ראיון עם מנכ"ל אגד ירושלים

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
סלח לי על השאלה
אז מאיפה אתה ,שלפי הכרטיס בן גילי, מכיר את ההנהלה של דן? גם לך יש אבא שמכיר את כל חברי ההנהלה? האם אתה הפיצול השני שלי במקרה?
מה פשר הזילזול הזה?
אם תחפש קצת בהיסטוריה של הפורום תבין שאני וכמה משותפי הפכנו כבר מזמן לבני בית בחברת דן, ולו רק בשל היותנו חובבים. אבא שלי בטוח לא קשור לעניין, הוא כלל לא עוסק בתחבורה.

יניבל1

New member
מה פשר הזילזול הזה?
אם תחפש קצת בהיסטוריה של הפורום תבין שאני וכמה משותפי הפכנו כבר מזמן לבני בית בחברת דן, ולו רק בשל היותנו חובבים. אבא שלי בטוח לא קשור לעניין, הוא כלל לא עוסק בתחבורה.
מה זאת אומרת בני בית?

שוב, שטויות במיץ.
דווקא חברת דן היא לדעתי מפעיל התחבורה שמתנהל כיום בצורה הטובה ביותר בין כל המפעילים בארץ. גם אני יודע מי הם ראשי דן ואלו אנשים שמבצעים את עבודתם בצורה טובה ומקצועית. השיפור ניכר במיוחד מאז שהיו"ר הקודם, שהיה באמת טיפש עף לכלא ומיכה נגר מונה במקומו.
תמיד מי שלא הצליח להתקדם מלכלך על מי שכן
ובהנהלת דן יושבים היום אנשים מהרמה הגבוהה ביותר שיש בתחום התחבורה ע"ע דודי גליס ,עופר זילברברג,מיכה נגר.

יניבל1

New member
תמיד מי שלא הצליח להתקדם מלכלך על מי שכן
ובהנהלת דן יושבים היום אנשים מהרמה הגבוהה ביותר שיש בתחום התחבורה ע"ע דודי גליס ,עופר זילברברג,מיכה נגר.
חחחחחחחחחחחחח
הרגת אותי עם הכותרת בואו פשוט נעשה ריאליטי חדש "מי רוצה ליהות דודי גליס"

יניבל1

New member
אין יל מה לקרוא את הכתבה הזאת
רק תודיעו לי כשהוא יתפטר טוב?
וכן אגד ירושלים זה כישלון טוטאלי
מעבר לכל הטענות (הקשות ביותר) שמונות למנכל (שכישראלי מצוי או שגילגל את האחריות למשרד התחבורה או שזרק סיסמאות הישר מתשדיר הפירסומת של אגד) יש לא מעט רשלנות . אוטובוסים שלא יוצאים בזמן שזה כבר הפך עלניין שיגרתי , וכמובן אוטובוסים אחרונים שלא יוצאים בכלל , זה דבר שאסור לשתוק עליו , אני עצמי הייתי עד ל-5 מקרים כאלה(1 מהם נוגע גם לגבי) אז לך תדע כמה מקרים כאלה יש כשאני לא נמצא בתחנה הזאת.

amit1270

New member
וכן אגד ירושלים זה כישלון טוטאלי
מעבר לכל הטענות (הקשות ביותר) שמונות למנכל (שכישראלי מצוי או שגילגל את האחריות למשרד התחבורה או שזרק סיסמאות הישר מתשדיר הפירסומת של אגד) יש לא מעט רשלנות . אוטובוסים שלא יוצאים בזמן שזה כבר הפך עלניין שיגרתי , וכמובן אוטובוסים אחרונים שלא יוצאים בכלל , זה דבר שאסור לשתוק עליו , אני עצמי הייתי עד ל-5 מקרים כאלה(1 מהם נוגע גם לגבי) אז לך תדע כמה מקרים כאלה יש כשאני לא נמצא בתחנה הזאת.
וחוץ מלקלל ולהשתלח בגסות כאן בפורום
עשית משהו בקשר לחמשת המקרים האלה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה