שרשור הכוונה ומודיעין 16/9

מצב
הנושא נעול.

טיפ_טיפ

New member
מתחנת רכבת אונ' ת"א, לאוניברסיטת ת"א עצמה?
צא לכיוון מסוף האוטובוסים
ברכבת אחרי הסבסבות פונים שמאלה ועולים למעלה. קו 27 או 45 תדירים מספיק ויעשו עבורך את העבודה אין סיבה ללכת את המרחק הזה ברגל.

אני צריך לבניין משפטים, נדמה לי שער 4
אז מה הכי מומלץ? תודה לכולכם!
לפי מיקום בניין משפטים על מפת קמפוס
הייתי ממליצה לקחת קו 27 ממסוף הרכבת ולנסוע 3 תחנות , יש לו תחנה ליד בניין של מדעי החברה שזה ממש קרוב לשער 4.

ortalaf

New member
ראשון מערב
שלוםםם לא ברור לי למה בראשון מערב התחבורה הציבורית מאוד דלה למה פעם בשעה יש לי אוטובוס לכיוון המכללה??? למה אין שם מוניות שירות?? בעיר כזאשיש בה מכללה שמגיעים אליה כל כך הרבה סטודנטים מצופה תחבורה רחבה

אוהד11

New member
ראשון מערב
שלוםםם לא ברור לי למה בראשון מערב התחבורה הציבורית מאוד דלה למה פעם בשעה יש לי אוטובוס לכיוון המכללה??? למה אין שם מוניות שירות?? בעיר כזאשיש בה מכללה שמגיעים אליה כל כך הרבה סטודנטים מצופה תחבורה רחבה
מה אתה מצפה שנעשה ? האם אתה סבור שאנחנו
נציגי חברות התחבורה או אנשי משרד התחבורה או עירית ראשל"צ ? אתה גם לא מציין מהיכן יש לך פעם בשעה אוטובוס. יש מספר קווי אוטובוס שעוברים באזור המכללה

mister K

New member
ראשון מערב
קודם כל שירשור הכוונה הוא לא המקום לשאלה כזאת
דבר שני, את השאלה הזאת יש להפנות למשרד התחבורה, חברות התחבורה ולעיריית ראשל"צ. רק הם יכולים לטפל בעניין. ודבר שלישי, תאמין לי שאתה לא רוצה שיהיו שם מוניות שירות. מוניות שירות רק מורידות את רמת השירות בתח"צ. העלאת רמת השירות יכולה להתבטא רק בתיגבור ושיפור שירות האוטובוסים המוסדר.

yairp4

Active member
מהדר יוסף לרעננה
שלום, אני צריך להגיע מחר בערב מהדר יוסף (איזור פנחס רוזן/שטרית) לאחוזה ברעננה בסביבות 20:00. אני יודע שיש את קו 531 שעושה את המסלול הזה, אבל לא הצלחתי להבין מהאתר של אגד אם הקו פעיל בשעות הערב במסלול הזה או שהוא מסיים ברעננה. בכל מקרה, אשמח לקבל את עזרתכם. תודה מראש

mister K

New member
מהדר יוסף לרעננה
שלום, אני צריך להגיע מחר בערב מהדר יוסף (איזור פנחס רוזן/שטרית) לאחוזה ברעננה בסביבות 20:00. אני יודע שיש את קו 531 שעושה את המסלול הזה, אבל לא הצלחתי להבין מהאתר של אגד אם הקו פעיל בשעות הערב במסלול הזה או שהוא מסיים ברעננה. בכל מקרה, אשמח לקבל את עזרתכם. תודה מראש
531 מסתיים בשעה הזאת בת.מ הרצליה.
מהדר יוסף לאחוזה סע בקו 47 של דן מרחוב בני אפרים.

Perdition

New member
מבקש מידע אודות מוניות שירות מחיפה לתל אביב
אהלן, אני צריך להגיע בערב שבת הקרובה לתל אביב ואין רכבות בעקבות החג. אני יודע שיש מוניות שירות מאיזור חוף הכרמל שלוקחות לתל אביב אך אין לי אפשרות ליצור קשר. אם מישהו יודע האם יש מוניות פעילות ו\או מספר טלפון של התחנה המפעילה יעזור לי מאוד תודה.

אוהד11

New member
מבקש מידע אודות מוניות שירות מחיפה לתל אביב
אהלן, אני צריך להגיע בערב שבת הקרובה לתל אביב ואין רכבות בעקבות החג. אני יודע שיש מוניות שירות מאיזור חוף הכרמל שלוקחות לתל אביב אך אין לי אפשרות ליצור קשר. אם מישהו יודע האם יש מוניות פעילות ו\או מספר טלפון של התחנה המפעילה יעזור לי מאוד תודה.
מוניות השרות יוצאות/מגיעות בת"א מפתח התחנה
המרכזית (רחוב צמח דוד). לעיתים הן עוברות דרך ארלוזרוב, אך זה לא בטוח. כאשר המוניות הללו פעולות הן יוצאות לפי רצונו של הנהג/התמלאות הרכב. לגבי ערב ראש השנה קשה לדעת האם הן פועלות

Perdition

New member
מוניות השרות יוצאות/מגיעות בת"א מפתח התחנה
המרכזית (רחוב צמח דוד). לעיתים הן עוברות דרך ארלוזרוב, אך זה לא בטוח. כאשר המוניות הללו פעולות הן יוצאות לפי רצונו של הנהג/התמלאות הרכב. לגבי ערב ראש השנה קשה לדעת האם הן פועלות
האם ידוע לך שם התחנה המפעילה?
על מנת שאוכל ליצור קשר ולברר הסוגיה...

mister K

New member
מאשדוד למכללת אריאל?
אני צריך להגיע מאשדוד (ת.מ או רכבת) למכללת אריאל עד השעה 11. יש למישהו רעיונות? תודה,
אוטובוס או רכבת עד תמח"ת או רכבת מרכז.
ומשני המקומות קווים 186 ו-286 של דן לאריאל. המכללה היא התחנה האחרונה של הקווים.

mister K

New member
אוטובוס או רכבת עד תמח"ת או רכבת מרכז.
ומשני המקומות קווים 186 ו-286 של דן לאריאל. המכללה היא התחנה האחרונה של הקווים.
תוספת
בשעות הבוקר פועל גם קו 386 שנוסע ישירות למכללת אריאל. שים לב ללו"ז שלו באתר דן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה