תחנת קרית אריה

מצב
הנושא נעול.

טיפ_טיפ

New member
חוו"ד-גברת על עקבים
נק' מוצא: קצה רחוב מרטין גהל (פארק אזורים) פ"ת זמן יציאה: 18:20 זמן יציאת הרכבת: 18:38 בדרך אסף אותי מישהו מהעבודה והקפיץ אותי לתחנת רכבת קרית אריה וכך הגעתי 4 דק' לפני צאת הרכבת והספקתי לקנות כרטיס ולרוץ לרכבת. הגעה לת"א: 18:50 תיקון להבא: צריך לצאת חצי שעה לפני צאת הרכבת ע"מ להגיע בזמן. מרחק~2 ק"מ
הערה לרכבת ישראל:תאפשרו להעלות אופניים
מאיפה אני אקריץ עכשיו 700 ש"ח לאופניים מתקפלות?!

amit1270

New member
הערה לרכבת ישראל:תאפשרו להעלות אופניים
מאיפה אני אקריץ עכשיו 700 ש"ח לאופניים מתקפלות?!
נסי רולרבליידס.

תחנת קרית אריה
היי, עשיתי היום "נסיעת מבחן": הרצליה -> אוניברסיטה -> קרית אריה. איחורים של מס' דקות אבל בסה"כ היה בסדר. מתחנת קרית אריה אפשר להגיע בהליכה עד דרך אם המושבות בכ- 4 דקות (נשמע קצר אבל קצת חבל שזה לא יותר קרוב לכביש) על דרך אם המושבות סימנו מעבר חציה והפעילו את רמזורי הולכי הרגל. ההמתנה ברמזור מאוד איטית (כ- 2-3 דקות) למרות שאין כמעט תנועה על אותו הכביש בשעות שהגעתי (10:00), מה שמעודד מאוד לחצות באדום. ההליכה משם לפארק אזורים (1.1 ק"מ): כרבע שעה בהליכה מהירה. בסה"כ ירדו איתי בתחנה עוד שני אנשים, מעניין אם התחנה תצבור יותר פופולאריות.. - אורן
ביזיון - נהגי הקטר שוכחים לעצור בתחנה
בבוקר אשתי נאלצה ליסוע לתחנת בני ברק ולחזור. בערב הנהג נזכר ברגע האחרון ורק הקרון האחרון היה בתחום התחנה. נוסעים נדרשו ללכת לסוף הרכבת. הדלת לא נפתחה. הרכבת התעכבה יותר מעשר דקות. הקונדקטור של הרכבת סיפר לאישתי שכל היום זה ככה. נהגים שוכחים לעצור. מה יש, כל כך קשה לכם?

ביזיון - נהגי הקטר שוכחים לעצור בתחנה
בבוקר אשתי נאלצה ליסוע לתחנת בני ברק ולחזור. בערב הנהג נזכר ברגע האחרון ורק הקרון האחרון היה בתחום התחנה. נוסעים נדרשו ללכת לסוף הרכבת. הדלת לא נפתחה. הרכבת התעכבה יותר מעשר דקות. הקונדקטור של הרכבת סיפר לאישתי שכל היום זה ככה. נהגים שוכחים לעצור. מה יש, כל כך קשה לכם?
אם זה ממשיך כך אני זורק את החדשי חופשי לפח

amit1270

New member
תחנת קרית אריה
היי, עשיתי היום "נסיעת מבחן": הרצליה -> אוניברסיטה -> קרית אריה. איחורים של מס' דקות אבל בסה"כ היה בסדר. מתחנת קרית אריה אפשר להגיע בהליכה עד דרך אם המושבות בכ- 4 דקות (נשמע קצר אבל קצת חבל שזה לא יותר קרוב לכביש) על דרך אם המושבות סימנו מעבר חציה והפעילו את רמזורי הולכי הרגל. ההמתנה ברמזור מאוד איטית (כ- 2-3 דקות) למרות שאין כמעט תנועה על אותו הכביש בשעות שהגעתי (10:00), מה שמעודד מאוד לחצות באדום. ההליכה משם לפארק אזורים (1.1 ק"מ): כרבע שעה בהליכה מהירה. בסה"כ ירדו איתי בתחנה עוד שני אנשים, מעניין אם התחנה תצבור יותר פופולאריות.. - אורן
עדכונים מהקזינו

גם תחנת קריית אריה הצטרפה לקטגוריה ההולכת ותופחת - פספוסים.

Cleopatra4

New member
תחנת קרית אריה
יש שם תחנת מוניות בתחנת רכבת?
מה לגבי shuttle או אוטובוס לפארק אזורים? החברה בה אני עובדת עוברת לשם בעוד חודשים ספורים וממש לא נראה לי ללכת 15 ברגל בחמסין בקיץ או בגשם בחורף

Mar Garina

New member
יש שם תחנת מוניות בתחנת רכבת?
מה לגבי shuttle או אוטובוס לפארק אזורים? החברה בה אני עובדת עוברת לשם בעוד חודשים ספורים וממש לא נראה לי ללכת 15 ברגל בחמסין בקיץ או בגשם בחורף
תחבורה מהרכבת
יש שם קו 44 של חברת קווים שבכלל נוסע לשכונת אם המושבות. ראיתי מס' מוניות ספיישל מסתובבות באזור.. אבל זה לא פתרון להגיע לעבודה.. שלחתי מייל לנציב פניות הציבור של עיריית פתח-תקווה בנושא השאטלים (ככה עושים ברכבת הרצליה לאיזור התעשיה, על חשבון העירייה). אני אעדכן לכשיענה לי.

תחנת קרית אריה
נסעתי היום לראשונה
אין מספיק מודעות לתחנה עדיין. בערך ב 19:20 ירדו איתי 4 אנשים, בקו 44 נסעתי לבד (אתמול היו יותר אנשים). מצד אחד, זה נחמד שהתחנה שוממת, מצד שני בשעה 19:10 בזמן שברכבת מרכז כרזו שהרכבת הבאה לכפ"ס עוצרת בקריית אריה, בקופה אמרו לי שהרכבת הבאה תצא רק לקראת 20:00. ברכבת עצמה היו צריכים להודיע במיוחד שהתחנה הבאה היא קריית אריה ולא סגולה כפי שהיה רשום. קו 44 מגיע כל 30 דק' בערך, קו 53 אמור להתחיל לעבור עוד מעט. הנהג אמר שהוא יודע שהוא לא מתואם לזמני הרכבת ובתקווה יטפלו בזה. ממה שהבנתי 44 האחרון עובר בסביבות 20:00, 53 מסיים בסביבות 22 ואח"כ יכול להיות ש 45 עובד. כמה תחנות אוטובוסים שם עדיין לא פעילות. - משום מה חסמו היום (וכנראה גם אתמול) את אחד הנתיבים בכביש הראשי שיוצא משם לכיוון כביש 5/אם המושבות, חבל שעשו את זה בשעות העמוסות שלפני שמונה ולא יותר מאוחר, מה שגרם לפקק ועיכוב די גדול. צילמתי די הרבה תמונות (בפנים,בחוץ,סביבה) אם יש עניין אני אעלה מחר.

תחנת קרית אריה
הבעיה העיקרית היא הרמזור להולכי רגל
עם דרך אם המושבות, באי בין הכיוונים. האור להולכי רגל לא הופך לירוק אלא אם יוצאת מכונית מהתחנת רכבת. אם לא יוצאת מכונית, האור ברמזור להולכי רגל נשאר אדום, אפילו שעה. אין כמובן לחצן או אמצעי אחר לטובת הולכי הרגל. אשתי הולכת 12 דקות ל "קודאק" אבל היא יכולה לעמוד 10 דקות נוספות ברמזור! דורש טיפול דחוף. מישהו יודע באחריות מי הרמזורים האלה?

down under

New member
הבעיה העיקרית היא הרמזור להולכי רגל
עם דרך אם המושבות, באי בין הכיוונים. האור להולכי רגל לא הופך לירוק אלא אם יוצאת מכונית מהתחנת רכבת. אם לא יוצאת מכונית, האור ברמזור להולכי רגל נשאר אדום, אפילו שעה. אין כמובן לחצן או אמצעי אחר לטובת הולכי הרגל. אשתי הולכת 12 דקות ל "קודאק" אבל היא יכולה לעמוד 10 דקות נוספות ברמזור! דורש טיפול דחוף. מישהו יודע באחריות מי הרמזורים האלה?
עריית פ"ת
ולא צריך להיות יותר מדי יקה פוץ. אם רואים שאין תנועה (ואין שוטר מסתתר) אז יש לחצות במהירות ובזהירות את הכביש. כמובן שאני מסכים איתך שזו פאשלה (על גבול הרשלנות הקשה או סתם חוצפה) ושיש לטפל בזה. פשוט אני במקומה הייתי ממתין למצב שהמכוניות על דרך אם המושבות מספיק רחוקות (או אין תנועה בכלל) וחוצה גם באדום.

עריית פ"ת
ולא צריך להיות יותר מדי יקה פוץ. אם רואים שאין תנועה (ואין שוטר מסתתר) אז יש לחצות במהירות ובזהירות את הכביש. כמובן שאני מסכים איתך שזו פאשלה (על גבול הרשלנות הקשה או סתם חוצפה) ושיש לטפל בזה. פשוט אני במקומה הייתי ממתין למצב שהמכוניות על דרך אם המושבות מספיק רחוקות (או אין תנועה בכלל) וחוצה גם באדום.
המכוניות נוסעות במהירות 80 ואפילו 100.
אי אפשר לעבור ללא עצירת התנועה.

down under

New member
הכביש מאוד עמוס. אי אפשר לעבור באדום
בשעות הלחץ אתה צודק
אבל אחרי השעה 9 בבוקר ולפני השעה 3 אחה"ץ לא מסובך לחצות את הכביש גם ללא רמזור להולכי רגל. בכל מקרה אני מסכים איתך מאוד שזה לא תקין (אפילו קראתי לזה רשלנות חצופה). עליך לשלוח דוא"ל לאגף התנועה של העיריה (נסה דרך אתר האינטרנט שלהם) וכן להתקשר למרכזיה שלהם. כמו כן שאשתך מהעבודה תתקשר למוקד 106 של העיריה ושגם תדבר עם מנהל התחנה בהזדמנות הראשונה.

yael264

New member
תחנת קרית אריה
הגעה מאם המושבות
אפשר להגיע מאם המושבות ברגל לתחנת הרכבת? איך? כמה זמן זה לוקח?

down under

New member
טיפ טיפ היקרה, ממש לא ענית על שאלתו!
הוא שאל על איך מגיעים משכונת הדר המושבות (בטעות המון אנשים, וגם הוא, קראו לה אם המושבות) לתחנת הרכבת ואת הבאת מפה שמראה איך הולכים מאזהו"ת קרית אריה ועד לרכבת. שכונת הדר המושבות נמצאת טיפה מזרחית לכל האזור שהבאת במפה, ממש לא רחוק מתחנת הרכבת. הבתים הענקיים שרואים כשנמצאים בתחנה אלו הם בתי השכונה. כוונתי לבתי המגורים בני 4 עד 20 הקומות שנמצאים מזרחית ודרום מזרחית לתחנת הרכבת.

טיפ_טיפ

New member
טיפ טיפ היקרה, ממש לא ענית על שאלתו!
הוא שאל על איך מגיעים משכונת הדר המושבות (בטעות המון אנשים, וגם הוא, קראו לה אם המושבות) לתחנת הרכבת ואת הבאת מפה שמראה איך הולכים מאזהו"ת קרית אריה ועד לרכבת. שכונת הדר המושבות נמצאת טיפה מזרחית לכל האזור שהבאת במפה, ממש לא רחוק מתחנת הרכבת. הבתים הענקיים שרואים כשנמצאים בתחנה אלו הם בתי השכונה. כוונתי לבתי המגורים בני 4 עד 20 הקומות שנמצאים מזרחית ודרום מזרחית לתחנת הרכבת.
אז תענה לו

מצב
הנושא נעול.
למעלה