אני מעוניין לטעון באשראי את הרב קו שלי

מצב
הנושא נעול.
איפה ניתן לעשות זאת? פעם היתה עמדה בגבעתיים בכצנלסון, והיא נעלמה. הייתה עמדה גם בדיזינגוף סנטר והיא לא קיימת... אז איפה ניתן לטעון את הרב קו? (לא מעוניין לתת מזומן לנהג)

איבגי1

New member
איפה ניתן לעשות זאת? פעם היתה עמדה בגבעתיים בכצנלסון, והיא נעלמה. הייתה עמדה גם בדיזינגוף סנטר והיא לא קיימת... אז איפה ניתן לטעון את הרב קו? (לא מעוניין לתת מזומן לנהג)
תשובה
בתחנה מרכזית ידשה תל אביב בקומה 7 תחנת רכבת תל אביב מרכז ארלוזורוב

אורי404

New member
צודק. רב-קו ובלופים מסביבו
הייתי אתמול בתחנה המרכזית אחרי הצהרים. דאגו למכור את הכרטיס עצמו. להטעין שם אי אפשר אצל נציגי המכירות והקופות היו סגורות. רק מודיעין, שלא ניתן לרכוש באשראי אצלו. שעות לא לחוצות, שאיש המודיעין ימכור כרטיסים ובשעות יותר לחוצות, שהקופות תפעלנה. הא... היו גם מן הבטחות שווא. לדברי המוכרות תוך שנה הכרטיס יהיה משותף עם כל חברות האוטובוסים וגם "רכבת ישראל" ושבחודשים הקרובים יהיה משותף עם "קווים". ניתן אולי לאמר, שהמוכרות הן מוכרות בחברה קבלנית ולא ב"דן". עדיין אין מקום להטעיית הציבור. כידוע כרטוס משותף עם כל המפעילים לא יהיה בקרוב ואפילו לא שיתוף עם "קווים". יתרה מכך, גם בפרסומים של "דן" במודעות, כתוב ש"בקרוב" הרב-קו יהיה משותף. כלומר נעשית הטעיה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה