משהו שנתקלתי בו ברשת: oyster מול רב קו

• פותח הנושא xslf
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

yblumann

New member
משהו שנתקלתי בו ברשת: oyster מול רב קו
וכמה לא מפתיע, אנחנו לא יוצאים טוב: http://shirbut.com/blog/?p=811#comment-5450
ממש לא מדויק
אם תרצה Oyster בלונדון שניתן להחליפו ללא תשלום ולקבל את הערך המקורי שלו חזרה תאלץ למלא טופס ולרשום את הכרטים במערכת ככרטיס שלך. זה בדיוק מה שרוב המשתמשים הקבועים עושים. מלונדון...

xslf

New member
ממש לא מדויק
אם תרצה Oyster בלונדון שניתן להחליפו ללא תשלום ולקבל את הערך המקורי שלו חזרה תאלץ למלא טופס ולרשום את הכרטים במערכת ככרטיס שלך. זה בדיוק מה שרוב המשתמשים הקבועים עושים. מלונדון...
זה פחות חשוב לי- מה שמטריד אותי יותר
זה עניין חישוב עלויות הנסיעה. אם ה"רב קו" לא ידע לחשב אוטומטית את הנסיעה הטובה ביותר, כמו ה-oyster, מה עשינו בזה? זה היתרון הגדול של ה-oyster לטעמי.

yblumann

New member
זה פחות חשוב לי- מה שמטריד אותי יותר
זה עניין חישוב עלויות הנסיעה. אם ה"רב קו" לא ידע לחשב אוטומטית את הנסיעה הטובה ביותר, כמו ה-oyster, מה עשינו בזה? זה היתרון הגדול של ה-oyster לטעמי.
האם אתה מכיר את תעריפי התחבורה הצבורית בלונדו
הם הרבה יותר מסובכים מישראל. osyster התחיל בצורה פשוטה ולאט לאט הוספו לו פונקציות נוספות... ה osyter לא מתאים לתעריפי הרכבת. לדעתי אין מקום להשוואה בין oyster ילישראל

xslf

New member
האם אתה מכיר את תעריפי התחבורה הצבורית בלונדו
הם הרבה יותר מסובכים מישראל. osyster התחיל בצורה פשוטה ולאט לאט הוספו לו פונקציות נוספות... ה osyter לא מתאים לתעריפי הרכבת. לדעתי אין מקום להשוואה בין oyster ילישראל
לא, אני לא ממש מכירה את תעריפי התחבורה
הציבורית בלונדון, וזה בדיוק העניין: עם ה-oyster יכלתי במהירות להתחיל להתנייד בתחבורה הציבורית שם, בלי להסתבך יותר מידי בלהתחיל לפענח מערכת תחבורה ציבורית זרה, ולדעת שאני לא "נדפקת" מבחינת התשלום. לא נראה לי שה"רב-קו" יתן לי (או לאחרים) את אותו בטחון או נוחות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה