מזג האויר בפולין

שקדי

New member
מזג האויר בפולין

בתי נוסעת במשלחת לפולין מחר ומבקשת לדעת מה יהיה מזג האויר באזור ורשה בשבוע הקרוב תודה מראש לעונים

בועז ד

New member
מממ..../images/Emo186.gif../images/Emo188.gif../images/Emo113.gif

ערב טוב מזג אוויר די סוער ואף מושלג צפוי לקראת סופ"ש בורשה.. כעיקרון מחר ומחרתיים צפוי מזג אוויר נוח יחסית,מעונן חלקית עד בהיר וקר טמפ ינועו סביב 9-8 מ"צ ביום וכ-0 מ"צ בלילה. מיום ד ועד סופ"ש יעשה סוער ואף יתכן שלג באזור טיול מהנה בועז

ששש

New member
משלחת לפולין זה לא בדיוק טיול

ובוודאי לא מהנה.. חבל שבודקים יום לפני מה התחזית אני מקווה כי היא בכל זאת נערכה מראש לתנאי הקור הצפויים.

המסע לפולין לא חייב להיות עצוב כל

הזמן ויכול להיות גם מהנה נכון במשך היום רואים את מה שרואים וזה קשה, אפילו מזילים דמעה אבל יש גם זמן לכיף וצחוקים באוטובוס ובמלון. אבל הטיול עצמו הוא קשה קשה, אבל חייבים לעבור אותו ולראות חובתו של כל יהודי, וקשה לתפוס את מה שרואים שם אני חושב שיקח לי עוד זמן עד שהכל ישקע ואני יתחיל להבין ככה בכל אופן אני חושב

ספאגו

New member
מזכיר את מה שאמר ילד בן 17 לאחותי

שאלה אותו בזהירות איך עובר הזמן? ענה לה הילד (שהוא נכד ל-2 סבתות ניצולות שואה): אמא, ממש בכיף ! מיותר לציין שאחותי לא ישנה כל הלילה. הרגישה שהחינוך שקיבל הילד נכשל. ראשית אסור לקרוא לזה טיול, כי זה מסע ושנית, גם אם צוחקים להוציא את הכאב - זה עדיין מסע קשה ולא משהו שאפשר להינות ממנו. אם יש מישהו שנהנה מנסיעה כזו - כדאי שיביט קצת לתוך עצמו ולחינוך שקיבל ומקבל.

לא נכון../images/Emo2.gif

אוף חזרתי יום חמישי מפולין אני והמזל שלי רק היה לי קר וקצת גשם

למעלה