שרשור הכוונה ומודיעין 5/11

מצב
הנושא נעול.

scooby5

Member
איך אני מגיעה מתחנת רכבת מרכז אל
שד' דויד המלך 39 בת"א
מספר אפשרויות
קו 11 של דן מתוך מסוף 2000 (רכבת מרכז) כמעט עד המקום (דוד המלך 33). קו 7 של דן או 59 של קווים מדרך בגין (יש לצאת מהמסוף לכיוון דרום ולעבור דרך המעבר התת קרקעי - יש שילוט הכוונה), עד לבית החולים איכילוב ומשם הליכה של 5-7 דקות לכיוון מערב ברח' דוד המלך. שימי לב שלקו 11 אין תדירות גבוהה במיוחד. אם לא בא לך לחכות, ולא איכפת לך ללכת קצת, אפשר גם עם קו 18 של דן מתוך המסוף עד לרחוב שאול המלך המקביל, ומשם ברגל 10-15 דקות הליכה ברחוב וייצמן לצפון ולאחר מכן בדוד המלך למערב.

אוהד11

New member
מספר אפשרויות
קו 11 של דן מתוך מסוף 2000 (רכבת מרכז) כמעט עד המקום (דוד המלך 33). קו 7 של דן או 59 של קווים מדרך בגין (יש לצאת מהמסוף לכיוון דרום ולעבור דרך המעבר התת קרקעי - יש שילוט הכוונה), עד לבית החולים איכילוב ומשם הליכה של 5-7 דקות לכיוון מערב ברח' דוד המלך. שימי לב שלקו 11 אין תדירות גבוהה במיוחד. אם לא בא לך לחכות, ולא איכפת לך ללכת קצת, אפשר גם עם קו 18 של דן מתוך המסוף עד לרחוב שאול המלך המקביל, ומשם ברגל 10-15 דקות הליכה ברחוב וייצמן לצפון ולאחר מכן בדוד המלך למערב.
59 יוצא מהמסוף ונוסע לכיוון ארלוזרוב, ואילו 7
עוצר בדרך בגין ונוסע לכיוון שדרות שאול המלך. יש לשים לב שכל אחד נוסע בכיוון מנוגד. 11 הוא הטוב ביותר, כי הוא מגיע עד המקום, למרות שהתדירות שלו נמוכה

scooby5

Member
59 יוצא מהמסוף ונוסע לכיוון ארלוזרוב, ואילו 7
עוצר בדרך בגין ונוסע לכיוון שדרות שאול המלך. יש לשים לב שכל אחד נוסע בכיוון מנוגד. 11 הוא הטוב ביותר, כי הוא מגיע עד המקום, למרות שהתדירות שלו נמוכה
התכוונתי ל-59 שמגיע מהכיוון ההפוך
ועוצר יחד עם קו 7 בדרך בגין. בכל מקרה, מסכים עם הקביעה לגבי 11. הוא אכן הנוח ביותר.

scooby5

Member
להגיע מת''מ נתניה לאזור תעשיה הישן בנתניה
שלום אני צריך להגיע לאולמי ארמונות השרון - פנקס דוד 26 א.ת.ישן נתניה מתחנה מרכזית נתניה איזה קו זה תודה
קו 15 נוסע לכל אורך רח' פנקס
קווים 22/22א/23 עוברים רק בתחילתו. תבדוק באיזה חלק של הרחוב זה נמצא. אני ממליץ ללכת על בטוח ולקחת קו 15 (יוצא כל חצי שעה XX:05, XX:35 וכך הלאה עד 1800 אז תדירותו הולכת ופוחתת, אוטובוס אחרון בשעה 2100). האוטובוסים של חברת "אגד תעבורה".

itzikon5352106

New member
קו 15 נוסע לכל אורך רח' פנקס
קווים 22/22א/23 עוברים רק בתחילתו. תבדוק באיזה חלק של הרחוב זה נמצא. אני ממליץ ללכת על בטוח ולקחת קו 15 (יוצא כל חצי שעה XX:05, XX:35 וכך הלאה עד 1800 אז תדירותו הולכת ופוחתת, אוטובוס אחרון בשעה 2100). האוטובוסים של חברת "אגד תעבורה".
זה האזור תעשייה שצמוד לרכבת?

olli3

New member
מנהל
שאלת הגעה

בשביל ידידה
היא מגיעה מהרכבת בצפון וצריכה להגיע לרחוב דובנוב 7 בתל אביב. באזור השעה 8 בערב ... ( התאריך הוא 22 בנובמבר .. ) תודה רבה על ההכונה חבר'ה
אפשר גם ברגל
לרדת בתחנת תל אביב השלום, לצאת לכיוון הקריה ולהמשיך על הרחוב הדרומי של הקריה (רחוב אליעזר קפלן) לכיוון מערב (לכיוון הים). הרחוב מתחיל כעלייה קצרה. אם מסתבכים תמיד אפשר לשאול (למרות שאין דרך להסתבך), כולם מכירים את הרחוב. איך שהקריה נגמרת יש רחוב בשם ליאונרדו דה וינצ'י, כאן ממשיכים ישר לצומת הבאה וזה רחוב דובנוב, פונים ימינה לרחוב דובנוב והולכים כשתי דקות עד לדובנוב 7. כל הסביפור הזה הוא של כ10-15 דקות הליכה, תלוי בקצב. לגבי קווי אוטובוס מרכבת השלום אני לא מכיר (יכול להיות שיש) מרכבת מרכז לעומת זאת אפשרי בקווים 10/18 של דן 97א של אגד (ממסוף האוטובסים של דן ואגד הסמוך לתחנת הרכבת). אופציה מהירה יותר היא לצאת מתחנת הרכבת וללכת ישר, לחצות את הכביש (רחוב על פרשת דרכים) וללכת שמאלה ובצומת הגדולה לפנות ימינה לשדרות בגין, שם יש תחנות אוטובסים. משם לקחת קו 70/82 הם הפעילים בשעות האלו.

S a m B o o k i

New member
אפשר גם ברגל
לרדת בתחנת תל אביב השלום, לצאת לכיוון הקריה ולהמשיך על הרחוב הדרומי של הקריה (רחוב אליעזר קפלן) לכיוון מערב (לכיוון הים). הרחוב מתחיל כעלייה קצרה. אם מסתבכים תמיד אפשר לשאול (למרות שאין דרך להסתבך), כולם מכירים את הרחוב. איך שהקריה נגמרת יש רחוב בשם ליאונרדו דה וינצ'י, כאן ממשיכים ישר לצומת הבאה וזה רחוב דובנוב, פונים ימינה לרחוב דובנוב והולכים כשתי דקות עד לדובנוב 7. כל הסביפור הזה הוא של כ10-15 דקות הליכה, תלוי בקצב. לגבי קווי אוטובוס מרכבת השלום אני לא מכיר (יכול להיות שיש) מרכבת מרכז לעומת זאת אפשרי בקווים 10/18 של דן 97א של אגד (ממסוף האוטובסים של דן ואגד הסמוך לתחנת הרכבת). אופציה מהירה יותר היא לצאת מתחנת הרכבת וללכת ישר, לחצות את הכביש (רחוב על פרשת דרכים) וללכת שמאלה ובצומת הגדולה לפנות ימינה לשדרות בגין, שם יש תחנות אוטובסים. משם לקחת קו 70/82 הם הפעילים בשעות האלו.
תודה רבה רבה בשמה ובשמי

olli3

New member
מנהל
הגעה למחנה שבטה
איך אני מגיע מחולון למחנה שבטה בדרום או ברכבת איזה קו או לאן אני צריך לקחת ?
עדיף באוטובוסים מבחינת מהירות
יש כמה קווים מצומת חולון לבאר שבע, יש להשתמש בהם רק בשעות בהן קווי ת"א באר שבע הישירים אינם פעילים. בכל מקרה גם אם מדובר בשעת בוקר מוקדמת עדיף לקחת את הישיר הראשון או את הרכבת לבאר שבע. הנסיעה בקווים אלו היא של כשעתיים, לכן רק כשאין שירות אחר להשתמש בהם. מחולון סע לתחנה המרכזית בת"א, בקומה 6 לך עד לקצה לרציפי ה62X נראה לי הרציף הוא 628 אבל לא בטוח. משם קו 370 ישיר לבאר שבע, קו 370 מופעל ע"י אגד תעבורה ומטרופולין (זמנים באתר מטרופולין metropoline.com או אגד egged.co.il. קו 370 של מטרופולין יוצא מרציף אחד ו370 של אגד יוצא מהרציף הסמוך אליו (לכל חברה רציף משלה). שים לב שאם יש שעות לחץ, אתה עומד ברציף הנכון כדי שתתפוס מקום באוטובוס. זמן הנסיעה לבאר שבע עומד על שעה ו20 בערך. מהתחנה המרכזית בבאר שבע אתה לוקח קו 44 של מטרופולין לשבטה. אם בחרת ברכבת עקב שעה מוקדמת להגעה, אז סע לרכבת ההגנה (אפשרי עם 74א' של אגד למשל ועוד כמה קווים שאיננני זוכר אותם) ומשם רכבת לתחנת רכבת באר שבע מרכז. תחנת הרכבת גובלת בתחנה המרכזית בבאר שבע ומשם קו 44 לשבטה.

אוהד11

New member
אפשר גם ברגל
מרכבת השלום 56, תחנה אחת, אבל תדירות הקו
נמוכה. מרכבתץ ארלוזרוב 18 בלבד עד לונדון מיניסטור (ארבע תחנות) והליכה של דקתיים עד דובנוב 7. 97א אינו פועל בשעות הללו ו- 10 אינו מתקרב למקום. עם התדירות של 18 אין טעם לחפש את 70/82

S a m B o o k i

New member
נמוכה. מרכבתץ ארלוזרוב 18 בלבד עד לונדון מיניסטור (ארבע תחנות) והליכה של דקתיים עד דובנוב 7. 97א אינו פועל בשעות הללו ו- 10 אינו מתקרב למקום. עם התדירות של 18 אין טעם לחפש את 70/82
תודה אוהד

olli3

New member
מנהל
צודק, שכחתי שמדובר בערב לגבי תדירות
והתבלבתי במיקום מעט אז גם ההכונה על 70/82 מיותרת וגם 10 שלא מגיע למקום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה