פרידה מאגד אשדוד

• פותח הנושא FDA
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

FDA

New member
פרידה מאגד אשדוד
ביום שישי האוטובוסים האחרונים של אגד באשדוד ,נשארו רק מרצדס ,המאנים כבר נצבעו לתעבורה ,וכבר היו אוטובוסים של תעבורה שעשו קווים בעיר.

FDA

New member
פרידה מאגד אשדוד
ביום שישי האוטובוסים האחרונים של אגד באשדוד ,נשארו רק מרצדס ,המאנים כבר נצבעו לתעבורה ,וכבר היו אוטובוסים של תעבורה שעשו קווים בעיר.
2
מודיעין אגד נאטם ביום רביעי,ויש מודיעין משותף עם קונקס,האם זה המודיעין המשותף הראשון בארץ?

urilei

New member
2
מודיעין אגד נאטם ביום רביעי,ויש מודיעין משותף עם קונקס,האם זה המודיעין המשותף הראשון בארץ?
לא
דן וקווים מפעילות מוקד מידע טלפוני משותף מאז ומתמיד המגמה יפה, אבל כל עוד מדובר ביוזמה של כמה חברות, זה לא יגיע רחוק

S a m B o o k i

New member
פרידה מאגד אשדוד
העלתי לאחת הקומונות את כל התמונות

S a m B o o k i

New member
פרידה מאגד אשדוד
הנה

מצד ימין 87-202-01. ומצד שמאל 87-125-01 האשדודית המושקעת. יומטוב חברים
( יש עוד תמונות אבל אין לי כוח להעלות אותם )

איתן 990

New member
פרידה מאגד אשדוד
מה קורה באמת...
עם הנהגים של סניף אגד אשדוד עברו לאגד תעבורה?

S a m B o o k i

New member
מה קורה באמת...
עם הנהגים של סניף אגד אשדוד עברו לאגד תעבורה?
החויות שלי מהיום השני של אגד תעבורה

באשדוד. לשאלתך איתן , ראיתי את חלקם באגד תעבורה , כנראה שהם עברו. המחיר הוא אומנם לא הוזל באופן דרסטי . אבל לוחות זמנים פשוט מצויינים
בדיוק כפי שרשום בלו"ז , מתקתק כמו שעון , באמת יוצא מן בכלל. למרות שהמחיר עדיין גובל כמו אגד ( 4.50 במקום 4.70 באגד ) מה נאחל להם
שימשיכו ככה מבחינת הלו"ז . ומבחינת המחיר שיורידו אותו קצת. והאמבסדורים , מצויינים

levikon

New member

באשדוד. לשאלתך איתן , ראיתי את חלקם באגד תעבורה , כנראה שהם עברו. המחיר הוא אומנם לא הוזל באופן דרסטי . אבל לוחות זמנים פשוט מצויינים
בדיוק כפי שרשום בלו"ז , מתקתק כמו שעון , באמת יוצא מן בכלל. למרות שהמחיר עדיין גובל כמו אגד ( 4.50 במקום 4.70 באגד ) מה נאחל להם
שימשיכו ככה מבחינת הלו"ז . ומבחינת המחיר שיורידו אותו קצת. והאמבסדורים , מצויינים
מה עם החופשיומי?

היה איזשהו שינוי בלו"ז?

מצב
הנושא נעול.
למעלה