יום יום אני עובר ליד השלט הזה

מצב
הנושא נעול.

473

New member
התחנה הזאת לא שייכת לאגד
היא שייכת לעפיפי שמרבה בשגיאות כתיב ובטעויות בחלק גדול מהתחנות ששייכות לחברות שלו.
לפחות בנתיב אקספרס מעדכנים את שלטי התחנות...
יש להם טעויות ושגיאות כתיב (גם באנגלית וגם בעברית) אבל לפחות ממה שאני רואה באזור חדרה, נתיב אקספרס ממהרים ומעדכנים את שלטי התחנות (לאחרונה הוחלפו הרבה תחנות בעיר עצמה) בעוד אגד מתעלמים משלטי התחנות... (וכן, אני יודע שזה באחריות הרשות המקומית, אבל עדיין, עובדה שנתיב מבצעים את העדכון והתיקונים בעצמם)

846

Active member
לפחות בנתיב אקספרס מעדכנים את שלטי התחנות...
יש להם טעויות ושגיאות כתיב (גם באנגלית וגם בעברית) אבל לפחות ממה שאני רואה באזור חדרה, נתיב אקספרס ממהרים ומעדכנים את שלטי התחנות (לאחרונה הוחלפו הרבה תחנות בעיר עצמה) בעוד אגד מתעלמים משלטי התחנות... (וכן, אני יודע שזה באחריות הרשות המקומית, אבל עדיין, עובדה שנתיב מבצעים את העדכון והתיקונים בעצמם)
מהיכן אתה יודע שנתיב אקספרס
עושים את זה לבד?

473

New member
מהיכן אתה יודע שנתיב אקספרס
עושים את זה לבד?
ראיתי רכב שלהם מתקין מספר דגלי תחנות
הדגלים שהם מתקינים מסומנים בסמל של נתיב ומופיעים בהם רק הקווים שלהם. כך היה גם בתוך העיר וכך גם מחוצה לה כשלדוגמא התווסף הקו שלהם מזכרון לנתניה (709 אם אני לא טועה) והם שילטו את התחנות לאורך כביש 4 (בקטע הרלוונטי). תאמין לי שזו לא עבודה מטעם עיריית חדרה בטח ובטח כשבמועצת העיר יושב חבר אגד ומנהל סניף חדרה לשעבר. דווקא בגלל שהוא מכהן במועצת העיר הייתי מצפה ממנו לדאוג לנושא הזה לדוגמא...

846

Active member
ראיתי רכב שלהם מתקין מספר דגלי תחנות
הדגלים שהם מתקינים מסומנים בסמל של נתיב ומופיעים בהם רק הקווים שלהם. כך היה גם בתוך העיר וכך גם מחוצה לה כשלדוגמא התווסף הקו שלהם מזכרון לנתניה (709 אם אני לא טועה) והם שילטו את התחנות לאורך כביש 4 (בקטע הרלוונטי). תאמין לי שזו לא עבודה מטעם עיריית חדרה בטח ובטח כשבמועצת העיר יושב חבר אגד ומנהל סניף חדרה לשעבר. דווקא בגלל שהוא מכהן במועצת העיר הייתי מצפה ממנו לדאוג לנושא הזה לדוגמא...
אם ראית רכב שכתוב עליו
נתיב אקספרס והוא מתקין את השלטים יש להניח שהוא קיבל תשלום מהעיריה כדי לבצע את העבודה, במקום קבלן שלטים אחר. בכל מיקרה לאגד היתה מללקת בינוי גדולה שדאגה לשילוט בתחנות במשך שנים רבות והנה בעיקבות הרפורמה המחלקה ניסגרה ונושא התקנת השילוט בתחנות הפך להיות לאומי ועכשיו הוא בידים של הרשויות.

יום יום אני עובר ליד השלט הזה
והשבוע שמתי לב שיש בו בעיה קלה. מצאו את ההבדלים בין עיברית לאנגלית
תחנה ברחוב הגליל 22 חיפה
שלט התחנה שודרג. אך רשום כי קו 20 עובר ברחוב הגליל בשבתות עד מרכז זיו. קו 20 אינו פועל בשבת. מי צודק?

p i n g o

New member
תחנה ברחוב הגליל 22 חיפה
שלט התחנה שודרג. אך רשום כי קו 20 עובר ברחוב הגליל בשבתות עד מרכז זיו. קו 20 אינו פועל בשבת. מי צודק?
איפה זה ה"גרנד קניו"?

מצב
הנושא נעול.
למעלה