שדרוג האתר של אגד תעבורה

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
שדרוג האתר של אגד תעבורה
להלן הודעתה של דוברת אגד תעבורה בנושא שדרוג האתר: "אני שמחה לבשר כי בימים הקרובים (מחר, מקסימום מחרתיים) יעלה האתר החדש של אגד תעבורה. אנחנו שמחים לשתף את גולשי הפורום בבלעדיות בחדשות אלו ונשמח למשוב: מה חסר ומה מעניין. באתר החדש יופיע קישור לפורום תח"צ. בברכה לילך אגד תעבורה". נאחל לחברה המשך הצלחה ושיתוף פעולה. לכשיעלה האתר המשודרג אתם מוזמנים להביע את דעתכם

S a m B o o k i

New member
שדרוג האתר של אגד תעבורה
להלן הודעתה של דוברת אגד תעבורה בנושא שדרוג האתר: "אני שמחה לבשר כי בימים הקרובים (מחר, מקסימום מחרתיים) יעלה האתר החדש של אגד תעבורה. אנחנו שמחים לשתף את גולשי הפורום בבלעדיות בחדשות אלו ונשמח למשוב: מה חסר ומה מעניין. באתר החדש יופיע קישור לפורום תח"צ. בברכה לילך אגד תעבורה". נאחל לחברה המשך הצלחה ושיתוף פעולה. לכשיעלה האתר המשודרג אתם מוזמנים להביע את דעתכם
האתר עלה לרשת

http://www.egged-taavura.co.il/

Image of me

New member
וגם ירושלים לא בדיוק במקום במפת הסניפים...
כנראה שהם לא חזקים בגיאוגרפיה של ארץ ישראל.
שלחתי להם מייל בנושא, מקווה שיתוקן.
וגם הזכרתי את לוח התעריפים של צפון הנגב, שהוא כל כך קטן שלא ניתן לקרוא אותו.

mister K

New member
וגם ירושלים לא בדיוק במקום במפת הסניפים...
כנראה שהם לא חזקים בגיאוגרפיה של ארץ ישראל.
ממבט שני, האמת שירושלים פחות או יותר בסדר...
אבל את אור יהודה משום מה הצמידו לירושלים, והמיקום של אלעד בכלל תמוה. אמנם מפת הסניפים היא עניין שולי אך בכל זאת מדובר פה בטעויות מביכות מאוד אפילו יחסית למפה שלא אמורה להיות פרופורציונית.

kostya24

New member
שדרוג האתר של אגד תעבורה
לדעתי חסר מפות באתר..

מצב
הנושא נעול.
למעלה