דיווחי בוקר

Guarden

New member
משקעים לשלהי מערכת צפונית אדירה (נכון ל 5:20)

במספר תחנות שמ"ט, נלקח מארכיון השמ"ט (התאריכים מחצות עד חצות)
מצורף

3 מ''מ למערכת באשקלון

עד כה ינואר עם 5 מ''מ. מתוך ממוצע של 125 בדרך להיות ינואר היבש כנראה בעשור האחרון

omey11

New member

אני כל כך חיכיתי להודעה הזו. צפוי כל כך..... אני לא מפסיק לצחוק.
הבן אדם נהנה מהסבל- יש לתופעה הזו שם.....
אני משתעשע

כשמסביבך 30 פלוס ואצלי 3 זה מתסכל

עכשיו היה גשם רציני ראשון למערכת אבל נגמר

יובל 42

New member
השאלה למה אנחנו צריכים לחלוק איתך את תסכולייך

שמור אותם לעצמך או לסביבתך הקרובה.

Catastrophy

New member
אתה יודע יובל את התיסכול עוד אפשר לקבל

אבל התופעה שחוזרת על עצמה של הספד חודש שלם כשאנחנו רק בשליש הראשון שלו , זה מרתיח

בעיני זה משעשע, אני דווקא מחפשת את ההודעות הללו, חלק מובנה

מחווית החורף שלי :) בעיני זה נכס לפורום, אתנחתא קומית שלא מאכזבת לעולם

יובל 42

New member
עוד כמה "נכסים" כאלה והפורום יכריז על פשיטת רגל

ואין לזה שום קשר למזג אוויר.
אף אחד לא אוהב להיות בחברת אנשים ממורמרים שכל הזמן מתבכיינים ורואים שחורות.. זה נכון לאנשים שאתה יוצא איתם לטיול/סרט/מסעדה זה נכון לאנשים שאתה יושב איתם לראות כדורגל/כדורסל וזה נכון גם לאנשים שאתה מנסה לחלוק איתם את החיבה לחורף.
עוד תכונה בלתי נסבלת בעיני זו קנאה וצרות עין. כמו בנאדם שקונה מזדה 3 חדשה מהניילונים אבל הוא לא באמת נהנה ממנה כי באותו שבוע השכן שלו קנה מרצדס חדשה כך גם חובב מזג אוויר שלא יכול להנות מ-70 מ"מ כי לא רחוק ממנו ירדו 150 מ"מ.
וכל הבכיינות, המרמור, ראיית השחורות הקנאה וצרות העין באה להזכירך כשאנחנו בעיצומו של חורף פנטסטי כך שמעבר לכל התכונות השליליות באישיותו שההודעות שלו מבטאות זה גם פשוט הזוי ומנותק מהמציאות.

itziky

New member
יש תופעה כזו באינטרנט שנקראת "עיוורון באנרים"

אנשים פשוט לא רואים באנרים של פרסומות.

אצלי זה עובד אותו דבר על ההודעות של הבחור הזה - מכיוון שהסבירות שהבנאדם ישתנה היא אפסית, אני פשוט מתעלם מההודעות שלו - לא רואה.
חבל לבזבז זמן על לקרוא את ההודעות שלו וחבל עוד יותר לבזבז זמן על לנסות לשנות אותו.

וההיפך גם קיים אצלי - הודעות של אנשים מעניינים - אני מיד קורא.

למעלה