שרשור הכוונה ומודיעין 28/11

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
נמיר/פנקס לירקון:)
;שלום לכולם:) איך אני מגיעה מדרך נמיר על פנקס לרח הירקון? ליד כיכר אתרים והילטון? אשמח לעזרה:) תודה רבה ושבת שלום
קו 5 מקשר לא רע בין האזורים.
צועדים לעבר בית החייל ומשם קו 5. יורדים בדיזנגוף ומשם הליכה לא רבה.

אורי404

New member
הגעה מרחוב בן גוריון ברמת גן לתל השומר
אהלן, מה הדרך המהירה ביותר להגיע מחר בצהריים-ערב מהשלישות ברמת גן (רחוב בן גוריון מספר 100) למחנה תל השומר? תודה רבה...
קו 65 של "דן" מקשר בין האזורים.
הוא עובר לא רחוק מן השלישות. יש לבדוק זמנים מראש. אפשרות אחרת (שאולי במחשבה שנייה עדיפה ואני חושב, שהייתי מבצע אותה): הליכה לרחוב ז'בוטינסקי ומשם קווים 64 ו-70 של "דן". היתרון הוא, שלשני הקווים תדירות עדיפה מ-65.

down under

New member
מצומת חולון לשדרות שאול המלך? (לבית המשפט)
אני מחפשת איך להגיע בתחבורה ציבורית (שיהיה הכי מהר כמובן) מצומת חולון (או מהישוב אזור) לשדרות שאול המלך, לבית המשפט/הדר דפנה אשמח לעזרה, תודה!
קווים 74,89 של אגד
אבל הם מגיעים למרחק של 15 עד 20 דקות הליכה מהמקום. 74 מגיע לעזריאלי ולרכבת מרכז ומשם זה בערך רבע שעה (לכל היותר 20 דקות) של הליכה רגועה. 89 מגיע ללונדון מיניסטור שגם משם זה בערך רבע שעה הליכה. שני הקווים הללו עוברים בצומת חולון. אם מתעצלים אפשר מלונדון מיניסטור לקחת כל קו שנוסע על שאול המלך מזרחה ולנסוע תחנה אחת או שתיים ולרדת מול בית המשפט. מהרכבת קו 18 של דן מתוך המסוף הגדול.

אוהד11

New member
מצומת חולון לשדרות שאול המלך? (לבית המשפט)
אני מחפשת איך להגיע בתחבורה ציבורית (שיהיה הכי מהר כמובן) מצומת חולון (או מהישוב אזור) לשדרות שאול המלך, לבית המשפט/הדר דפנה אשמח לעזרה, תודה!
מצומת חולון 97א עד בית המשפט/איכילוב בשעות
הבוקר

Lord of Carnage

New member
ממודיעין למרפ"א 8281 / בית חולים 10 בחיפה
היי
עזרתם לי המון ואני מקווה שתוכלו לעזור לי גם הפעם אני צריך להיות ביום ראשון בשעה 9:00 בבוקר במקום בחיפה בשם "בית חולים 10"... לא מצאתי כתובת לדבר בכל מקום אפשרי, אך נראה לי שזה נקרא גם מרפ"א 8281... בכל מקרה, מישהו יכול לומר לי איך אני מגיע לשם? תודה רבה

Yuval I

New member
ממודיעין למרפ"א 8281 / בית חולים 10 בחיפה
היי
עזרתם לי המון ואני מקווה שתוכלו לעזור לי גם הפעם אני צריך להיות ביום ראשון בשעה 9:00 בבוקר במקום בחיפה בשם "בית חולים 10"... לא מצאתי כתובת לדבר בכל מקום אפשרי, אך נראה לי שזה נקרא גם מרפ"א 8281... בכל מקרה, מישהו יכול לומר לי איך אני מגיע לשם? תודה רבה
הגעה ממודיעין לבית חולים 10
ראשית אציין שלא צריך למצוא כתובת לבית חולים 10, המום מופיע בכינוי זה בדיוק באתר של אגד. האפשרות הטובה ביותר להגעה לשם היא לצאת ברכבת של 6:43 לחיפה שאמורה להגיע ב- 8:12. בשעה 8:35 יוצא קו 35 ממרכזית חוף הכרמל הצמודה לתחנת הרכבת והוא מוריד בפתח המתקן. במידה והרכבת תאחר הקו הבא יוצא ב-8:45 ומתוכן להגיע ב-9:03. תרגיש טוב

EladGs

New member
הגעה ממודיעין לבית חולים 10
ראשית אציין שלא צריך למצוא כתובת לבית חולים 10, המום מופיע בכינוי זה בדיוק באתר של אגד. האפשרות הטובה ביותר להגעה לשם היא לצאת ברכבת של 6:43 לחיפה שאמורה להגיע ב- 8:12. בשעה 8:35 יוצא קו 35 ממרכזית חוף הכרמל הצמודה לתחנת הרכבת והוא מוריד בפתח המתקן. במידה והרכבת תאחר הקו הבא יוצא ב-8:45 ומתוכן להגיע ב-9:03. תרגיש טוב
תיקון טעות
משום מה ציינת את קו 35 שעובד רק במוצ"ש, בימי חול יש את קו 3 שיוצא ב 8:25 ואחריו ב 8:45 (לדעתי הנסיעה של 8:45 מאוד גבולית). אם מפספסים את קו 3 של 8:25 אפשר גם לקחת קו 115, לרדת בתחילת רחוב הרב אנקוואה וללכת קצת ברגל.

Lord of Carnage

New member
תיקון טעות
משום מה ציינת את קו 35 שעובד רק במוצ"ש, בימי חול יש את קו 3 שיוצא ב 8:25 ואחריו ב 8:45 (לדעתי הנסיעה של 8:45 מאוד גבולית). אם מפספסים את קו 3 של 8:25 אפשר גם לקחת קו 115, לרדת בתחילת רחוב הרב אנקוואה וללכת קצת ברגל.
תודה רבה לכם

Shablup

New member
שאלה למחר...מפ"ת לבר אילן
ערב טוב לכולם! =) רציתי לשאול מה הדרך הכי נוחה ומהירה להגיע מאזור בית רבקה בפ"ת לאוניברסיטת בר אילן.אני צריכה להיות שם בסביבות 8:00 בבוקר... תודה מראש והמשך ערב נעים! =)

down under

New member
ערב טוב לכולם! =) רציתי לשאול מה הדרך הכי נוחה ומהירה להגיע מאזור בית רבקה בפ"ת לאוניברסיטת בר אילן.אני צריכה להיות שם בסביבות 8:00 בבוקר... תודה מראש והמשך ערב נעים! =)
קו 87 של חברת קווים
לגבי מסלול מדויק ולו"ז נא לבדוק באתר של חברת קווים.

urilei

New member
רכב פרטי...
עשי מאמץ לארגן טרמפ הנסיעה בתחבורה ציבורית ארוכה לפחות פי 5 אין צורך לנסוע ב-87. אם יוצאים מבית רבקה זה די מיותר. עדיף לקחת 50 או 82 למחלף גהה (82 לתחנה שאחרי הגשר - עדיף, 50 לתחנה שלפני) לחצות את ז'בוטינסקי, ולקחת 70/68/64/164/87. בגלל שגם ככה צריך החלפה, ממש מיותר לנסוע לתחנה המרכזית ולהתבסס על קו שעושה טובה שהוא נוסע בכלל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה