בתחנת מסע עומר רשום 447 לירושלים, ממתי הקו לא

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
פעיל? ומתי עבד בכלל ומהיכן נסע (דרך חברון אולי)?

אוהד11

New member
447 פעל אי שם בשנות השמונים מדימונה לירושלים
היו לו נסיעה או שתיים ביום בכל כיוון

olli3

New member
מנהל
447 פעל אי שם בשנות השמונים מדימונה לירושלים
היו לו נסיעה או שתיים ביום בכל כיוון
ומה נהיה עם 475 ו375 שיצאו מדימונה
ואספו בבאר שבע 475 לירושלים ו375 לת"א. כבר שנים שלא ראיתי או שמעתי עליהם. מה גם שאני זוכר שלרוב הם היו מגיעים ריקים מדימונה לבאר שבע. סיבות לביטולם?

mister K

New member
ומה נהיה עם 475 ו375 שיצאו מדימונה
ואספו בבאר שבע 475 לירושלים ו375 לת"א. כבר שנים שלא ראיתי או שמעתי עליהם. מה גם שאני זוכר שלרוב הם היו מגיעים ריקים מדימונה לבאר שבע. סיבות לביטולם?
קו 475 תמיד היה קו ת"א - לוד.
לא ידוע לי על קו אחר שנשא את המספר הזה. 375 היה נוסע מדימונה לבאר שבע ומשם כמו 370 לתל אביב. 447 היה נוסע מדימונה לירושלים (דרך חברון?) כיום יש חלופה של קו 470 שיוצאת כל בוקר מדימונה לירושלים דרך באר שבע.

olli3

New member
מנהל
קו 475 תמיד היה קו ת"א - לוד.
לא ידוע לי על קו אחר שנשא את המספר הזה. 375 היה נוסע מדימונה לבאר שבע ומשם כמו 370 לתל אביב. 447 היה נוסע מדימונה לירושלים (דרך חברון?) כיום יש חלופה של קו 470 שיוצאת כל בוקר מדימונה לירושלים דרך באר שבע.
לא זכור לי המספר ונראה כי אתה צודק
משום מה היה זכור לי 475 מדימונה לירושלים. את 475 ת"א לוד דרך יהוד אני מכיר, הוא ינו חדש לי וגם לי זה היה מוזר. כידוע רק בשנים האחרונות נהיו קווים בעלי אותו מספר בכל מיני מקומות. פעם זה היה ברור. קווי 2XX לאיזורים הקרובים לת"א ודרומית ממנה. קווי 3XX הם קווים דרומיים. קווי 4XX ירושלים רמלה ולוד. קווי 5XX איזור הרצליה. קווי 6XX איזור נתניה. קווי 7XX איזור חדרה. קווי 8XX חלק מאיזור הצפון ו9XX חיפה בעיקר ועוד מקומות בצפון (בצפון אני פשוט לא בקיא). היום הכל בלאגן אחד שלם.

קו 447
אכן פעל מדימונה לי"ם דרך באר שבע ,ביצע ויסות בתחנה מרכזית באר שבע והמשיך במסלול קו 440 דרך חברון לי"ם. לצערי בעת שביצעתי את הקו הזה בתחילת האינתיפדה הראשונה וטרם המצאת החלון הממוגן רוסקה לסתה של אחת החיילות מבסיס אדוריים שישנה כשראשה צמוד לחלון ע"י לבנה שהושלכה עלינו,מחזה קשה.

oshri5917

New member
קו 447
אכן פעל מדימונה לי"ם דרך באר שבע ,ביצע ויסות בתחנה מרכזית באר שבע והמשיך במסלול קו 440 דרך חברון לי"ם. לצערי בעת שביצעתי את הקו הזה בתחילת האינתיפדה הראשונה וטרם המצאת החלון הממוגן רוסקה לסתה של אחת החיילות מבסיס אדוריים שישנה כשראשה צמוד לחלון ע"י לבנה שהושלכה עלינו,מחזה קשה.
שאלה לגבי קווי באר שבע והדרום
האם קוים 351 353 תמיד היו לבאר שבע ? מה היה מסלול קו 372 לבאר שבע

mister K

New member
שאלה לגבי קווי באר שבע והדרום
האם קוים 351 353 תמיד היו לבאר שבע ? מה היה מסלול קו 372 לבאר שבע
372 נוסע מתל אביב לאופקים
עדיין יש לו נסיעה אחת מתל אביב ביום שישי. 351 ו-353 נוסעים באותו מסלול כבר עשרות שנים.

olli3

New member
מנהל
372 נוסע מתל אביב לאופקים
עדיין יש לו נסיעה אחת מתל אביב ביום שישי. 351 ו-353 נוסעים באותו מסלול כבר עשרות שנים.
372 אכן מתל אביב לאופקים ביום שישי
נוסע דרך בית קמה למשמר הנגב ומשם ממשיך לאופקים. לגבי שאר המסלול אינני יודע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה