שרשור הכוונה ומודיעין 7/9

מצב
הנושא נעול.
אני ראשון
רמת גן - היישוב ברכה
בוקר טוב אני רוצה להגיע ביום שישי בבוקר מרמת גן ליישוב ברכה בשעה 7:45. האם הדבר אפשרי ? ואם כן, כיצד ? במידה וזה לא אפשרי, האם יהיה אפשרי להגיע ב9:15 - 9:30 לשמורת הטבע עין מחנה ? (אני לוקח בחשבון שאולי זה קצת יהיה מסובך ואני אצטרך להחליף אוטובוסים, מקובל) תודה !

אוהד11

New member
אני ראשון
רמת גן - היישוב ברכה
בוקר טוב אני רוצה להגיע ביום שישי בבוקר מרמת גן ליישוב ברכה בשעה 7:45. האם הדבר אפשרי ? ואם כן, כיצד ? במידה וזה לא אפשרי, האם יהיה אפשרי להגיע ב9:15 - 9:30 לשמורת הטבע עין מחנה ? (אני לוקח בחשבון שאולי זה קצת יהיה מסובך ואני אצטרך להחליף אוטובוסים, מקובל) תודה !
מאריאל קו 101 מגיע לישוב ברכה, יוצא בשעות
6,20 ו- 8,20. מרמת גן קו 186 לאריאל. לו"ז באתר של דן

מאריאל קו 101 מגיע לישוב ברכה, יוצא בשעות
6,20 ו- 8,20. מרמת גן קו 186 לאריאל. לו"ז באתר של דן
המשך
קודם כל תודה שענית! קו 101 של איזה חברה ? אגד ? ואיפה אני לוקח אותו ? מאיפה שאני יורד מ 186 ? בדקתי באתר של דן. יש אוטובוס שיוצא ב 6:30 ויש אוטובוס שיוצא ב 7:10 מתחנה מרכזית. במידה ואקח את זה של 7:10, האם אספיק תוך שעה עד 8:10 להיות באריאל ? חוץ מזה, שעברתי על השעה 7:10 היה "חלון ענן" קטן "דרך ברקן" על שעות אחרות יש "דרך צומת ירקון", מה ההבדל לגבי ?

אוהד11

New member
המשך
קודם כל תודה שענית! קו 101 של איזה חברה ? אגד ? ואיפה אני לוקח אותו ? מאיפה שאני יורד מ 186 ? בדקתי באתר של דן. יש אוטובוס שיוצא ב 6:30 ויש אוטובוס שיוצא ב 7:10 מתחנה מרכזית. במידה ואקח את זה של 7:10, האם אספיק תוך שעה עד 8:10 להיות באריאל ? חוץ מזה, שעברתי על השעה 7:10 היה "חלון ענן" קטן "דרך ברקן" על שעות אחרות יש "דרך צומת ירקון", מה ההבדל לגבי ?
101 הוא עדיין קו של דן, לגבי זמני הנסיעות אני
לא יכול לענות לך. בכל מקרה, אם אתה נכנס ללו"ז הקו המתאים עליך להקיש על השעה המבוקשת ותקבל את התחנות.

שלום לכם

מהי הדרך היעילה והזריזה ביותר להגיע מחדרה לאוניברסיטת בר-אילן? (באמצעות תחבורה ציבורית כמובן
)
תשובה
רכבת לתל אביב מרכז, ומשם קו 64/70 של דן לבר אילן - לוקחים אותם מרחוב על פרשת דרכים ליד התחנה.. או קו 68 של קוים מדרך בגין, ליד אולמי רסיטל. בשום מקרה לא להשתמש בקו 921 לפתח תקוה.

down under

New member
מפלורנטין בת"א לפתח תקווה? תודה
ללכת כ-10 עד 15 דקות הליכה איטית
לתמח"ת ומשם קווים 50,51 או ללכת 10 עד 15 דקות הליכה למסוף כרמלית (תלוי היכן אתה בפלורנטין. האם באזור שיותר קרוב למסוף כרמלית או יותר קרוב לתמח"ת) ולקחת משם קווים 66,82.

spoop

New member
ממרכזית ירושלים לתיכון בליך ר"ג הכי מהר
שלשום שאלתי על זה, אבל לא כ"כ הבנתי את הדרך... האם כדאי לקחת קו 400 לרמת גן (איזה תחנה ברמת גן?) ואז אוטובוס לבליך(אם יש). או מונית אם זה מתשלם. או שכדאי קו 480 לת"א ומשם קו לבליך (אם יש) מה דעתכם?

down under

New member
ממרכזית ירושלים לתיכון בליך ר"ג הכי מהר
שלשום שאלתי על זה, אבל לא כ"כ הבנתי את הדרך... האם כדאי לקחת קו 400 לרמת גן (איזה תחנה ברמת גן?) ואז אוטובוס לבליך(אם יש). או מונית אם זה מתשלם. או שכדאי קו 480 לת"א ומשם קו לבליך (אם יש) מה דעתכם?
קו 400 עד מחלף אלוף שדה
ממחלף אלוף שדה לקחת קווים 35,43 של דן. בכל מקרה יהיה לך כמה דקות של הליכה מהתחנה של כל אחד משני קווים אלו עד בית הספר, אם כי לא יותר מ-7 דקות הליכה מתונה.

spoop

New member
קו 400 עד מחלף אלוף שדה
ממחלף אלוף שדה לקחת קווים 35,43 של דן. בכל מקרה יהיה לך כמה דקות של הליכה מהתחנה של כל אחד משני קווים אלו עד בית הספר, אם כי לא יותר מ-7 דקות הליכה מתונה.
נגיד שירדתי מקו 400 במחלף אלוף שדה
איך מגיעים בדיוק לתחנות של 35 ו43 והאם הן באותה תחנה? באיזה רחוב הן נמצאות?

down under

New member
נגיד שירדתי מקו 400 במחלף אלוף שדה
איך מגיעים בדיוק לתחנות של 35 ו43 והאם הן באותה תחנה? באיזה רחוב הן נמצאות?
במחלף אלוף שדה יש מעין מסוף
של אוטובוסים. יש לחפש את הקווים הללו במסוף. כל המסוף קטן מאוד וזה פחות מדקה וחצי הליכה מקצה לקצה, ככה שאי אפשר לפספס את הקווים הללו. לשאול את הנהג ו/או הנוסעים האחרים היכן הכי כדאי לרדת בשביל להגיע לביה"ס בליך. להערכתי לנסוע שתיים או שלוש תחנות, זו נסיעה קצרה של פחות מ-5 דקות.

spoop

New member
במחלף אלוף שדה יש מעין מסוף
של אוטובוסים. יש לחפש את הקווים הללו במסוף. כל המסוף קטן מאוד וזה פחות מדקה וחצי הליכה מקצה לקצה, ככה שאי אפשר לפספס את הקווים הללו. לשאול את הנהג ו/או הנוסעים האחרים היכן הכי כדאי לרדת בשביל להגיע לביה"ס בליך. להערכתי לנסוע שתיים או שלוש תחנות, זו נסיעה קצרה של פחות מ-5 דקות.
אוקיי תודה, אבל לאיזה כיוון צריך לסוע?
לכיוון ת"א או לכיוון רמת גן? ובאיזה תחנה צריך לרדת אחרי אלוף שדה? איך התחנה נקראית?

אוקיי תודה, אבל לאיזה כיוון צריך לסוע?
לכיוון ת"א או לכיוון רמת גן? ובאיזה תחנה צריך לרדת אחרי אלוף שדה? איך התחנה נקראית?
אם אני זוכר נכון
על התחנות של 55 ו-35 בכיוון שאתה צריך כתוב ת"א, ועל 43 בכיוון שאתה צריך כתוב בת-ים. אלו הכיוונים הנכונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה