שירשור שאלות

Deanb

New member
למה לא? ולמה פתאום העוצמות משתנות

לשלג קל בלבד בחרמון אם בשאר הארץ יירדו גשמים כבדים וברד וכו'?

טל שמאי

New member
ההבדלים לא כאלה משמעותיים

השמ"ט קצת שונה כיוון שברקנל מקדים את מעבר החזית הקרה לשלישי בלילה, לעומת GFS שעל פיו החזית תחדור רק ברביעי בבוקר.

djishai

New member
שמעתם את דני רופ ???

היו הרבה סתירות בחזוי אצלו כך שמשאיר אותו בחזוי שבכל מקרה יהיה צודק.. א'נלא כל כך מבין למה כנראה זה נוח לצופים לשמוע ככה את הדברים.... אבל מי שמתכנן אירוע .......חבל"ז אם יקשיב רק לערוץ 10.

יוטו

New member
כול שינוי במיקום השקע יביא לשינוי

חד בתחזית , כרגע לפי גפס - זה לא יהיה אירוע ששווה בשבילו לקחת חופש בטח שלא במרכז ..

יוטו

New member
הפעם לשם שינוי - אני מסכים עם רופ .

האירוע של רביעי יהיה או לא הכול - אז לפחות בעיקר בצפון .. וגם שם - גשם מקומי .. לא מתקרב למה שהיה בסוף השבוע האחרון ובטח שלא בשלישי בלילה ..

אריאל5

New member
אני לא מסכים עם רופ

הוא צודק שברביעי עיקר הגשם בצפון אבל לדעתי לא חלש ממה שהיה אתמול בצפון במרכז פחות. ובכלל לא מסכים לגבי יום שישי אם כי בים יש משהוא קרוב זה נראה כמו רגיעה והתחממות בשישי שבת לקראת עוד משהוא מתקרב לקראת מוצ"ש.

יוטו

New member
לא אמרתי שלדעתי ירד גשם חלש יותר ,

התכוונתי שהוא יהיה יותר מקומי מסוף השבוע .. הדרמה קלה של השקע תביא לסערת גשמים ..

barnea1

New member
לא מסכים איתך, ע"פ GFS

צפוייה לעבור אותנו חזית קרה אלימה בדגש על צפון הארץ, כמו שטל אמר - בליווי ס"ר וברד. הלחויות מגיעות עד מפלס 300 מ"ב וגם לאחר מעבר החזית הלחויות הגבוהות ממשיכות לשהות באזורינו - בעיקר הודות לזרימות מערביות בשכבות הנמוכות והבינוניות. יש פה פוטנציאל לכמויות ענק של גשמים. גם המרכז ייראה גשם יפה אבל לא כמו בצפון.

יוטו

New member
באופן מקומי - אני מסכים שיהיו

עשרות לא רבות של מ"מ בצפון , אבל לא בתפרוסת גדולה .. (אלא אם כן השקע ידרים טיפה , ואז תהיה חגיגה . )

רק רגע ! יש תחליפים חינמיים

לפוטושופ ולהרבה דברים אחרים. למשל תחליף לפוטושופ הוא "גימפ" תחליף חינמי ל Office הוא NeoOffice ויש עוד הרבה. התאימות טובה אבל לא מושלמת. אבל בחינם.

omer142

New member
קישור להורדה..

com.לך לחנות הקרובה לביתך ותקנה גרסה מקורית.www

מר שקע

New member
תוריד את התוכנה מהאינטרנט כנאמר ו..

תעשה מה שאני עושה: כל פעם שאני צריך להשתמש בתוכנה וזמן הנסיון פג, אני מחזיר את התאריך של המחשב אחורה(לתאריך בה הותקנה התוכנה) וכך היא פועלת שוב...

למעלה