שרשור הכוונה ומודיעין 27/11

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
מכללת ת"א
בוקר טוב!, מישהו אולי יודע איך מגיעים מיהוד למכללת ת"א [רחוב יגאל אלון 30] ? תודה רבה לעונים..
37 של קווים או 475 של אגד כמעט עד המקום
עם 37 יש לרדת ברחוב לאגוורדיה לאחר קופת חולים מכבי שתהיה מצד שמאל של הנסיעה. התחנה נמצאת בסמוך ללה גווארדיה פינת לוחמי גליפולי, משם להמשיך ברגל בכיוון הנסיעה של האוטבוס, הפנייה הבאה שמאלה זה יגאל אלון. עם 475 יש לרדת בלה גווארדיה פינת יגאל אלון, לחזור אחורה ליגאל אלון כמובן.

zhigel20

New member
37 של קווים או 475 של אגד כמעט עד המקום
עם 37 יש לרדת ברחוב לאגוורדיה לאחר קופת חולים מכבי שתהיה מצד שמאל של הנסיעה. התחנה נמצאת בסמוך ללה גווארדיה פינת לוחמי גליפולי, משם להמשיך ברגל בכיוון הנסיעה של האוטבוס, הפנייה הבאה שמאלה זה יגאל אלון. עם 475 יש לרדת בלה גווארדיה פינת יגאל אלון, לחזור אחורה ליגאל אלון כמובן.
אחלה תודה רבה!

mister K

New member
לרחוב קיבוץ גלויות
מהתחנה המרכזית החדשה של תל אביב לרחוב קיבוץ גלויות 13 בתל אביב
מאיפה את מגיעה במקור?
את בטוח לא גרה בתחנה המרכזית וחבל סתם לעבור דרכה. רוב קווי האוטובוסים מרוב אזורי הארץ מגיעים בת"א לעוד מקומות מלבד התחנה המרכזית. מהתחנה עצמה אין קו שמגיע עד המקום אבל אפשר ללכת 5 דקות עד רחוב לוינסקי פינת הר ציון ולקחת משם קו 26.

מאיפה את מגיעה במקור?
את בטוח לא גרה בתחנה המרכזית וחבל סתם לעבור דרכה. רוב קווי האוטובוסים מרוב אזורי הארץ מגיעים בת"א לעוד מקומות מלבד התחנה המרכזית. מהתחנה עצמה אין קו שמגיע עד המקום אבל אפשר ללכת 5 דקות עד רחוב לוינסקי פינת הר ציון ולקחת משם קו 26.
תודה מאמי
אני חייבת משם כי אני עושה מסיבה ורוב האנשים מגיעים ברכבת לנק הנל

mister K

New member
תודה מאמי
אני חייבת משם כי אני עושה מסיבה ורוב האנשים מגיעים ברכבת לנק הנל
ברכבת אפשר להגיע גם לעוד מקומות בת"א.
אפשר לרדת מהרכבת בת"א מרכז או ת"א השלום ולנסוע עם קו 42 של דן או 83 של אגד עד סלמה/קיבוץ גלויות.

mister K

New member
!
ביום שלישי הקרוב אני צריך להגיע למטה הארצי של ירושלים (רח' שיח' ג'ראח 1). איך אני יכול להגיע לשם מכפר-סבא?? מישהו יודע? ברכבת? או באוטובוס? תודה מראש על העזרה!
קו 947 מצומת רעננה לת.מ ירושלים ומשם קו 6.

mister K

New member
עוד משהו-
באיזה קו להגיע מכפר סבא לצומת רעננה? זו הדרך הכי קצרה להגיע לשם? תודה על עזרתך! =)
כן, זו הדרך הכי קצרה וכל הקווים הם של אגד.
אני לא מכיר את הקווים הפנימיים בכפר סבא אבל יש הרבה קווים שמגיעים לצומת רעננה כולל קו 029 התדיר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה