החל תכנון הקו הסגול

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
החלק של בן יהודה הוא החשוב ביותר לטעמי + שאלה
בעיני החלק של אלנבי/בן יהודה הוא החשוב ביותר - כי סוף סוף יהיה חיבור טוב בין איילון ורכבת ישראל למרכז תל אביב. בנוסף - האם נראה כי יהיה מדובר בקו תת-קרקעי או עילי?
מדובר בקו רק"ל עילי סטייל סיטיפס

דןמור

New member
מדובר בקו רק"ל עילי סטייל סיטיפס
האם מצפים להחלפה של חולדאי?
אחרת אני לא רואה איך ראש העיר ישאר הקמת קו עילי בעיר (לאור איבן גבירול). באופן אישי - אני דווקא בעד קו עילי במרכז תל אביב על חשבון נתיבי רכבים.

alantan

New member
האם מצפים להחלפה של חולדאי?
אחרת אני לא רואה איך ראש העיר ישאר הקמת קו עילי בעיר (לאור איבן גבירול). באופן אישי - אני דווקא בעד קו עילי במרכז תל אביב על חשבון נתיבי רכבים.
כרגע רק מתכננים...
מדובר בלוחות זמנים לבנטיניים כידוע לך.
אולי בגלל זה הוחלט על בן יהודה ולא דיזנגוף. מדובר ברחוב רחב של בין 3 ל-4 נתיבים שאחד מהם מוקצה לתחבורה ציבורית כבר כיום. באלנבי המצב קיצוני אף יותר, רובו סגור לכלי רכב פרטיים ממילא.

amit1270

New member
החלק של בן יהודה הוא החשוב ביותר לטעמי + שאלה
בעיני החלק של אלנבי/בן יהודה הוא החשוב ביותר - כי סוף סוף יהיה חיבור טוב בין איילון ורכבת ישראל למרכז תל אביב. בנוסף - האם נראה כי יהיה מדובר בקו תת-קרקעי או עילי?
לא אתפלא אם בסוף תהיה שם "מטרונית"...

לא אתפלא אם בסוף תהיה שם "מטרונית"...
גם זה משהו לא ברור...
מטרונית פשוט בדיחה השם של זה יעני מטרו, מילא היו קוראים לזה חאפרית או אולי חפרונית היה כבר מתאים.אבל לבייש את השם מטרו הצרפתי עם הבדיחה הזאת שבונים בחיפה ולפי דיווחים הורסת לאנשים את החיים בבנייתה כמו לירושלמים.

easylivin

New member
גם זה משהו לא ברור...
מטרונית פשוט בדיחה השם של זה יעני מטרו, מילא היו קוראים לזה חאפרית או אולי חפרונית היה כבר מתאים.אבל לבייש את השם מטרו הצרפתי עם הבדיחה הזאת שבונים בחיפה ולפי דיווחים הורסת לאנשים את החיים בבנייתה כמו לירושלמים.
"בזיונית", זה מה שהיא.
הבטחנו מטרו... סליחה, רק"ל? ומה, אוטובוס רגיל במת"ץ הוא לא ממש ממש כמו מטרו? טוב, כמעט כמו מטרו... לא?

בועז ל

New member
גם זה משהו לא ברור...
"רכבת על גלגלים". במיוחד עבורכם שבי & אריק
חיפה לא לבד.

אורי404

New member
חה-חה-חה!
לדעתי, תקדים עולמי שרכבת כזאת
תיסע ברחובותיה של עיר ולא בגן שעשועים! ראש המועצה הזה גאון! הייתי מציע לו גם להציב קרוסלות בכיכרות ומכוניות מתנגשות!
הייתי מציע, שבמקום רכב מנועי, יהיה...
חמור (ליתר דיוק חמורים), אשר יובילו כרכרה מפוארת! האמת לא מובן מה הבעיה להפעיל אוטובוס עם יותר משלושים וחמשה מקומות ישיבה, כקו מיוחד במקום הרכבת.

easylivin

New member
הייתי מציע, שבמקום רכב מנועי, יהיה...
חמור (ליתר דיוק חמורים), אשר יובילו כרכרה מפוארת! האמת לא מובן מה הבעיה להפעיל אוטובוס עם יותר משלושים וחמשה מקומות ישיבה, כקו מיוחד במקום הרכבת.
יש לי הצעת ייעול...
הרכבת תופעל באמצעות פדאלים מתחת למושבי הנוסעים

easylivin

New member
חה-חה-חה!
לדעתי, תקדים עולמי שרכבת כזאת
תיסע ברחובותיה של עיר ולא בגן שעשועים! ראש המועצה הזה גאון! הייתי מציע לו גם להציב קרוסלות בכיכרות ומכוניות מתנגשות!
שכחתי: להוסיף גם ליצנים בבניין המועצה!
מה, כבר יש?!

מצב
הנושא נעול.
למעלה