שרשור הכוונה ומודיעין 22/8

מצב
הנושא נעול.

Mister Eli

New member
ביסלמ"ח זו החטיבה. היא מחולקת לשלושה ביסל"חים
קו 58 מגיע רק לביסל"ח 17.
יש את גדוד אריה(450)
בין ירוחם לצומת חלוקים שמגיע לשם קו 55 עם שעות פעילות מצומצמות מאוד. כמו כן, ל450 יש הסעה מיוחדת שמבוצעת ע"י חברת מסיעי שדרות. עם אורי צריך להגיע לשם אז עדיף ליצור קשר עם החמ"ל של 450 לבדיקת לו"ז ההסעה. ול906 שנמצא סמוך לדימונה עדיף לסוע מב"ש לדימונה, לרדת בצומת ירוחם ולתפוס את קו 57 שמגיע לאותו בסיס ב3 או 4 דק'.

LemonLimeLilach

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
גרנד קניון בחיפה
אגיע ברכבת... באיזה תחנה לרדת?

Image of me

New member
גרנד קניון בחיפה
אגיע ברכבת... באיזה תחנה לרדת?
אם את מגיעה מהדרום, אז חוף הכרמל.
משם אפשר לקחת את קו 125 שנוסע פעם בשעה. אם אין 125 בדקות הקרובות, נוסעים ב-123 או 11 עד היכל הספורט ברוממה (כיכר אליזבט), וממשיכים משם בקווים 125, 5 או 23 (אפשר גם 28, אבל מסלולו ארוך יותר). בחיפה פועלים כרטיסים שעתיים, ולכן שתי הנסיעות יהיו במחיר נסיעה אחת.

Lili Liat

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום!
יש לי שאלה: איך אני יכולה להגיע הכי מהר מרחובות עד לבסיס השלישות ברמת גן? תודה רבה לעונים :)

Image of me

New member
שלום!
יש לי שאלה: איך אני יכולה להגיע הכי מהר מרחובות עד לבסיס השלישות ברמת גן? תודה רבה לעונים :)
רכבת עד ת"א השלום,
לעבור דרך עזריאלי ולהגיע לתחנות שעל דרך בגין, בצד של עזריאלי. משם - קווים 40, 51, 68, 60 (ואולי שכחתי קווים נוספים).

מצב
הנושא נעול.
למעלה