שרשור הכוונה ומודיעין 1/11

מצב
הנושא נעול.
שרשור הכוונה ומודיעין 1/11
ממרכזית חוף הכרמל (אפשרות גם בת גלים) להדר
אני צריך בדיוק איפה שהדואר (המזקרה של פעם..).. בגלל כל השינוי של הנתיבים בהדר, אשמח לדעת אחת ולתמיד איזה אוטובוס עוצר בדיוק שם.. מקפיץ את ההודעה שלי מלמטה בגלל השעה

ממרכזית חוף הכרמל (אפשרות גם בת גלים) להדר
אני צריך בדיוק איפה שהדואר (המזקרה של פעם..).. בגלל כל השינוי של הנתיבים בהדר, אשמח לדעת אחת ולתמיד איזה אוטובוס עוצר בדיוק שם.. מקפיץ את ההודעה שלי מלמטה בגלל השעה
הנביאים 20 המזרקה ככר מסריק
ממרכזית חוף הכרמל קו 113 עד רחוב הרצליה 7 משם הליכה קצרה עד רחוב הנביאים 20. ממרכזית חוף הכרמל קו 114 עד רחוב החלוץ 10 משם הליכה קצרה עד רחוב הנביאים 20. ממרכזית חוף הכרמל קו 115 עד רחוב הרצליה 7 משם הליכה קצרה עד רחוב הנביאים 20. ממרכזית בת גלים קו 28, 37 עד רחוב חסן שוקרי 2 משם הליכה קצרה עד רחוב הנביאים 20.

ממרכזית חוף הכרמל קו 113 עד רחוב הרצליה 7 משם הליכה קצרה עד רחוב הנביאים 20. ממרכזית חוף הכרמל קו 114 עד רחוב החלוץ 10 משם הליכה קצרה עד רחוב הנביאים 20. ממרכזית חוף הכרמל קו 115 עד רחוב הרצליה 7 משם הליכה קצרה עד רחוב הנביאים 20. ממרכזית בת גלים קו 28, 37 עד רחוב חסן שוקרי 2 משם הליכה קצרה עד רחוב הנביאים 20.
רחוב הנביאים/ככר מסריק
17/6/2008. מאז לא חל שינוי.

הכי מהר דרך הכרמלית
7 דקות הליכה מתחנת מרכז השמונה ומגיעים בדיוק למזרקה - תחנת הנביאים

down under

New member
לירושלים
שואלת שוב בהמשך לשאלה אתמול.. באתר של אגד מפנים אותי לרח אורוגואי בקרית יובל.. האם זה מרחק הליכה מרח גואטמלה? תודה שוב לעונים!
להסתכל באתרי מפות את יודעת?
יש המון אתרי מפות. כולם בחינם וכולם פתוחים לרווחה לציבור הגולשים. למשל emap למשל mapa למשל דפי זהב, למשל באתר וואלה. זה לא עבירה על חוקי המדינה להסתכל באתרים הללו, זה לא עבירה על ההלכה היהודית וגם לא נוגד את העקרונות של הכימיה האורגנית או האלמנטים של שירת ימי הביניים.

down under

New member
לירושלים
שואלת שוב בהמשך לשאלה אתמול.. באתר של אגד מפנים אותי לרח אורוגואי בקרית יובל.. האם זה מרחק הליכה מרח גואטמלה? תודה שוב לעונים!
ואם היית מסתכלת באתרי מפות
היית רואה במו עיניך שהרחובות אורוגואי וגואטמלה נפגשים (ועוד אפילו פעמיים).

amit1270

New member
לירושלים
כתבתי לך אתמול! אלה שני רחובות סמוכים

אוהד11

New member
מישהו יודע איזה קו של אגד מגיע לוייצמן 14 בתל
אביב מחולון חזית חמש 7 תל גיבורים מהי התחנה הכי קרובה משם ? תודה
אם את מעוניינת לנסוע עם דן קחי קו 2 עד עליה
או אלנבי ומשם עם 18 עד בית חולים איכילוב. וייצמן 14 נמצא מול ביה"ח

מצב
הנושא נעול.
למעלה