קונקס זכתה במכרז של קווי לוד

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
חברת קונקס תפעיל שישה קווים בין לוד לת"א וארבעה קווים פנימיים בלוד

connex

Active member
אחרי מליון שנה משנים את מערך התחבורה בעיר?
נתחיל מהסוף-לא יודע אם לשמוח או להיות עצוב מצד אחד כשנסעתי עם קונקס באשדוד הם היו אחלה אבל מצד שני קונקס אשדוד זה לא קונקס מודיעין עכשיו עולה השאלה איזה קווים בדיוק הם יפעילו? כיום בלוד יש בסך הכל 5 קווים לת"א ו3 קווים פנימיים את קווים 460,462,464,475 מפעילה אגד ואת 461 סופרבוס בקוים הפנימיים אגד מפעילה את קווים 1,6 וסופרבוס מפעילה את קו 2 האם המכרז כולל גם את קווי סופרבוס הנ"ל?

connex

Active member
תוכן הידיעה כפי שהיא מופיעה ב- THE MARKER
הידיעה כפי שהיא מופיעה ב THE MARKER
מהרושם שקיבלתי שקראתי את כל ההודעות בנושא
נראה לי שהם יפעילו גם קווים שהפעילה סופרבוס (הגיוני מבחינת מספור וההודעה שצויינה שקונקס תפעיל כרטיס משותף עם סופרבוס ברמלה) מה שאומר 5 קווים לת"א,3 קווים פנימיים,5 קווי מושבים ואולי 248,247,11 יהיה מוזר בלי אגד הסניף הקטן עם הסמל הישן בשלט,הנהגים האדיבים שלא יהססו לעצור קולגה על מנת שתספיק להגיע לאוטובוס שיוצא אוטוטו ועכשיו השאלה אם זאת עובדה מוגמרת או ששר התחבורה החדש יכול לבטל את זה?

alantan

New member
שים לב שמדובר על הפעלה בעוד כשמונה חודשים
ועדיין אין אפילו רשימה מסודרת של קווים
זה שאין בהודעה לעיתונות אינו מעיד שאין רשימה
(אלא אם כן אתה שרדינגר
)

אוהד11

New member
הודעת דובר משרד התחבורה בענין זה
דובר משרד התחבורה פרסם ב- 22/3 הודעה בענין זכייתה של קונקס

connex

Active member
כמה עולה הנסיעה מלוד לת"א בסופרבוס?
10.8
אגב לכם באגד ידוע איזה קווים יצאו למכרז? אני מודאג שהולך להיות בלאגן כמו קווים עפולה וקונקס מודיעין כששינו מספרי קווים ומסלולים ויצרו בלאגן שלם נושא נוסף-אם צויינו מחירי הנסיעות, האם זה אומר שלא תהיה התייקרות ביולי הקרוב?

אורי404

New member
10.8
אגב לכם באגד ידוע איזה קווים יצאו למכרז? אני מודאג שהולך להיות בלאגן כמו קווים עפולה וקונקס מודיעין כששינו מספרי קווים ומסלולים ויצרו בלאגן שלם נושא נוסף-אם צויינו מחירי הנסיעות, האם זה אומר שלא תהיה התייקרות ביולי הקרוב?
סליחה טעיתי ב-10 אגורות

846

Active member
10.8
קווי ת"א שיצאו למיכרז:
460,462,464 ו475 אני לא יודע מה הם שאר הקווים. לגבי ההתייקרות, הכל תלוי בשינוי במדד, חוץ מזה שקונקס יתחילו לפעול רק בעוד כ 8 חודשים כלומר בתחילת 2010.

connex

Active member
קווי ת"א שיצאו למיכרז:
460,462,464 ו475 אני לא יודע מה הם שאר הקווים. לגבי ההתייקרות, הכל תלוי בשינוי במדד, חוץ מזה שקונקס יתחילו לפעול רק בעוד כ 8 חודשים כלומר בתחילת 2010.
במצב שכזה הקו היחיד שישאר באגד זה 248
וגם הוא רק עם שתיים-שלוש נסיעות ביום (אני לא מתחשב ב239,249 שתחנת המוצא והיעד שלהם אינה לוד)

רכבת ישראל מתכננת להקים בלוד בניין משרד
רכבת ישראל מתכננת להקים בלוד בניין משרדים בעלות של 100 מיליון שקל. כתבה ב"גלובס", בסופה מוזכרת גם כוונה להקים תחנת רכבת חדשה בלוד?

מצב
הנושא נעול.
למעלה