טרנסוורלד לוגיסטיקה טיפלה בהעברת קטר לירדן

מצב
הנושא נעול.

kobiz99

New member
ומה הירדנים מתכוונים לעשות עם המכונה?
הרי אין להם בכלל מסילות ברוחב תקני במדינה... (ודרך אגב, זה לא קטר...)
אם לקחו כנראה שיש להם שימוש בה
המכונה מנוהלת מחשב ומה שתתכנת תקבל. (גם רוחב מסילה וגם מרחק בין אדנים וגם רוחבם של האדנים הכל ממוחשב)

easylivin

New member
קבל עוד אחת
נחמד! תפסת אותה בק"מ ה-0
כיף לראות תמונות מחיפה מזרח דווקא. תמיד יש שם משהו מעניין.

אורי404

New member
נחמד! תפסת אותה בק"מ ה-0
כיף לראות תמונות מחיפה מזרח דווקא. תמיד יש שם משהו מעניין.
לי זה נראה כמו מכונת חצץ
מה, שבכתבה נראה לי כמו מכונת חצץ, שמצורפת בתמונה ונמצאת בקישור הראשון. זה היה טיול לפני שלוש שנים שלי עם חברים נוספים. אם כבר הוזכר מהדק המסילות, בשרשור השני מלפני שנתיים תמונות, שצילמתי של מווסת רבד ומהדק מסילות בפעולה.

easylivin

New member
לי זה נראה כמו מכונת חצץ
מה, שבכתבה נראה לי כמו מכונת חצץ, שמצורפת בתמונה ונמצאת בקישור הראשון. זה היה טיול לפני שלוש שנים שלי עם חברים נוספים. אם כבר הוזכר מהדק המסילות, בשרשור השני מלפני שנתיים תמונות, שצילמתי של מווסת רבד ומהדק מסילות בפעולה.
נראה לי שאתה צודק.
זו כנראה המבטשה שמופיעה בכתבה (הבעיה שהצילום שם קטן וקשה לראות). בצילומים של קובי רואים מכונה אחרת. אבל מעניינת בכל מקרה
נהניתי מהשרשור הישן, כמובן שאז עוד לא היה לי מושג אודות הפורום. מעניין היה לראות את הקו הזה בבנייה.

אורי404

New member
נראה לי שאתה צודק.
זו כנראה המבטשה שמופיעה בכתבה (הבעיה שהצילום שם קטן וקשה לראות). בצילומים של קובי רואים מכונה אחרת. אבל מעניינת בכל מקרה
נהניתי מהשרשור הישן, כמובן שאז עוד לא היה לי מושג אודות הפורום. מעניין היה לראות את הקו הזה בבנייה.
קצת סדר:
מווסת רבד - כלי קטן, לפיזור הרבד (חצץ). מהדק מסילות (מה שקובי העלה תמונות שלו) - כלי כשמו לשם הידוק מסילות הרכבת. המכונה הענקית - אני חושב שזו גם מכונת חצץ מסוג אחר. מקווה, שנהנת גם מהשרשור של אשקלון-קרית גת - תוואי מסילה, שלא צולם ושאינו "פופולארי", כמו מסילת החוף ואפילו לא כמו המסילה המזרחית של לוד-ראש העין.

easylivin

New member
קצת סדר:
מווסת רבד - כלי קטן, לפיזור הרבד (חצץ). מהדק מסילות (מה שקובי העלה תמונות שלו) - כלי כשמו לשם הידוק מסילות הרכבת. המכונה הענקית - אני חושב שזו גם מכונת חצץ מסוג אחר. מקווה, שנהנת גם מהשרשור של אשקלון-קרית גת - תוואי מסילה, שלא צולם ושאינו "פופולארי", כמו מסילת החוף ואפילו לא כמו המסילה המזרחית של לוד-ראש העין.
אני מבין שהמכונה הענקית היא מבטשה
מבטשה גם מנקה את הרבד, וגם מהדקת אותו ומיישרת את המסילה. זוהי מכונה גדולה "אוניברסלית" ויקרה יותר (אולי בגלל זה אין לר"י צורך לקנות אותה, מספיק לשכור אותה מדי פעם). במבטשה משתמשים לתחזוקה של מסילות קיימות, וכאשר בונים קו חדש אין צורך לנקות את הרבד, לכן משתמשים רק במווסת רבד ומכונת הידוק (את שתיהן רואים בתמונות שלך ואת מכונת ההידוק בתמונות של קובי). אני מקווה שעכשיו עשינו סדר בבלגאן... כן, ראיתי את השרשורים ההם עוד לפני שנרשמתי לפורום. נהניתי מאוד, באמת אחד הדברים ש"עושים לי את זה" - לראות מסילות נבנות או מחודשות בארצנו

easylivin

New member
זו איננה המכונה שהועברה לירדן
נכון, זו גם המסקנה שהגענו אליה
בתמונות של קובי רואים מכונה אחרת להידוק מסילות, ואילו המכונה שהועברה לירדנים היא מבטשה שמבצעת גם ניקוי רבד וגם פעולות נוספות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה