עם
חדש,וכל זה למה?

מצב
הנושא נעול.
עם
חדש,וכל זה למה?
בתחילת השבוע קבלתי את מכוניתי החדשה שרכשתי לא מזמן,אבל ה-
לכאן הוא כזה: כמה ימים לפני קבלתה הודיעו לי מסוכנות הרכב על מספר-הרשוי ומספר השלדה,וכשספרתי למשפחתי על-כך,קפצה הבת סיון כששמעה ששלוש הספרות האמצעיות הן 389 ואמרה: הרי זה כמו מספר הקו של אגד שבין ערד לתל-אביב.
זו המכונית הימנית שבתמונה,כפי שזהיתי אותה כשבאתי לקבלה>>>>>>>.
תתחדש! והקדמת אותי
גם אני מחכה לרכב חדש, מיצובישי לנסר. נאמר לי שהסיומת תהיה 66... תהנה מהיונדאי. רכב מעולה!

עם
חדש,וכל זה למה?
לכאן הוא כזה: כמה ימים לפני קבלתה הודיעו לי מסוכנות הרכב על מספר-הרשוי ומספר השלדה,וכשספרתי למשפחתי על-כך,קפצה הבת סיון כששמעה ששלוש הספרות האמצעיות הן 389 ואמרה: הרי זה כמו מספר הקו של אגד שבין ערד לתל-אביב.
איזו חמודה סיון, גם לי יש את הנטיה הזו
לשים לב לדברים כאלה. וכמובן כמובן תתחדש

אלון 58

New member
כן גם אני, אבל בדרך כלל הילדים יותר ערים
לשינויים או לקוריוזים קטנים.תמיד אומרים לי, איך את רואה את כל הדברים הללו? אני אומרת להם שיש לי עין אחת אבל קולטת הכל
זה מזכיר לי שכשהיתה בת 5 לערך...,
התחלנו אנו בבית ללמד אותה קרוא וכתוב,וזה התחיל עם ספרות ומספרים,וכשהיינו מטיילים ברחוב,היא היתה בקטע מסוים עוברת ליד מכוניות חונות וקוראת בקול רם את מספרי-הרשוי,לכתה א' היא כבר הגיע עם ידע בקריאת מספרים וגם את ה-א"ב העברי,ובהמשך בא לה די בקלות ה-א"ב הלועזי והקירילי (רוסית),שאותו כיום היא יכולה לקרוא אבל באיטיות ולא בכתב יד,אלא רק מודפס,ככה זה בעצם גם אצלי (הרי אמא שלה,שפת האם שלה היא רוסית...,ושלי עברית,אז זה יצר לה גם בלבול מסוים בגיל קטן,אבל היא התגברה על זה).

mister K

New member
עם
חדש,וכל זה למה?
בטח 64-389-68
ובכלל לא ברור לי מה הפחד לחשוף את המספר.

mister K

New member
בטח 64-389-68
ובכלל לא ברור לי מה הפחד לחשוף את המספר.
טעות, עכשיו ראיתי את המספר הנכון...
אבל הייתי קרוב. בכל אופן, תתחדש ותהנה מהיונדאי i30, דגם שהתרשמתי ממנו לטובה וזאת על אף שאינני חובב גדול של יונדאי.

אלון 58

New member
טעות, עכשיו ראיתי את המספר הנכון...
אבל הייתי קרוב. בכל אופן, תתחדש ותהנה מהיונדאי i30, דגם שהתרשמתי ממנו לטובה וזאת על אף שאינני חובב גדול של יונדאי.
מהו הנכון?
בכל אופן תודה. אינך חובב יונדאי כפי שאני איני חובב פיאטים למשל
,ולמעשה אני אפילו במידה מסוימת סולד באופן כללי ממכוניות אירופיות.

mister K

New member
מהו הנכון?
בכל אופן תודה. אינך חובב יונדאי כפי שאני איני חובב פיאטים למשל
,ולמעשה אני אפילו במידה מסוימת סולד באופן כללי ממכוניות אירופיות.
במקום עבודתי הקודם עבדתי עם הרבה דגמי יונדאי.
ובין היתר גם יצא לי לנסות את היונדאי i30 כשרק הגיעה לארץ והתרשמתי לטובה. מדובר ברכב יוצא דופן מכל דגמי יונדאי שהיכרתי עד אז ומזכיר קצת מכונית אירופאית (אם כי ברור שמבחינת נוחות אין כמו אירופאית אורגינל). לגבי המספר הנכון - ראיתי בקומונה של שמואל וולף.

אלון 58

New member
במקום עבודתי הקודם עבדתי עם הרבה דגמי יונדאי.
ובין היתר גם יצא לי לנסות את היונדאי i30 כשרק הגיעה לארץ והתרשמתי לטובה. מדובר ברכב יוצא דופן מכל דגמי יונדאי שהיכרתי עד אז ומזכיר קצת מכונית אירופאית (אם כי ברור שמבחינת נוחות אין כמו אירופאית אורגינל). לגבי המספר הנכון - ראיתי בקומונה של שמואל וולף.
יש משהו קצת יותר אירופי במכונית זו...,
המנוע אמנם הוא קוריאני ו"ממשיך דרכו" של מנוע היונדאי-אלנטרה,אבל המרכב מורכב דוקא בצ'כיה,כך היה כתוב בהזמנה המקורית וכך כתוב ברשיון הרכב.

דביר419

New member
עם
חדש,וכל זה למה?
תתחדש אלון

לא חובב יונדאי ולא חובב מנועים 1.6 ( אלא אם כן הם מודגשים... ) אבל ה - i30 באמת קפיצת מדרגה בכול מה שקשור באיכות הרכב של יונדאי.

אלון 58

New member
תתחדש אלון

לא חובב יונדאי ולא חובב מנועים 1.6 ( אלא אם כן הם מודגשים... ) אבל ה - i30 באמת קפיצת מדרגה בכול מה שקשור באיכות הרכב של יונדאי.
תודה...,
כפי שכתבתי לרותם,ה-I30 מורכבת בכלל בצ'כיה,אז יש בה משהו קצת אירופי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה