שרשור הכוונה ומודיעין 18/5

מצב
הנושא נעול.

MnM Girl

New member
מנס ציונה לגני התערוכה קו 274 ומחולון קווים
86/74/74א עד צומת רמת אביב/האוניברסיטה ומשם אחד הקווים 7/27/45/49 עד המסוף ליד תחנת הרכבת. עליך לחצות את תחנת הרכבת ולצאת מצדה השני שנמצא ליד השער של גני התערוכה.מתחנות הרכבת ההגנה/עזריאלי/ארלוזרוב את יכולה לקחת רכבת עד תחנת האוניברסיטה, וכאמור היציאה מתחנת הרכבת נמצאת ממש מול השער של גני התערוכה
ובקו 274, איזה תחנה עוצרת בדיוק
מול גני התערוכה? ותודה רבה !! עזרת לי מאוד

אוהד11

New member
ובקו 274, איזה תחנה עוצרת בדיוק
מול גני התערוכה? ותודה רבה !! עזרת לי מאוד
274 אינו עוצר בגני התערוכה, כי אם יש להחליף
בצומת רמת אביב או באוניברסיטה לאחד הקווים 7/27/45/49 עד התחנה הסופית שלהם

תוכון1

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
הגעה לבקו"ם בתל השומר מרמת אביב
היי, אני צריך להגיע מחרתיים לבקו"ם בתל השומר מרמת אביב, הבנתי שקו 45 לא מגיע ממש לבקו"ם, איזה קו נוסף צריך לקחת משם?

אוהד11

New member
הגעה לבקו"ם בתל השומר מרמת אביב
היי, אני צריך להגיע מחרתיים לבקו"ם בתל השומר מרמת אביב, הבנתי שקו 45 לא מגיע ממש לבקו"ם, איזה קו נוסף צריך לקחת משם?
מהתחנה הסופית של קו 45 (שער הכניסה לביה"ח)
קו 2 עד לשכת הגיוס

duvdevanim

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
צהלים --> תל אביב
מה הדרך המהירה והמוקדמת ביותר (אפשר גם אחת מהם עם אלטרנטיבה שניה) להגיע מצהלים לת"א ביום רביעי הקרוב (שורה תחתונה- להגיע הכי מוקדם לת"א)

ביתשאני

New member
צהלים --> תל אביב
מה הדרך המהירה והמוקדמת ביותר (אפשר גם אחת מהם עם אלטרנטיבה שניה) להגיע מצהלים לת"א ביום רביעי הקרוב (שורה תחתונה- להגיע הכי מוקדם לת"א)
מצאלים קו 30 של אגד לתחנה מרכזית ב"ש
ומב"ש לתל אבב קו 370 התדירות של הקו הזה היא כל שעתיים שלושה האוטובוס הראשון מצאלים לבאר שבע רק ב 8:30 בבוקר יוצא זה הדרך שמצאתי לך

ביתשאני

New member
מצאלים קו 30 של אגד לתחנה מרכזית ב"ש
ומב"ש לתל אבב קו 370 התדירות של הקו הזה היא כל שעתיים שלושה האוטובוס הראשון מצאלים לבאר שבע רק ב 8:30 בבוקר יוצא זה הדרך שמצאתי לך
שכחתי לציין יש את קו 376
לתל אביב ב 6:00 בבוקר שזה ישיר מצאלים לתל אביב כמו שציינתי נסיעה טובה הכי חשוב

g86

New member

מצומת אלעל לטרמינל 3
באתר של אגד רשום קו 5, האם זהו השאטל?

israelyan

New member
מצומת אלעל לטרמינל 3
באתר של אגד רשום קו 5, האם זהו השאטל?
לא
השאטל הוא מהחניונים לטווח ארוך לטרמינל קו 5 יוצא/מגיע לטרמינל 3,אך הוא בתשלום מחיר נסיעה עירונית-4.70 נדמה לי

Image of me

New member
לא
השאטל הוא מהחניונים לטווח ארוך לטרמינל קו 5 יוצא/מגיע לטרמינל 3,אך הוא בתשלום מחיר נסיעה עירונית-4.70 נדמה לי
ניתן לרכוש כרטיס המשך
אם מגיעים לצומת אל על בקו של אגד, ואז אין צורך לשלם את ה-4.70

H A J Y

New member

ראשל"צ - רעננה
איזה אוטובוס מגיע ממערב ראשון (תחנה מרכזית חדשה) לרעננה , ואיך אני מגיע מאיפה שהאוטובוס הזה מוריד אותי לאמפי פארק רעננה? באוטובוס או ברגל? ( בל"ג בעומר אם זה משנה) ועד איזה שעה הוא פועל?

אוהד11

New member
ראשל"צ - רעננה
איזה אוטובוס מגיע ממערב ראשון (תחנה מרכזית חדשה) לרעננה , ואיך אני מגיע מאיפה שהאוטובוס הזה מוריד אותי לאמפי פארק רעננה? באוטובוס או ברגל? ( בל"ג בעומר אם זה משנה) ועד איזה שעה הוא פועל?
מראשל"צ קו 129 עד אלנבי ומשם עם 47/48/247
עד האמפיפארק או צומת בית לוינשטיין הסמוך. מהצומת או מהתחנה הסופית של קו 48 הליכה לא ארוכה. קווים 47/48 פועלים עד שעה 20 ואח"כ פועל 247. לו"ז מדוייק באתר של דן. קו 129 פועל אף הוא עד שעה 20 ולאחר מכן יש 19

H A J Y

New member
מראשל"צ קו 129 עד אלנבי ומשם עם 47/48/247
עד האמפיפארק או צומת בית לוינשטיין הסמוך. מהצומת או מהתחנה הסופית של קו 48 הליכה לא ארוכה. קווים 47/48 פועלים עד שעה 20 ואח"כ פועל 247. לו"ז מדוייק באתר של דן. קו 129 פועל אף הוא עד שעה 20 ולאחר מכן יש 19
אוקיי תודה רבה.. ואין רכבת לרעננה נכון?

Image of me

New member
אוקיי תודה רבה.. ואין רכבת לרעננה נכון?
לא. אפשרות יותר מהירה בדרך כלל היא קו 163
של אגד מראשון לתחנה המרכזית ת"א, ומשם 502 של אגד לרעננה. בשעות שבהן אין 502, יש לקחת 501. המסלול הזה חוסך לך את המעבר המיותר לדעתי במרכז תל אביב. הדרך הכי מאוחרת לחזור היא לקחת את 247 של דן מרעננה לכיכר רבין, ומכיכר רבין 174 של אגד (האחרון בחצות) עד התחנה המרכזית החדשה בראשון.

H A J Y

New member
לא. אפשרות יותר מהירה בדרך כלל היא קו 163
של אגד מראשון לתחנה המרכזית ת"א, ומשם 502 של אגד לרעננה. בשעות שבהן אין 502, יש לקחת 501. המסלול הזה חוסך לך את המעבר המיותר לדעתי במרכז תל אביב. הדרך הכי מאוחרת לחזור היא לקחת את 247 של דן מרעננה לכיכר רבין, ומכיכר רבין 174 של אגד (האחרון בחצות) עד התחנה המרכזית החדשה בראשון.
תודה רבה! ועוד שאלה קטנה..
איפה אני יורד עם ה502 /501?

Boolintz

New member

ראשון לציון - תל אביב - שאלה ספציפית למתקדמים
שלום לכולם, מקווה שתוכלו לעזור לי בבעיית הסודקו המורכבת משהו שעומדת לפני
אני צריכה להגיע מדרום תל אביב - שכונת פלורנטין לראשון לציון - שיכון המזרח. גיליתי לשמחתי את קו 83 של אגד שמגיע כמעט מפתח לביתי עד כמעט הכניסה לעבודה אממה - שעה וחצי של נסיעה דרך יפו, בת ים וכל שכונה אפשרית בראשון לציון השאירה אותי מספר פעמים לא מבוטל בתחושת זעזוע ובחילה מתקדמות שעברתי רק בטיסות קשות במיוחד. אחרי חיפושים אינספור ונסיונות לעשות חיבורים דרך אגד, דן וכל חברות האוטובוסים האחרות יחד עם הרכבת ובשילוב של אופניים מתקדמים הניבו תוצאות שנויות במחלוקת. נכון להיום נסיעה באופניים / אוטובוס לתחנת רכבת ההגנה - משם רכבת (שיש רק פעם בשעה!) - ומשם שוב אוטובוס / אופניים ככה"נ יספקו הפרש של רבע שעה אבל איתו מחיר גבוה יותר של נסיעות או הזעה. אם יש פה מישהו שמעוניין להתגייס למשימה ומכיר אולי דרך קצרה יותר (כן, אני יודעת שבאוטו זה 20 דקות
) אני פה להקשיב, או בעצם לקרוא....

Image of me

New member
ראשון לציון - תל אביב - שאלה ספציפית למתקדמים
שלום לכולם, מקווה שתוכלו לעזור לי בבעיית הסודקו המורכבת משהו שעומדת לפני
אני צריכה להגיע מדרום תל אביב - שכונת פלורנטין לראשון לציון - שיכון המזרח. גיליתי לשמחתי את קו 83 של אגד שמגיע כמעט מפתח לביתי עד כמעט הכניסה לעבודה אממה - שעה וחצי של נסיעה דרך יפו, בת ים וכל שכונה אפשרית בראשון לציון השאירה אותי מספר פעמים לא מבוטל בתחושת זעזוע ובחילה מתקדמות שעברתי רק בטיסות קשות במיוחד. אחרי חיפושים אינספור ונסיונות לעשות חיבורים דרך אגד, דן וכל חברות האוטובוסים האחרות יחד עם הרכבת ובשילוב של אופניים מתקדמים הניבו תוצאות שנויות במחלוקת. נכון להיום נסיעה באופניים / אוטובוס לתחנת רכבת ההגנה - משם רכבת (שיש רק פעם בשעה!) - ומשם שוב אוטובוס / אופניים ככה"נ יספקו הפרש של רבע שעה אבל איתו מחיר גבוה יותר של נסיעות או הזעה. אם יש פה מישהו שמעוניין להתגייס למשימה ומכיר אולי דרך קצרה יותר (כן, אני יודעת שבאוטו זה 20 דקות
) אני פה להקשיב, או בעצם לקרוא....
נראה לי שהדרך הקצרה ביותר היא קו 201.
201 מגיע מראשון קרוב מאד לפלורנטין. בדרכו מת"א לראשון הוא עובר סמוך לפלורנטין ברוב השעות, כדאי לוודא באתר אגד שהוא עובר שם בשעה שאת צריכה. ואפשר גם לקנות כרטיס המשך, שמאפשר נסיעה משיכון המזרח עד לתל אביב או חזרה במחיר של כ-11.5 שקלים (במקום 14). לא ממש הבנתי באיזה שעות את נוסעת לאיזה כיוון. וזה חשוב, כי חלק מהקווים פועלים רק בחלק מהשעות. למשל, אם את נוסעת בבוקר לת"א ואחה"צ לראשון, אז כדאי לך להיעזר בקו 119 של דן. כמו כן, מוקדם מוקדם בבוקר יש נסיעה של 201 משיכון המזרח לפלורנטין ללא החלפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה