נפלאות חורף 1992

לוי אסף

New member
../images/Emo113.gifנלפאות חורף 1992 ../images/Emo77.gif

תוך שעה אתחיל להעלות תמונות סרוקות וכתעי עיתונות נדירים מחורף 92. אבקש מכל מי שרואה את השרשור לא לכתוב תגובה עד שאגמור להעלות את התמונות ( 25-30 תמונות ). למען הסדר. אבקש ממי שקורא את ההודעה הזאת להוסיף תגובה ( הקפצה ) על מנ תשתשאר למעלה. אגב התמונות והעיתונת מיצחק דגניה ואני רק סרקתי וערכתי קצת.

ronenaf

New member
יאללה מחכים

כביש פארק המדע נ"צ הפך אותה שנה לנהר שוצף

shalomz

New member
נו, מתי כבר נוכל לראות את הכתעים???

אלוהים, מה קורה לבתי הספר היום???

סיכוי נמוך מאוד עד אפסי...

זה חורף של פעם ב-50-75 שנים! לעומת זאת החורף של שנה הוא בערך כל 10-12 שנים.

RealBlackShadow

New member
אני לא מאמין שהחורף הבא יהיה קר

ועשיר במשקעים בדיוק כמו חורף 1992, אבל אני בהחלט מאמין שיכול להיות חורף סוער עם לא מעט ארועים קיצוניים...

ipo18

New member
כבר שנתיים לא ירד אצלי שלג

... יש אפשרות (לפי סטטיסטיקה או משהו אחר ? )

tamirzak1

New member
אם רשום בקבלה על חורף קשה אז לא

צריך חזאים,צריך פרשנים לקבלה. האם רשום בקבלה גם על האל ניניו? קודם צריך לדאוג להגיע לממוצע השנתי השנה בשלושת ריבעי המדינה, אח"כ נדאג לשנה הבאה. בטבלת כמויות הגשם יש 10 מתוך 14 תחנות עם כמויות גשם מתחת לממוצע. נכון שבצפון ירד מעל הממוצע,אבל בשאר הארץ היה חורף מאכזב. אפילו השלג בירושלים היה מתחת לממוצע.היה יום שלג,הממוצע 3 ימים. רק מהתמונות האלה ניתן לראות שחורף 1992 היה באמת תופעה מיוחדת והיסטורית. מאז היה פה שיטפון ופה שלג,אבל לא מדגדג את המלך (חורף 92).

RealBlackShadow

New member
מחכים...

הערת אגב: קיים ברשת אחלה ארכיון של מעריב (מסתיו 1999 נדמה לי). קיים גם ארכיון של הארץ, שהוא יותר נרחב, משנת 1994, אבל הגישה אליו אינה חופשית (בכלל כמו כל מגמת המסחור של האינטרנט. לדעתי צריכים כל האנשים בעולם לעשות את כל המאמצים לפחות לשמר את חופשיות כל המידע החופשי שקיים עכשיו...).

לוי אסף

New member
נפלאות חורף 1992 ../images/Emo113.gif../images/Emo161.gif

לצערי התמונות לא מסודרות בסדר כרונולוגי, חלק מהתמונות גדולות מן התקן של תפוז והעלה אותם בשרת אחר ואתן קישור. המון תודה ליצחק דגניה שאסף וצילם את החומר. תהנו

למעלה