ירושלים רוחות חזקות עם משבים של מעל 70 קמש. לפי

יאן ו

New member
ירושלים רוחות חזקות עם משבים של מעל 70 קמש. לפי

המכמ גשם יפה מעל הכנרת. נראה לי עוד כמה ס״מ לקופה שם בזמן הקרוב

יובל 42

New member
כל אחד ותקוותיו

אכן אני גם מקוה שזה לא המלקוש

וכמובן שיכול לרדת גשם גם שחם. אז זה לא סותר את התקווה שלך להתחממות

יובל 42

New member
מפלס הכנרת הבוקר -209.16 חסרים 36 ס"מ למפלס העליון

נראה שנסיים את העונה 10-20 ס"מ מהקו העליון.
צריך לציין שבחודש האחרון יש שאיבה נמרצת כדי למנוע את הצורך לפתוח את הסכר.

נתנאל531

Well-known member
מבט להמשך - התחממות ואז התקררות

לקראת המערכת שתפתח את סכר דגניה? בינתיים המפלס כבר חצה את קו 209.15- כלפי מעלה. עליה של ס"מ וחצי ביום, ותוך פחות מ־25 ימים אנחנו שם...
&nbsp
המודלים חזרו להפגין יציבות יחסית בצפי להמשך

השנה הסכר לא יפתח

אלא אם כן תיהיה מערכת ענקית . והסיכוי לכך נמוך. סביר להניח שעד מאי. אם לא יהיה משהו מפתיע נגיע סביב ה15 ס''מ או פחות

עסי

New member
תעזור, אנחנו כבר על 29 ס"מ מהקו האדום העליון

וכרגע גם בלי גשם העליה היא בערך 1 ס"מ ליום כתוצאה מהפשרת שלגים ומספיקת נחלים. אחרי המערכת של סוף השבוע הנוכחי המפלס יעלה בעוד כמה סנטימטרים בקלות.

אם אני זוכר נכון להפשרת שלגים

אין כמעט השפעה או לפחות לא כמו השפעה של נחלים וגשם ישיר. ב השלג ברוב החרמון כבר הפשיר. אני מניח שבסופו של דבר נגיע סביב בין עשר ל15 ס''מ מהקו העליון. מה שאולי מרגיז בגלל הקרונה אי אפשר לטייל בתקופה הנהדרת של הפריחה והזרימות. מי יודע מתי נזכה שוב לכנראת מלאה ומים רבים.( אנחנו אחרי שנתיים גשומות. הסטיטיסקה לא לטובתנו בדכ אחרי שנתיים כאלו באה שנה גרועה יותר השאלה כמה?

supercellstorm

New member
השלג בחרמון בעיקרו נספג בקרקע ובין הסלעים כיוון

שהחרמון קארסטי - גירי מטבעו שיחשללו בו מים חלק מהמים יפרצו למשל במעיינות הבניאס רק בעונה הבאה! יש כמובן זרימות שטפוניות לעיתים למשל בנחל גובתה המקסים, אבל רוב המים מהפשרת השלגים יפרצו בהדרגה במעיינות ותרומתם לכינרת תהיה הדרגתית ואיטית יחסית.

למעלה