היי כולם! אני גר בצרפת כבר קרוב לשלוש שנים. מזמן לא כתבתי:)

supercellstorm

New member
היי כולם! אני גר בצרפת כבר קרוב לשלוש שנים. מזמן לא כתבתי:)

אנחנו מצפים כאן לשלג רציני ראשון בפריז השנה (לא יורד כאן הרבה בחורף, אבל בשנה שעברה זכירנו לפחות ל 5 ימי שלג שנערם !!)

יש כאן פורום מזג אוויר והדמיון למה שקורה כאן בפורומים מדהים אותי לפעמים- אפילו ה "LARGO" (סלנג) בו משתמשים - מיד אעלה קישור וסתם ציטוטים:)
כמובן שאני עוקב אחרי מה שרואה בארץ ונמס שיש בינתיים כזה חורף מרשים!

supercellstorm

New member
הינה סתם כמה ציטוטים שיעלו כאן חיוכים :)

"לא, אבל הוא רציני ה CEP הזה?! כבר שבוע שהוא מוכר לנו חלומות, ואז כשכל המודלים האחרים מצטרפים אליו, הוא מוציא לנו גללים (crotte- דרך לומר "חרא")"

"GFS הופך באמת לגבולי בנוגע למערכת שלג שמכבדת את עצמה... אם זה ימשיך ככה, נישאר עם פירורים" (טורנדו הצרפתי)

יש כמובן מלא דיונים- לטווח קצר/בינוני וארוך- עולם שלם בפורום הזה...ומגוון הדיונים מאוד גדול.

https://forums.infoclimat.fr/f/topic/53675-prevision-centre-est-janvier-2019/?page=10

natyh

New member
תיהנה

לפני כמה שנים מישהו גלש סנוקייט גלישת עפיפון בשלג ברחבה מול האייפל, נראה שמגיע שידור חוזר...דווח בבקשה .

חזאייטק

New member

supercellstorm

New member
החורף כאן צולע בינתיים- הוא "נגנב" על ידי ישראל
מה שכן,

היה אפור תקופה ארוכה בעקבות רכס מרגיז במיוחד (רכסים גורמים כאן בד"כ למזג אוויר בהיר או מעונן להחריד) - במשך יותר משבועיים נמדדו רק 11 דקות שמש!!!

היה דפיציט משקעים משמעותי שמעט נשבר בסוף נובמבר- אבל הרבה אזורים חוו יובש די קשה מאז מאי האחרון. עכשיו העסק מתחיל להשתנות - וצפויים כמה גלים של מערכות משמעותיות וקרות מאוד!

למעלה