שרשור הכוונה ומודיעין 28/8

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
קודם כל תודה! =) ועוד שאלה...
קו 82 לא מגיע קרוב? כי אז זה אומר שאצטרך לקחת 2 אוטובוסים...(אני הולכת לנסוע לשם ב"ה משך תקופה ארוכה). תודה ושבת שלום! =)
אפשר גם לרדת מ-82 בכיכר רבין
וללכת לאורך רח' פרישמן עד לביה"ס הזה. הוא תחום בין פרישמן למנדלי מוכר ספרים.

נעהZ

New member
הגעה משפיים לתל אביב
היי לכולם, שבת שלום. אשמח לקבל הכוונה כיצד להגיע משפיים לתל אביב. אני צריכה לחזור משפיים באזור הצהריים, אשמח לעזרה. תודה מראש.

LuLiLoPiLaTo1

New member
נתניה לנווה אמירים בהרצליה
היי, אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בבקשה אני מחפשת דרך להגיע מנתניה לשכונת נווה אמירים בהרצליה(על גבול רמת השרון) ע"י אוטובוסים יש למישהו רעיונות לגבי קווים אפשריים (גם אם צריך להחליף,מה שסביר להניח שיקרה)? *אודה מאוד אם תוכלו גם לצרף את שם חברת האוטובוס המתאימה לצד כל קו תודה רבה רבה! שבת שלום:)

Image of me

New member
נתניה לנווה אמירים בהרצליה
היי, אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בבקשה אני מחפשת דרך להגיע מנתניה לשכונת נווה אמירים בהרצליה(על גבול רמת השרון) ע"י אוטובוסים יש למישהו רעיונות לגבי קווים אפשריים (גם אם צריך להחליף,מה שסביר להניח שיקרה)? *אודה מאוד אם תוכלו גם לצרף את שם חברת האוטובוס המתאימה לצד כל קו תודה רבה רבה! שבת שלום:)
קו 618 של נתיב אקספרס מגיע עד המקום
אבל יש לו נסיעות בודדות ביום, חשוב לבדוק את הלו"ז. בשאר השעות אפשר לנסוע ברכבת לת"א אוניברסיטה ולקחת קו 47 או 48 של דן מהצד השני של שד' רוקח. אפשר גם לרדת מהרכבת בהרצליה, אבל אז צריך שני אוטובוסים. אם לא נוח לך להגיע ברכבת, ניתן לקחת כל קו למחלף הסירה (נראה לי שכל הקווים מנתניה לת"א עוצרים שם), ולהחליף ל-501 של אגד עד התחנה המרכזית הרצליה, שממנה יש כמה קווים לנווה אמירים: 524, 525, 531 (אגד) ועוד.

LuLiLoPiLaTo1

New member
אבל יש לו נסיעות בודדות ביום, חשוב לבדוק את הלו"ז. בשאר השעות אפשר לנסוע ברכבת לת"א אוניברסיטה ולקחת קו 47 או 48 של דן מהצד השני של שד' רוקח. אפשר גם לרדת מהרכבת בהרצליה, אבל אז צריך שני אוטובוסים. אם לא נוח לך להגיע ברכבת, ניתן לקחת כל קו למחלף הסירה (נראה לי שכל הקווים מנתניה לת"א עוצרים שם), ולהחליף ל-501 של אגד עד התחנה המרכזית הרצליה, שממנה יש כמה קווים לנווה אמירים: 524, 525, 531 (אגד) ועוד.
תודה רבה!:)

LuLiLoPiLaTo1

New member
אתה יודע אולי את הזמן המשוער שלוקח להגיע
בקו 618 מתחנה מרכזית נתניה לנווה אמירים בהרצליה? תודה!

Image of me

New member
ערב טוב! איך
מגיעים היום מרח. ויניק ברשלץ לאיזור תעשיה ישן בסביבות שעה 22.00. יש תחבורה? ולתל-אביב היום?
יש מוניות שירות לאורך רחוב הרצל.
הן מגיעות גם לאיזור התעשיה הישן וגם לתל אביב.

Cleopatra4

New member
מוניות שירות בשבת - מאיזור צומת בילו רחובות
היי , אני צריכה להגיע מחר (שבת בבוקר) מאיזור גבעת ברנר לראשל"צ. האם יש מוניות שירות כלשהן מאיזור צומת בילו / בי"ח קפלן או מאזור גבעת ברנר עצמה? אני יודעת שיש מוניות שירות מהרצל ברחובות, אבל תהיתי האם יש משהו יותר קרוב לאזור ממנו אני יוצאת... תודה רבה!!

Image of me

New member
מחיפה תחנת רכבת חוף הכרמל למדעטק
כמו שהכותרת מתמצתת, אני רוצה להגיע מתחנת הרכבת חוף הכרמל בחיפה למוזאון מדעטק עם תערוכת גוף האדם... תודה מראש , אביב.
אם אתה מגיע ברכבת,
אני ממליץ לך לרדת בתחנת חיפה מרכז השמונה, ללכת לתחנת הכרמלית בכיכר פריז (7 דקות הליכה מהרכבת), ולנסוע שלוש תחנות בכרמלית - עד תחנת מצדה. יוצאים מהכרמלית, הולכים ברחוב מסדה נגד כיוון התנועה עד שמגיעים לבלפור, ותערוכת גוף האדם תהיה משמאלך. אפשרות נוספת היא לקחת מחוף הכרמל את קו 113 עד רחוב הרצליה פינת הנביאים. גם משם יש כמה דקות הליכה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה