שרשור הכוונה ומודיעין 15/9

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
איזה? מתחנמה מרכזית הכוונה
ככל הנראה קו מקשר של "קווים" לתחנת קרית אריה.
או מונית או הסעה בטרמפ ממכר. במידה ולא מעוניינים לנסוע במונית ושאין קו אוטובוס מקשר, אפשר לנסוע בקווי "אגד" 551, 561, 571 או 641 למתחם ירקונים וללכת לתחנת סגולה.

down under

New member
נסיעה מפתח תקווה לקניון איילון
האם מישהו מכיר דרך יותר קצרה להגיע מפתח תקווה אזור תחנה מרכזית לקניון איילון שלא דרך קו 92 שלוקח לו 100 דקות בבוקר (ואני לא מגזים) אני נוסע כל בוקר יוצא ב 7:20 ומגיע לעבודה ב 8:55
אם יש גם חופשי חודשי
אפשר בכל הקווים הבאים: 50,51,66,82,166 ולרדת במכון מור. משם ללכת ימינה לבן גוריון ולקחת כל קו שעובר (כגון 40,52,57,137) או ללכת 15 דקות הליכה איטית ברגל. לתחנת הרכבת קרית אריה מגיעים קווים: 46,53 של חברת קווים. גם אם תצטרך לצאת מביתך 40 דקות לפני הרכבת תגיע מהבית ועד לעבודה לא ב-1:35 שע' אלא 55 דקות לכל היותר. 40 דקות לפני הרכבת + 5 דקות נסיעה עד ב"ב + 10 דקות (במקרה הרע) מרכבת ב"ב ועד לעבודתך.

אורי404

New member
אם יש גם חופשי חודשי
אפשר בכל הקווים הבאים: 50,51,66,82,166 ולרדת במכון מור. משם ללכת ימינה לבן גוריון ולקחת כל קו שעובר (כגון 40,52,57,137) או ללכת 15 דקות הליכה איטית ברגל. לתחנת הרכבת קרית אריה מגיעים קווים: 46,53 של חברת קווים. גם אם תצטרך לצאת מביתך 40 דקות לפני הרכבת תגיע מהבית ועד לעבודה לא ב-1:35 שע' אלא 55 דקות לכל היותר. 40 דקות לפני הרכבת + 5 דקות נסיעה עד ב"ב + 10 דקות (במקרה הרע) מרכבת ב"ב ועד לעבודתך.
אם כך, אם הוא מהתחנה המרכזית ומסיבה
זו או אחרת לא מעוניין לנסוע ברכבת ויכול להסתפק באוטובוס אחד, אפשר גם לנסוע בקווי "אגד" (641 ואחרים לכיוון תל אביב). הם אמורים להיות מהירים מרב קווי "דן". אם אני לא טועה גם קו 186 אמור להיות בקטע הזה של פ"ת - מכון מור מהיר יחסית ליתר קווי "דן".

Not Connected

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
עלות של מונית מקניון עזריאלי לבית השיריון ת"א
שלום, כמה בערך יכולה לעלות מונית (ל-2 אנשים, זה משנה?) מקניון עזריאלי לבית השיריון (רח' לוחמי גליפולי) ? תודה מראש

down under

New member
עלות של מונית מקניון עזריאלי לבית השיריון ת"א
שלום, כמה בערך יכולה לעלות מונית (ל-2 אנשים, זה משנה?) מקניון עזריאלי לבית השיריון (רח' לוחמי גליפולי) ? תודה מראש
להערכתי בין 15 ל-25 ש"ח
נוסע אחד או שניים משלמים אותו דבר (מה שרשום במונה), כלומר כל אחד מכם חצי. מנוסע שלישי ומעלה יש תוספת של שקלים בודדים מאוד לכל נוסע.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שאלה על איזור חיפה
איך אני מגיעה מיקנעם עלית מסוף לרחוב ההסתדרות 33(מול הסיטי מול=?) ? בטח אני צריכה לנסוע למרכזית..השאלה אם משם אני צריכה עוד קו ואם כן איזה? תודה מראש למי שיענה:)

שאלה על איזור חיפה
איך אני מגיעה מיקנעם עלית מסוף לרחוב ההסתדרות 33(מול הסיטי מול=?) ? בטח אני צריכה לנסוע למרכזית..השאלה אם משם אני צריכה עוד קו ואם כן איזה? תודה מראש למי שיענה:)
מהמרכזית לסיטי מול 5-10 דקות הליכה

0Twisted Angel0

New member

מאשדוד לבנייני האומה בי-ם
איך אני מגיעה? :)

olli3

New member
מנהל
מאשדוד לבנייני האומה בי-ם
איך אני מגיעה? :)
מאשדוד לירושלים קווים 438 או 448
עדיפות ל448, מהיר יותר. כאשר את מגיעה לתחנה המרכזית בירושלים עלייך לצאת לרחוב יפו (הרחוב בו יש תחנות אוטובסים משני הכיוונים) ולחצות את רחוב יפו, לכי אחרי הזרם, תחצי עוד כביש וזה בנייני האומה. כל העניין הזה לוקח 2 דקות בדיוק.

lorley boy

New member

מת"מ ירושלים לשכונת גילה?
איך מגיעים מת"מ ירושלים לרחוב אפרסמון בשכונת גילה? וכיצד מגיעים מרחוב זה לעמידר (מוסד כלשהו) ברחוב יפו?

amit1270

New member
מת"מ ירושלים לשכונת גילה?
איך מגיעים מת"מ ירושלים לרחוב אפרסמון בשכונת גילה? וכיצד מגיעים מרחוב זה לעמידר (מוסד כלשהו) ברחוב יפו?
מהתחנה המרכזית לגילה (רח' אפרסמון) -קו 31
אפשר גם לקחת קו 32, שמגיע עד לרחוב הרוזמרין הסמוך. תחנת עלייה - בצד של בנייני האומה. מגילה (רח' רוזמרין) לרח' יפו 17 (עמידר) - קו 30.

פטפלוכו

New member

אוטובוס מצומת בית צידה בצפון
שלום לכם. היום נתקלתי לראשונה בפורום שלכם.אחלה פורום. אשמח אם תוכלו לעזור לי:מחפש מידע על אוטובוסים שעוברים בצומת בית צידה-מצפון לכנרת(מדרום למושב חד נס ולפארק הירדן).או מגרש אריק לא מצאתי פרטים על כך באינטרנט. איזה קוי אוטובוס עוצרים שם ולאן הם נוסעים? המון תודות למי שיוכל לעזור.

פטפלוכו

New member
אוטובוס מצומת בית צידה בצפון
שלום לכם. היום נתקלתי לראשונה בפורום שלכם.אחלה פורום. אשמח אם תוכלו לעזור לי:מחפש מידע על אוטובוסים שעוברים בצומת בית צידה-מצפון לכנרת(מדרום למושב חד נס ולפארק הירדן).או מגרש אריק לא מצאתי פרטים על כך באינטרנט. איזה קוי אוטובוס עוצרים שם ולאן הם נוסעים? המון תודות למי שיוכל לעזור.
שוב:אוטובוס מצומת בית צידה-מישהו???
מנסה שוב: מנסה לברר האם יש אוטובוס שעוצר ומעלה נוסעים בצומת בית צידה()מצפון לכנרת...) . . . .המון תודות לעוזרים.

אוהד11

New member
שוב:אוטובוס מצומת בית צידה-מישהו???
מנסה שוב: מנסה לברר האם יש אוטובוס שעוצר ומעלה נוסעים בצומת בית צידה()מצפון לכנרת...) . . . .המון תודות לעוזרים.
נראה לי שלא תהיה לך ישועה מקווי אוטובוס, כי
באתר אגד לא מוכר האזור וכך גם באתר של קונקס. נראה שתצטרך להסתמך על טרמפים

/

New member

מחיפה לגבעתיים
אני צריכה להגיע מחיפה לרחוב דרך הגבורה בגבעתיים. ועד איזה שעה יש אוטובוסים מאותו איזור לתל אביב? ורכבות מתל אביב לחיפה? תודה.

מחיפה לגבעתיים
אני צריכה להגיע מחיפה לרחוב דרך הגבורה בגבעתיים. ועד איזה שעה יש אוטובוסים מאותו איזור לתל אביב? ורכבות מתל אביב לחיפה? תודה.
מחיפה ברכבת עד לתחנת השלום. מהשלום קו 23
של דן. לו"ז ניתן למצוא באתר דן ובאתר הרכבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה