מקבץ כתבות תח"צ

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
מקבץ כתבות תח"צ
יונייטד רוכשת 23 מיניבוסים
במהדורת החדשות של רשת ב' בשעה 16 נמסר, כי יונייטד תורס רוכשת 23 מיניבוסים מחברת מרכבים בסכום של 15 מליון ש"ח, לאחר שהיא זכתה בזכיון להפעלת השאטלים בנתיב הנסיעה המהיר בכביש 1

easyJet

New member
יונייטד רוכשת 23 מיניבוסים
במהדורת החדשות של רשת ב' בשעה 16 נמסר, כי יונייטד תורס רוכשת 23 מיניבוסים מחברת מרכבים בסכום של 15 מליון ש"ח, לאחר שהיא זכתה בזכיון להפעלת השאטלים בנתיב הנסיעה המהיר בכביש 1
על העדכון

באפט ירכוש חברת רכבות ב-34 מיליארד דולר
חברת הרכבות ברלינגטון-נורת'רן היא השנייה בגודלה בארה"ב. כלכליסט
אלו חדשות מעולם ''רשות העתיקות" כי
הן כבר פורסמו בגלובס המתחרה לפני 3חודשים ובפוקס לפני חצי שנה.......טוב שלידיעות-אחרונות יש הצתה מאוחרת של פיאט 125 עם פנסי חזית כפולים.......

amit1270

New member
חשיפה: תחנה על-שם מנכ"ל הרכבת
רכבת ישראל מוציאה מאות אלפי שקלים להנצחת זכרם של עובדי הרכבת, וקוראת לתחנות של כולנו ע"ש פקידים
כתבה קטנונית ומתחסדת
שיא החוצפה הוא באזכור תחנות "השמונה" ו"א. קוסטיוק" באותה רשימה.
וגם המנכ"לים שעל-שמם נקראו תחנות עשו דבר או שניים....

כתבה קטנונית ומתחסדת
שיא החוצפה הוא באזכור תחנות "השמונה" ו"א. קוסטיוק" באותה רשימה.
וגם המנכ"לים שעל-שמם נקראו תחנות עשו דבר או שניים....
קוסטיוק=פקיד?!
הבנאדם הקריב את חייו כדי להציל חיי אנשים זרים שרובם לא הקדישו לו שניה של מחשבה בעוברם לידו מדי יום. יואב יצחק צריך להתבייש על כך שדברים כאלה פורסמו אצלו.

בועז ל

New member
קוסטיוק=פקיד?!
הבנאדם הקריב את חייו כדי להציל חיי אנשים זרים שרובם לא הקדישו לו שניה של מחשבה בעוברם לידו מדי יום. יואב יצחק צריך להתבייש על כך שדברים כאלה פורסמו אצלו.
וילהלם : הנך מתבקש לפרסם את תגובתך
גם ב-News1 תודה!

וילהלם : הנך מתבקש לפרסם את תגובתך
גם ב-News1 תודה!
האתר הצהוב הזה לא שווה את ההשקעה שלי
אני מגיב רק במקום אחד וזה כאן. אבל אתה מוזמן בהחלט להעביר את רוח הדברים אם אתה מתכוון להגיב (או יותר טוב, תשסה בהם את אביתר, הוא כבר ייכנס בהם כמו שצריך). בושה וחרפה!

חשיפה: תחנה על-שם מנכ"ל הרכבת
רכבת ישראל מוציאה מאות אלפי שקלים להנצחת זכרם של עובדי הרכבת, וקוראת לתחנות של כולנו ע"ש פקידים
העיתונאי שכתב את דברי הבלע הללו לא
עשה למען מדינת ישראל אחד חלקי 91,297 מהאלוף בריל המכובד ! יצר העיתונאים רע מנעורייהם? הרבה יותר גרוע מזה. אני רואה בכתבה זו את חילול כבוד המת ואני אפנה מיד למשפחת בר-כוכבא ואציע להם את העו"ד שלי (ושל עוד דמויות מפורסמות בעיר הזו) כדי לתבוע את העיתונאי בתביעת פיצויים אזרחית. לא יאומן כי יסופר ! אין מילים לתאר את התחושה. אני מתכוון לבדוק בכל מאגרי המידע הקיימים את העבר של העיתונאי הזה כדי לראות מה עשה בצבא, אם היה בצבא, האם יש לו רישומים פליליים, האם יש ברשותו רישיון נהיגה ואיזה סוג, האם הוגשו נגדו תלונות בעבר ומה טיבן ועוד ועוד. התוצאות תועברנה לגורם המתאים. אנחנו נערוך השוואה בין הישגי העיתונאי להישגי בריל ז"ל ומובטח ציון נוק אאוט בענק לטובת בריל כמובן. ממש להקיא מהדברים. גועל נפש ברישעותו ! בושה וחרפה !

עשה למען מדינת ישראל אחד חלקי 91,297 מהאלוף בריל המכובד ! יצר העיתונאים רע מנעורייהם? הרבה יותר גרוע מזה. אני רואה בכתבה זו את חילול כבוד המת ואני אפנה מיד למשפחת בר-כוכבא ואציע להם את העו"ד שלי (ושל עוד דמויות מפורסמות בעיר הזו) כדי לתבוע את העיתונאי בתביעת פיצויים אזרחית. לא יאומן כי יסופר ! אין מילים לתאר את התחושה. אני מתכוון לבדוק בכל מאגרי המידע הקיימים את העבר של העיתונאי הזה כדי לראות מה עשה בצבא, אם היה בצבא, האם יש לו רישומים פליליים, האם יש ברשותו רישיון נהיגה ואיזה סוג, האם הוגשו נגדו תלונות בעבר ומה טיבן ועוד ועוד. התוצאות תועברנה לגורם המתאים. אנחנו נערוך השוואה בין הישגי העיתונאי להישגי בריל ז"ל ומובטח ציון נוק אאוט בענק לטובת בריל כמובן. ממש להקיא מהדברים. גועל נפש ברישעותו ! בושה וחרפה !
והמאמר כמובן הועתק למגה ארכיון כך שהעיתונאי
לא יוכל להתכחש. נערכו גם צילומי מסך בהתאמה.

easylivin

New member
צריך להיות גבול גם לחוצפה של העיתונאים.

צריך להיות גבול גם לחוצפה של העיתונאים.
מילא זה, אבל חוסר נימוס כזה? אני המום
מהכתבה הרשעית הזו. אני לא מניח שהעיתונאי פיקד על חטיבה בסיני ועל חטיבה 7, גדוד 188 ברמת הגולן. אני אבדוק לעומק את הרקורד שלו. ביקשתי מ-"חבר" טוב לעשות לי את השרות. אני חייב לדעת מי זה הבחור שככה משמיץ ופוגע בזכרם של המתים? בכל עיתון מתוקן - הוא היה נזרק מיד ללשכת העבודה בעיר מגוריו. שעט נפש לא מספיק להביע את הסלידה. פויה !

מילא זה, אבל חוסר נימוס כזה? אני המום
מהכתבה הרשעית הזו. אני לא מניח שהעיתונאי פיקד על חטיבה בסיני ועל חטיבה 7, גדוד 188 ברמת הגולן. אני אבדוק לעומק את הרקורד שלו. ביקשתי מ-"חבר" טוב לעשות לי את השרות. אני חייב לדעת מי זה הבחור שככה משמיץ ופוגע בזכרם של המתים? בכל עיתון מתוקן - הוא היה נזרק מיד ללשכת העבודה בעיר מגוריו. שעט נפש לא מספיק להביע את הסלידה. פויה !
אני גם לא מניח שהליצן
(אני לא מוכן לקרוא לו "עתונאי", אפילו בהידרדרות הסטנדרטים הנוכחית בתקשורת) נלחם במלחמת השחרור והקים את המדינה שבה הוא חי, כמו בריל ז"ל. ד"א אביתר, שאט נפש (לא שעט).

מצב
הנושא נעול.
למעלה