שרשור הכוונה ומודיעין 28/8

מצב
הנושא נעול.
מלוד לקיסריה !!!
כן,כן,כן זה מאוד רחוק אבל אם מישהו מכם יכול לומר לי איך מגיעים מלוד לאמפיתיאטרון קיסריה בדרך הכי קצרה מאוד אשמח, אם זה רכבות, אוטובוסים כל תגובה תתקבל בשמחה... אחרי הכל לא כל יום עמיר בניון מופיע בקיסריה. 6.10.09 אני שם ! ואתם ?!

stratomaximus

New member
מלוד לקיסריה !!!
כן,כן,כן זה מאוד רחוק אבל אם מישהו מכם יכול לומר לי איך מגיעים מלוד לאמפיתיאטרון קיסריה בדרך הכי קצרה מאוד אשמח, אם זה רכבות, אוטובוסים כל תגובה תתקבל בשמחה... אחרי הכל לא כל יום עמיר בניון מופיע בקיסריה. 6.10.09 אני שם ! ואתם ?!
ואו קצת מסובך.
רכבת מלוד עד חדרה מערב. לקחת מהתחנה אוטובוס לתחנה המרכזית בחדרה (או קו ישירות מהרכבת אחה"צ, או לצאת לכביש הראשי, ולקחת משם). מהתחנה המרכזית קו 76 של נתיב אקספרס עד קיסריה. (חזרה מספר הקו הוא 77).

down under

New member
למה מסובך יש רכבת עד קיסריה-פרדס חנה
ומשם בטח עוד איזה אוטובוס / מונית עד לאמפיתאטרון. שאלתי ועניתי לעצמי חחח
תחנת קיסריה- פרדס חנה נמצאת
כ-3 או 4 ק"מ מהתיאטרון (דרך אגב, זה תיאטרון רומי ולא אמפיתאטרון. אמפי ביוונית זה כפול או שתיים ובקיסריה יש תאטרון רגיל [רק חצי מעגל של מושבים ולא מעגל שלם]). אין אוטובוסים לקיסריה מתחנת קיסריה-פ"ח. אם כבר לנסוע עד בנימינה. מה שכן, אם רוצים מונית ספיישל, אכן מתחנת קיסריה-פ"ח המרחק עד לתאטרון הרומי (היכן שכל האמנים מופיעים) הוא הכי קצר. יותר קצר מאשר מחדרה או מבנימינה.

Image of me

New member
למה מסובך יש רכבת עד קיסריה-פרדס חנה
ומשם בטח עוד איזה אוטובוס / מונית עד לאמפיתאטרון. שאלתי ועניתי לעצמי חחח
אם אתה רוצה לחסוך קצת עם המונית
קח מתל אביב קו 910 עד מחלף אור עקיבא, משם המרחק לקיסריה יותר קצר מאשר מתחנת הרכבת קיסריה-פרדס חנה. אבל אז אולי צריך להזמין מונית מראש, אני לא יודע מה מצב המוניות ליד מחלף אור עקיבא.

Golf Bravo

New member
אם אתה רוצה לחסוך קצת עם המונית
קח מתל אביב קו 910 עד מחלף אור עקיבא, משם המרחק לקיסריה יותר קצר מאשר מתחנת הרכבת קיסריה-פרדס חנה. אבל אז אולי צריך להזמין מונית מראש, אני לא יודע מה מצב המוניות ליד מחלף אור עקיבא.
זה דווקא רעיון מעניין
משם יש רבע שעה טיול רגלי עד האמפי. רוב הדרך יש מדרכה נוחה.

How I Disappear

New member
מהרצליה לרמת גן
אני צריך להגיע מהרצליה לרמת גן באזור של הרחוב "אבן עזרא" אתם יודעים אולי איך כדאי לי להגיע לשם שתהיה גם בדרך מהירה ? כמו למשל לקחת רכבת לתל אביב ומשם לקחת אוטובוס או משהו ? אני יוצא ביום ראשון הקרוב בבוקר בסיבות השעה 7 או 8 ואם אתם יודעים על קו מסוים או איך להגיע אז אשמח לדעת מאיפה הוא יוצא וכמה זמן לוקח לו להגיע ליעד

אוהד11

New member
מהרצליה לרמת גן
אני צריך להגיע מהרצליה לרמת גן באזור של הרחוב "אבן עזרא" אתם יודעים אולי איך כדאי לי להגיע לשם שתהיה גם בדרך מהירה ? כמו למשל לקחת רכבת לתל אביב ומשם לקחת אוטובוס או משהו ? אני יוצא ביום ראשון הקרוב בבוקר בסיבות השעה 7 או 8 ואם אתם יודעים על קו מסוים או איך להגיע אז אשמח לדעת מאיפה הוא יוצא וכמה זמן לוקח לו להגיע ליעד
מהרצליה עם הרכבת עד תחנת מרכז/ארלוזרוב ומשם
עם קו 61 (התחנה נמצאת ברחוב על פרשת דרכים, מול היציאה מתחנת הרכבת. תדירות הקו גבוהה

How I Disappear

New member
מהרצליה עם הרכבת עד תחנת מרכז/ארלוזרוב ומשם
עם קו 61 (התחנה נמצאת ברחוב על פרשת דרכים, מול היציאה מתחנת הרכבת. תדירות הקו גבוהה
ואיפה אני אמור לרדת ?
כאילו איפה התחנה הכי קרובה לרחוב אבן-עזרא ? וזה קו של אגד או דן ? וגם לא הבנתי כלכך מאיפה אני אמור לקחת אותו כי כשהייתי פעם בתחנת רכבת תל אביב מרכז לא כלכך הצלחתי להבין מה הולך שם ותודה

אוהד11

New member
ואיפה אני אמור לרדת ?
כאילו איפה התחנה הכי קרובה לרחוב אבן-עזרא ? וזה קו של אגד או דן ? וגם לא הבנתי כלכך מאיפה אני אמור לקחת אותו כי כשהייתי פעם בתחנת רכבת תל אביב מרכז לא כלכך הצלחתי להבין מה הולך שם ותודה
קו 61 הוא של דן, התחנה נמצאת, כאמור, ברחוב על
פרשת דרכים, המשכו של רחוב ארלוזרוב, מול מסוף האוטובוסים הפנימי. עליך לרדת בתחנה השניה או השלישית ברחוב בן אליעזר, שאל את הנהג

Shablup

New member
מפ"ת לתל נורדאו/מנדלי ת"א
שלום לכולם! אני צריכה להגיע מאזור בית רבקה בפ"ת לבי"ס "תל נורדאו" בת"א,רחוב מנדלי מוכר ספרים 19. איזה קו אני צריכה לקחת? יש אפשרות לקחת רק קו אחד? המון תודה מראש ושבת שלום! =)

אוהד11

New member
מפ"ת לתל נורדאו/מנדלי ת"א
שלום לכולם! אני צריכה להגיע מאזור בית רבקה בפ"ת לבי"ס "תל נורדאו" בת"א,רחוב מנדלי מוכר ספרים 19. איזה קו אני צריכה לקחת? יש אפשרות לקחת רק קו אחד? המון תודה מראש ושבת שלום! =)
66/166 עד דיזנגוף/פרישמן ומשם ברגל לביה"ס,
מרחק הליכה של דקות בודדות

Shablup

New member
66/166 עד דיזנגוף/פרישמן ומשם ברגל לביה"ס,
מרחק הליכה של דקות בודדות
קודם כל תודה! =) ועוד שאלה...
קו 82 לא מגיע קרוב? כי אז זה אומר שאצטרך לקחת 2 אוטובוסים...(אני הולכת לנסוע לשם ב"ה משך תקופה ארוכה). תודה ושבת שלום! =)

down under

New member
קודם כל תודה! =) ועוד שאלה...
קו 82 לא מגיע קרוב? כי אז זה אומר שאצטרך לקחת 2 אוטובוסים...(אני הולכת לנסוע לשם ב"ה משך תקופה ארוכה). תודה ושבת שלום! =)
קונים חודשי-חופשי
ואז מחליפים בקלות בין קווים תדירים. וקו 82 כן מגיע לקרבת מקום. יורדים ממנו בקינג ג'ורג' פינת בוגרשוב והולכים מערבה על בוגרשוב עד בן יהודה, פונים ימינה ותוך דקה (מרגע הפניה ימינה בבן יהודה) זה רח' מנדלי (שמוכר ספרים). כ-10 דקות הליכה מתחנת הירידה של 82. גג 13 דקות הליכה.

Shablup

New member
קונים חודשי-חופשי
ואז מחליפים בקלות בין קווים תדירים. וקו 82 כן מגיע לקרבת מקום. יורדים ממנו בקינג ג'ורג' פינת בוגרשוב והולכים מערבה על בוגרשוב עד בן יהודה, פונים ימינה ותוך דקה (מרגע הפניה ימינה בבן יהודה) זה רח' מנדלי (שמוכר ספרים). כ-10 דקות הליכה מתחנת הירידה של 82. גג 13 דקות הליכה.
זה רעיון טוב!
המון תודה גם לך! =) יש לי "קצת" בעיה בהתמצאות וכו',לכן אני חופרת פה לכולם
שבת שלום!

מצב
הנושא נעול.
למעלה