מקבץ כתבות תח"צ

מצב
הנושא נעול.
אני גם לא מניח שהליצן
(אני לא מוכן לקרוא לו "עתונאי", אפילו בהידרדרות הסטנדרטים הנוכחית בתקשורת) נלחם במלחמת השחרור והקים את המדינה שבה הוא חי, כמו בריל ז"ל. ד"א אביתר, שאט נפש (לא שעט).
תודה על התיקון. טעות סופר הנובעת ממהירות כתיב
כתיבה. כבר אמרתי בעבר ולא פעם אחת: כל ילד מכריז על עצמו עיתונאי, מבקש מאבא שידבר עם אחת ממערכות העיתונים ויאללה לעבודה. אין בישראל כיום עיתונאי תחבורה ציבורית מקצועי. היה ועזב וחבל: שרון קדמי. ("הארץ"). כל השאר הם מעין ליגת חובבנים. אני יכול להבטיח לך שהם אינם עושים שיעורי-בית ואינם עוקבים אחר המתרחש בשמונה עיניים מתוך שבע...
את חלקם אני מכיר אישית ועדיף שלא תמשוך אותי בלשון לגבייהם...

ויש לצין גם לטובה את תגובת רכבת ישראל
כלומר את ה"אין תגובה", כי יש לפעמים דברים שלא ראויים לתגובה.
אבל משפחת בר-כוכבא והרעיה נחמה, זכאים
לחלוב מכיסו הפרטי של העיתונאי כמה אלפי דולרים על דבריו. נכון, זה לא יכסה על עוגמת הנפש אך יתכן והעיתונאי ילמד לקח להבא. אתה צודק מבחינתך: לא ראוי להתייחסות אלא רק לתשלום פיצויים לרעיה - הגב' נחמה בר-כוכבא שקשר עמה כבר נוצר. גם אם המאמר יימחק, יש העתק וצילום מסך, כאמור והחומר הועבר למשפחה הזועמת.

אבל משפחת בר-כוכבא והרעיה נחמה, זכאים
לחלוב מכיסו הפרטי של העיתונאי כמה אלפי דולרים על דבריו. נכון, זה לא יכסה על עוגמת הנפש אך יתכן והעיתונאי ילמד לקח להבא. אתה צודק מבחינתך: לא ראוי להתייחסות אלא רק לתשלום פיצויים לרעיה - הגב' נחמה בר-כוכבא שקשר עמה כבר נוצר. גם אם המאמר יימחק, יש העתק וצילום מסך, כאמור והחומר הועבר למשפחה הזועמת.
תיזהר שהוא לא יתבע אותך

הכי טוב שתתקשר למערכת ותבקש לדבר איתו, המספר שמה זה: 03-9345666. מצאתי לך פרטים לגבי הרקורד הצבאי של הכתב - ראה כאן

תיזהר שהוא לא יתבע אותך

הכי טוב שתתקשר למערכת ותבקש לדבר איתו, המספר שמה זה: 03-9345666. מצאתי לך פרטים לגבי הרקורד הצבאי של הכתב - ראה כאן
יש הבדל בין סמ"ר לאלוף בצה"ל ! עדיין
הכתבה היא נבזית ורשעית עם טעם מר. אני לא מוכן לשמוע עליו. אני העברתי לאלמנתו של בר-כוכבא את המאמר. היא תעשה עם זה מה שהיא רוצה. זה כבר לא ענייני. זה עניינה. אני חושב שמוטב היה לא לכתוב כתבה כזו. זה פגע ברבים וטובים. אני מניח שהגב' בר כוכבא תטפל היטב בכתוב במאמר. היא ידועה כאשה אמיצה וישרה !

מצב
הנושא נעול.
למעלה