תחזית עונתית שלי

תחזית עונתית שלי

שלום לכולם.
ע"פ כמות הסתווניות שיש כרגע (פרטים בודדים וללא מקבצים), אני מקווה שאני טועה ומטעה, אך נראה שצפויה שנה לא טובה מבחינת הגשמים.
לאיזור שלי אני צופה 85%-65% מהכמות העונתית.

לכל המלעיזים, ובעיקר ליובל: כתבתי בעבר ואני כותב גם עתה. מבחינתי, זה קוריוז, אבל קוריוז שעובד מצויין כבר 15 שנים, כולל שנים קיצוניות לכאן או לכאן (גם בשנה שעברה).
לא מעניין אותי מה הקשר לפריחה שלהם במקומות אחרים או האם אוקטובר היה גשום / שחון / ממוצע ומה כמות הגשם שירדה באביב האחרון.
בפועל, חוזה טוב!

ומדוע אני כבר בקושי כותב בפורום?
א. מעט זמן, אבל זו סיבה משנית. אני כותר יותר בווטסאפ.
ב. נסיתי להעביר הודעות לפורום, אבל כמות הפרסומות בסלולארי פשוט לא מאפשרת לגלוש נורמלי, אז הרמתי ידיים.

נהע1

New member
מה עם שימוש במחשב? פאססה? הסמארקפונים יהרגו אותנו

לפי מספר האנשים שעוברים במעבר חציה ולא מרימים את הראש מהסמארקפון, כמו גם הנהגים שצופים בסמארק כשהם ליד ההגה - ולפי מספר המפגשים הגדל בין הולכי רגל במעבר חציה לבין מכוניות - לא מדובר במטאפורה.

guprnds

Active member
לא כולם עובדים מול מחשב

מאיר צודק בנוגע לפלטפורמה... זוועתית עבור שימוש בניידים. גרידיות חסרת מעצורים שתתהפך על הבעלים של האתר. נפח התנועה כאן הוא שבר קטן ממה שהיה יכול להיות עם קצת פחות הפרעות וקצת יותר רצון טוב.

נהע1

New member
אחוז בזה וגם מזה אל תנח ידך....שהרי אין לדבר הזה סוף....

בכל הכבוד, העיסוק במצב כדור הארץ והצלתו מוביל בסופו של דבר גם לצורך בהאטת התזזיות של הצריכה והפיתויים האין סופיים, ולניהול יותר מחושב של ההענות שלנו שהופכת לתלות שלנו בתיזוזים הבלתי פוסקים.

למעלה