זה יעלה לי בערך 2000 שקל בחודש (אם נוסיף אוטובוסים בתוך תל אביב וחיפה). זה המון... במיוחד כסטודנט. האם יש אופציות זולות יותר? נראה לי סיוט לנהוג את המרחק הזה כל יום, אז לא אוטו.
ממה שידוע לי
פעם היה ואולי עדין יש קו ישיר טכניון-ת"א שאולי לפחות חוסך נסיעה עירונית. יש קווי מהדרין שמגיעים לבני ברק או אפילו ת"א והם בערך חצי מחיר.

appleH1

New member
ממה שידוע לי
פעם היה ואולי עדין יש קו ישיר טכניון-ת"א שאולי לפחות חוסך נסיעה עירונית. יש קווי מהדרין שמגיעים לבני ברק או אפילו ת"א והם בערך חצי מחיר.
הייתי נוסע בו הרבה, 901 אם זיכרוני אינו מטעני

אורי404

New member
901 לא עלה לטכניון
הוא היה קו האקספרס בין חיפה לתל אביב: 900 ישיר 901 אקספרס (כמו 910 היום) 980 ישיר אל/מ רכבת מרכז
טעות שלי. כוונתי הייתה ל-904. 901 אז היה
מאסף משולב בין 601 ו-852/872 ו-910: הוא נסע דרך כביש החוף עם תחנות של 601 (למשל שפיים, געש ויקום), עם תחנות 852/872 (למשל בית ינאי).

nitsansh

New member
שאלה
יש כרטיס חופשי-חודשי ברכבת
המחיר, אם זכרוני אינו מטעני, פי 30 ממחיר נסיעה בודדת, אז אם המחיר הוא 26 ש"ח אז כרטיס חודשי צריך לעלות 780 ש"ח.

nitsansh

New member
יש גם חופשי-חודשי משולב רכבת+אגד
אתה יכול לבחור בין שילוב רכבת+אגד (בחיפה) או
רכבת+דן (בת"א). אם אני זוכר נכון (כבר סגרתי את האתר), הראשון עולה 833 ש"ח והשני 811. אם תוסיף לזה חופשי-חודשי בעיר השניה תגיע ביחד לקצת יותר מ-1000 ש"ח. תבדוק את זה מול האופציה של כרטיס שנתי שהציעו לך. אבל הבעיה היא הזמן שיקחו לך הנסיעות האלה... אפילו במקרה הטוב של שעתיים לכל כיוון זה הרבה...

שאלה
מבחינה כספית
חופשי חודשי ברכבת + חופשי שנתי דן ת"א + חופשי שנתי אגד חיפה יעלה לך כ1000 שח בחודש (אם יש לך כרטיס סטודנט) אבל אם אתה חושב ללמוד בטכניון ולבזבז 5-6 שעות נסיעה כל יום במשך 4 שנים - זה הולך להיות קשה מאוד! שלא נאמר בלתי אפשרי

appleH1

New member
מבחינה כספית
חופשי חודשי ברכבת + חופשי שנתי דן ת"א + חופשי שנתי אגד חיפה יעלה לך כ1000 שח בחודש (אם יש לך כרטיס סטודנט) אבל אם אתה חושב ללמוד בטכניון ולבזבז 5-6 שעות נסיעה כל יום במשך 4 שנים - זה הולך להיות קשה מאוד! שלא נאמר בלתי אפשרי
צודק במאה אחוז
אבל מדובר על תואר שני ועל שנה אחת, שאחריה אעבור צפונה. גם זה מבאס, אבל אני מקווה לשרוד את זה.

846

Active member
שאלה
קו 910
המחיר לנסיעה בודדת :25 ש"ח + המשך עירוני בחינם סטודנט: 22.5 ש"ח לנסיעה בודדת + נסיעה עירונית חינם כרטיס 2 נסיעות בינעירוניות עם שני המשכים (לטכניון וחזרה): 42.5 ש"ח קו 784 פועל בימים שבת וראשון מת"א וחמישי ושישי מהטכניון. קו 970 פועל מבני ברק כל השבוע , אוטובוס אחד בבוקר והשאר אחה"צ. המחיר: 23 ש"ח לכיוון אחד 39.1 ש"ח לשתי נסיעות. כרטיסה עולה 92 ש"ח (18.4 ש"ח לנסיעה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה