כמה תמונות ודיווחים מערד...,

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
כמה תמונות ודיווחים מערד...,
מהימים האחרונים.
אוטובוס מסתיר למי שיוצא מצומת...,
אוטובוס של המועצה האזורית תמר,חונה באדום-לבן,ומי שבא מהחניה ממול,צריך לגלוש אל אמצע הנתיב כדי לראות מי בא משמאל.

אלון 58

New member
אוטובוס מסתיר למי שיוצא מצומת...,
אוטובוס של המועצה האזורית תמר,חונה באדום-לבן,ומי שבא מהחניה ממול,צריך לגלוש אל אמצע הנתיב כדי לראות מי בא משמאל.
וככה זה נרא כצריך לצאת ולפנות שמאלה

אלון 58

New member
יש קשר עסקי בין מטרופולין לגלים?
אני שואל בעקבות התמונה הזאת+היותה של מטרופולין החברה שזכתה במכרז להפעלת קווי רהט כפי שהתפרסם בזמנו
ידוע לי שיש קשר עסקי כלשהו...,
אבל אני לא יודע את מהותו.

אלון 58

New member
אני שואל בעקבות התמונה הזאת+היותה של מטרופולין החברה שזכתה במכרז להפעלת קווי רהט כפי שהתפרסם בזמנו
נ.ב.:
הקשר של גלים הוא לחברה הפרטית "נרקיס-גל הסעות",נדמה לי שגלים היא חברת בת שלה,לא בטוח לגבי מטרופולין.

ממש לא
גלים נמצאת בבעלות מלאה של נרקיס-גל שהפסידה במכרז לטובת חברת מטרופולין אבל זכתה לבסוף בעירעור.

אלון 58

New member
תוך כמה זמן יושלם הבנייה הזו להערכתך?
לא יכול להגיד לך...,
אצטט בערך מה שנאמר בטקס אבן הפינה שהיה בנובמבר 2008:יש תקוה שהפרויקט יסתיים תוך שנה. כלומר:אם יעמדו בלו"ז,אז עד סוף 2009 אמורה לפעול בערד תחנה מרכזית קטנה ומסודרת יותר ממה שהיה עד עתה.

לא יכול להגיד לך...,
אצטט בערך מה שנאמר בטקס אבן הפינה שהיה בנובמבר 2008:יש תקוה שהפרויקט יסתיים תוך שנה. כלומר:אם יעמדו בלו"ז,אז עד סוף 2009 אמורה לפעול בערד תחנה מרכזית קטנה ומסודרת יותר ממה שהיה עד עתה.
הכל מובן לי, תודה על ההסבר, אלון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה