שונות

מצב
הנושא נעול.

YTmda

New member
ההנעות הקטנות ברכבת ישראל...
ערב טוב, נסעתי היום ברכבת מתחנת נתניה לאשדוד ברכבת שיוצאת מנתניה בשעה 14:36. הנסיעה הייתה נעימה והכל התנהל כרגיל. לקראת הגעת הרכבת ליבנה, מס' ק"מ לפני, החל להישמע צפצוף חזק וצורם במערכת הכריזה. הצפצוף חזר על עצמו מספר פעמים בקיטועים, ולאחר מכן הרכבת נעצרה. אחרי שהרכבת נעצרה, נכבו כל המערכות האלקטרוניות ברכבת. מספר שניות לאחר מכן, כחצי דקה, הרכבת חזרה לנסוע, האורות החלו להידלק שוב (רק חלקם). השילוט האלקטרוני והכרוז המודיע על התחנה הבאה נותרו לא פעילים והפקח הודיע ידנית. לאחר עוד מספר דקות שבו ודלקו כל האורות. האם יתכן שהנהג נרדם ומדובר במערכת שעוצרת באופן אוטומטי את הרכבת? מה יכולה להיות התקלה? מישהו נתקל בדבר כזה בעבר?

elians

New member
צעירה בת 20 ניסתה לשים קץ לחייה בתמח"ת
הבוקר הגיע צעירה כבת 20 לתחנה המרכזית החדשה ברח' לוינסקי 108 בתל אביב. ע"פ תחקיר ראשוני , נכנסה לאחד מתאי השירותים ושם ניסתה לשים קץ לחייה. הצעירה חתכה עצמה בידיים וברגליים, כאשר היא נעולה בתוך תא השירותים. צוות תחזוקת התחנה שמצא את הצעירה בעקבות הדם הזעיק צוות מגן דוד אדום. הצעירה פונתה לבית החולים איכילוב כאשר מצבה קשה. לא ידועות הנסיבות אשר גרמו לצעירה לבצע את המעשה. http://www.911il.com/2009/08/10/651

tali44

New member
נהג אוטובוס בת"א.
היום עליתי לאוטובוס בת"א (אני לא אכתוב איזו חברה, אני לא יודעת אם זה מותר) בכל מקרה, עלה איתי איש בסביבות גיל ה- 50-60, מתנהג טיפה מוזר, והוא עלה לאוטובוס עם תיק עגלה ובפנים כמה חבילות של כוסות חד פעמיות, כמה נפלו והוא התכופף להרים והנהג לקח לו חבילה מהעגלה ושם מאחורי הכיסא. האיש הלך לשבת והוא אמר "הוא תמיד גונב לי דברים". אני ממש התעצבנתי והלכתי להנג וביקשתי שיחזיר לאיש את החבילה והנהג אמר "לא בא לי", אז אמרתי לו שהוא גנב לו והוהג אמר "אז אני גנב!" והלכתי משם עצבנית. אחר כך האיש בא לרדת וביקש את הכוסות והנהג לא הביא לו, והנהג משך לו כזה בשרוול והאיש ירד וביקש את הכוסות, הנהג אמר "בוא תעלה ותיקח" ואז הנהג בסוף נסע. אחר כך אנשים דיברו טיפה באוטובוס ולא הבנתי אם האיש הזה שילם לו או לא, ואולי בגלל זה הנהג "גונב" לו תמיד דברים סמליים כאלה, אבל במידה והאיש אכן לא משלם - אז שהנהג לא יעלה אותו. אחר כך לפני שירדתי הנהג סיפר את זה למישהו שהוא מכיר ולא כל כך שמעתי מה הוא אמר אבל שמעתי שהוא דיבר עלי "ואז היא קוראת לי גנב, שתלך קיבינימט". לפני שירדתי שאלתי את הנהג אם הוא שילם על האוטובוס? אז הנהג אמר לי - מה איכפת לך? מה את מתערבת? את יודעת מה הוא בשבילי? אז עניתי שלא, אז הוא אמר שהוא צוחק איתו והוא מכיר אותו ולמה אני מתערבת? והוא אמר - נראה לך שנהג אוטובוס יגנוב? וירדתי בלי לדעת מה להגיד עם עיניים דומעות מרוב עצבים. אבל חשבתי על זה אחר כך, ואולי הנהג קורא לזה "צוחק איתו" אבל זה יותר בכיוון של "מציק לו" במלים מעודנות. האיש ההוא לוקח את זה די ברצינות וחוץ מזה, הוא לא החזיר לו את הכוסות החד פעמיות. ומי ישמע! כוסות חד פעמיות. אבל הנהג לקח את זה ממנו לא החזיר, אז הוא כן "גנב" את זה. ואני כן הייתי צריכה להתערב, זה כמו שאני אראה שמישהו גונב לאישה זקנה את התיק, אני לא אתערב? ועצם זה שמדובר בכוסות חד פעמיות הופך את הגניבה לפחות חמורה? הקטע הזה ממש עצבן אותי, אני אולי לא מכירה את כל הסיפור, אבל בכל מקרה, נהג לא אמור להתנהג ככה אפילו (!) והאיש לא שילם, אם האיש לא שילם - שלא יעלה אותו. ואפילו אם יש סיבות אחרות שאני לא יודעת כל כך, לא מתנהגים ככה וכמובן שלא "מחסלים חשבונות" בשעת העבודה. אני לא יודעת אם ההודעה הזו קשורה לכאן יותר מידי, אבל הייתי חייבת לשתף.

הרדוף3

New member
שעת איחור ברכבת - 215 ש"ח לפי תביעות קטנות
ביהמ"ש לתביעות קטנות פסק, כי מחירה של שעת איחור ברכבת הוא 215 ש"ח
הפיצוי, אפילו לא כיסה את הוצאות המשפט !
אז מה היא הרוויחה ? הרכבת כישות משפטית לא הפסידה דבר, מכיוון שהיא מבוטחת ולמעשה חברת הביטוח משלמת את הכסף. אז בשביל מה בכלל ללכת לבית משפט ? הוצאות המשפט תמיד גבוהות יותר מהפיצוי שינתן, אם בכלל ינתן. מי שנוסע ברכבת צריך לדעת מראש שיכול להיות לרכבת איחור בלתי צפוי לזמן שלא ניתן להעריך מראש.

ההנעות הקטנות ברכבת ישראל...
ערב טוב, נסעתי היום ברכבת מתחנת נתניה לאשדוד ברכבת שיוצאת מנתניה בשעה 14:36. הנסיעה הייתה נעימה והכל התנהל כרגיל. לקראת הגעת הרכבת ליבנה, מס' ק"מ לפני, החל להישמע צפצוף חזק וצורם במערכת הכריזה. הצפצוף חזר על עצמו מספר פעמים בקיטועים, ולאחר מכן הרכבת נעצרה. אחרי שהרכבת נעצרה, נכבו כל המערכות האלקטרוניות ברכבת. מספר שניות לאחר מכן, כחצי דקה, הרכבת חזרה לנסוע, האורות החלו להידלק שוב (רק חלקם). השילוט האלקטרוני והכרוז המודיע על התחנה הבאה נותרו לא פעילים והפקח הודיע ידנית. לאחר עוד מספר דקות שבו ודלקו כל האורות. האם יתכן שהנהג נרדם ומדובר במערכת שעוצרת באופן אוטומטי את הרכבת? מה יכולה להיות התקלה? מישהו נתקל בדבר כזה בעבר?
אולי מישהו בטעות
הפעיל את האזעקה יש בתוך הקרונות עם יש תקלה ומרגישים אז יש ידית שעוצרת את הרכבת ומפעילה אזעקה ויש בשירותים גם כפתור שלוחצים ומופעלת אזעקה

YTmda

New member
אולי מישהו בטעות
הפעיל את האזעקה יש בתוך הקרונות עם יש תקלה ומרגישים אז יש ידית שעוצרת את הרכבת ומפעילה אזעקה ויש בשירותים גם כפתור שלוחצים ומופעלת אזעקה
האזעקה הזו גורמת לעצירת הרכבת ודימום המנוע
ומערכת החשמל???? :O

kobiz99

New member
הפיצוי, אפילו לא כיסה את הוצאות המשפט !
אז מה היא הרוויחה ? הרכבת כישות משפטית לא הפסידה דבר, מכיוון שהיא מבוטחת ולמעשה חברת הביטוח משלמת את הכסף. אז בשביל מה בכלל ללכת לבית משפט ? הוצאות המשפט תמיד גבוהות יותר מהפיצוי שינתן, אם בכלל ינתן. מי שנוסע ברכבת צריך לדעת מראש שיכול להיות לרכבת איחור בלתי צפוי לזמן שלא ניתן להעריך מראש.
הרדוף 3 לרכבת אין ביטוח על איחורים וכיו"ב
אתה הוא הביטוח של הרכבת. כל פסיקה לא הגיונית של שופט מטילה קנס על הציבור משלם המיסים אז מה הואילו חכמים בתקנתם. קוביז99

הרדוף3

New member
הרדוף 3 לרכבת אין ביטוח על איחורים וכיו"ב
אתה הוא הביטוח של הרכבת. כל פסיקה לא הגיונית של שופט מטילה קנס על הציבור משלם המיסים אז מה הואילו חכמים בתקנתם. קוביז99
בכל מקרה, היא לא הרוויחה כלום....
הוצאות המשפט עלו לה יותר. משלם המיסים הפסיד במקרה ואין ביטוח.

שימו לב: שידורי "קול השלום"
חוזרים !!! 24 שעות ביממה - 7 ימים בשבוע, 365 ימים מלאים בשנה ! החל מהיום מתקיימים שידורי ניסיון ובחודש הבא מתחילים !!! המוסיקה שתושמע היא רק מהשנים 60-70-80 ועד 01.10.1993. אנחנו נפיק חולצות עם הלוגו המקורי בכל המידות ! כל חובבי התחבורה הציבורית האוהבים מוסיקה מהשנים הטובות ביותר מוזמנים להאזין החל מרגע זה לשידורי הניסיון שהחלו היום בצהריים. יש ללחוץ על הכפתור התכול בתחתית העמוד שבקישור הבא. השידורים משודרים מהעיר מנצ'סטר באנגליה, מעכשיו ועד הוא המשיח ללא הפסקה. סוף סוף חזר ה תחנת הרדיו מס' 1 מאז המפץ הגדול, לשדר ! קישור:

שימו לב: שידורי "קול השלום"
חוזרים !!! 24 שעות ביממה - 7 ימים בשבוע, 365 ימים מלאים בשנה ! החל מהיום מתקיימים שידורי ניסיון ובחודש הבא מתחילים !!! המוסיקה שתושמע היא רק מהשנים 60-70-80 ועד 01.10.1993. אנחנו נפיק חולצות עם הלוגו המקורי בכל המידות ! כל חובבי התחבורה הציבורית האוהבים מוסיקה מהשנים הטובות ביותר מוזמנים להאזין החל מרגע זה לשידורי הניסיון שהחלו היום בצהריים. יש ללחוץ על הכפתור התכול בתחתית העמוד שבקישור הבא. השידורים משודרים מהעיר מנצ'סטר באנגליה, מעכשיו ועד הוא המשיח ללא הפסקה. סוף סוף חזר ה תחנת הרדיו מס' 1 מאז המפץ הגדול, לשדר ! קישור:
פלאייר למזכרת מימי שנות ה-70 העליזים:

מצב
הנושא נעול.
למעלה