שרשור הכוונה ומודיעין 26/3

מצב
הנושא נעול.

arielguelman

New member
ואם כבר לרדת בלב המפרץ אז אוטובוס של אגד.
קווים 251/271/272 יוצאים בשעות היום בתדירות גבוהה.
למה 12..?
11 א' ישיר לקריון דרך קרית ים ומוצקין. סה''כ נסיעה כ20 דקות. עם מוניות שירות של תפוזית זה פחות או יותר אותו הזמן תלוי בעומס גם. אם אין עומס זה בסביבות ה15 דקות

mister K

New member
למה 12..?
11 א' ישיר לקריון דרך קרית ים ומוצקין. סה''כ נסיעה כ20 דקות. עם מוניות שירות של תפוזית זה פחות או יותר אותו הזמן תלוי בעומס גם. אם אין עומס זה בסביבות ה15 דקות
נסיעה בקו 12 צריכה לקחת הרבה פחות מ-20 דקות.
11א פועל בתדירות נמוכה ועושה סיבוב ענק בק.ים. אני מודה שלא נסעתי בקווים האלה מאז השינוי אבל אני מכיר את המסלולים.

mister K

New member
למה 12..?
ואיך הוא יכול להיות "ישיר" אם הוא דרך ק.ים...

yaeligreen

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 26/3

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
דיי דחוף..
איך מגיעים מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב לשדרות ירושלים 10 ביפו?

olli3

New member
מנהל
דיי דחוף..
איך מגיעים מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב לשדרות ירושלים 10 ביפו?
קווים 44/46 של דן קומה רביעית
והמודיעין נמצא בקומה 7 יכול להיות שאין צורך לעבור במרכזית ויש אופציות מהירות יותר. מאיפה את מגיעה?

yaeligreen

New member
קווים 44/46 של דן קומה רביעית
והמודיעין נמצא בקומה 7 יכול להיות שאין צורך לעבור במרכזית ויש אופציות מהירות יותר. מאיפה את מגיעה?
תודה רבה!
אני מגיעה מירושלים אז חייבים לעבור במרכזית :( תודה רבה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה