לעזאזל יגיע לקרוב ל50 מעלות בלוד ו43 או יותר מעלות בתל אביב

יוני7122

New member
לעזאזל יגיע לקרוב ל50 מעלות בלוד ו43 או יותר מעלות בתל אביב

והלילה אחר כך ישאר עם עומס חום בינוני עד כבד בכל האזורים.
הטמפרטורה המינימלית בתל אביב לא תגיע אפילו ל30 מעלות כוס רבאק ערס!
בים המלח בכלל יהיה מינימום של קרוב ל40 מעלות ובירושלים גם יהיה מינימום של 30 מעלות או יותר שזה חסר תקדים ושבירת שיא חום לחודש מאי ללא ספק.
לא פלא יהיה אם המינימום בתל אביב יהיה 32 מעלות ואפילו יותר ואחר כך ביום שישי יקפוץ ל44 מעלות או יותר.
בירושלים אבל בטוח ישבר שיא חום לחודש מאי ויהיה מעל 40 מעלות כי כבר בשבוע שעבר הגיע שם לכ36 מעלות והיה מינימום של 27 מעלות.

והקטע הכי מסריח שכבר בשבוע הבא יום ראשון או שני שוב תהיה התחממות ניכרת אז לא ירד אחרי זה אפילו ל 30 מעלות בירושלים. פשוט מגוכך - בזמן שאמור להיות שם רק 25-26 מעלות ביום ורק 16-17 בלילה.
אני מתל אביב ומקווה שלפחות הים מדי פעם כן יצליח למתן את החום המזדיין הזה עם רוח מערבית.
זה יסתיים חודש מאי הכי חם בכל הזמנים!
שנה בת זונה!

יוני7122

New member
יהיה בטח בהיר כל יום חמישי ורק בערב יעשה מעונן ואז כל החום

שהצטבר במשך כל היום ישאר כלוא כל הלילה והלילה ישאר על מעל ל30 מעלות בתל אביב ובכלל ברוב האזורים בכל ישראל.
טוב אני לא אתפלא גם ל40 מעלות בחצות בתל אביב......
אם בשנת 2014 ב4 ליוני כשהיה שרב קיצוני בתחנת מטאוטק רמת גן היה אומנם 42 מעלות ביום ואחר כך עד הערב ירד לכ33 מעלות.
פתאום משעה 8 או 9 בערב הטמפרטורה קפצה והגיע שיא השרב בלילה לפאקינג 38.5 מעלות בשעה 23:30!!!!!!!!!!!!!
זה אני זוכר בעל פה כמו תמונה.
אי אפשר לראות את הארכיון כי זה חסום בחלק מהתחנות של מטאוטק אך ורק לעובדי החברה כנראה.
חרא של שנה.

em28

Well-known member
עם מי צריך לשכב כדי שיעיפו את הטרול הזה ?

יוני7122

New member
טרול? נראה מי צודק בעוד 3 ימים

היה מספיק ה3 או 4 גלי חום בחודש מאי בשנה שעברה והגיע גם ל43 מעלות אז בתל אביב והלילות נשארו לוהטים עם יותר מ30 מעלות

וגם היה גל חום מסוף אוקטובר מ28 לאוקטובר עד לפחות 5 או 6 לנובמבר שהיה יוםיום מעל ל30 מעלות בתל אביב

למעלה