אם 3 מודלים מראים סערה עוד 8 ימים זה אומר משהו?

אם 3 מודלים מראים סערה עוד 8 ימים זה אומר משהו?

לא אומר כלום,,, להזכר לך שביום חמישי שעבר

כל המודלים הראו סערה לשלישי או רביעי הקרוב,,, איפה אנחנו ואיפה הסערה... הסיכון לביצי שור קיים ובגדול,,, איסי מהבוקר ביצי שור ממחר עד סוף הטווח

refael22

Member
יש לזכור למז"א יש תכונה מרגיזה. הוא לא תמיד מסכים עם המודלים

אלון ל 2

New member
אני מתקשה להאמין שחורף

כזה לא ייספק לנו שלג בהרים.
&nbsp
שים לב שחורף 2003, החורף האחרון שהיה גשום באופן חריג מהממוצע, נאלצנו להמתין עד סוף פברואר בשביל לקבל שלג (רק אל תזכירו לי 20 בדצמבר 2002 כי לא לזה אני מייחל).
&nbsp
לקינוח קיבלנו גם שלג ב 25 למרץ, שעיקר היערמותו היתה בהרי שומרון כבר מגבהים של 500 מטר.

הפרבולה

New member
בהחלט , אכן צפוי להגיע אלינו אפיק רום ביום רביעי

מי שציפה שזה יהיה בדיוק אותה תמונה מלפני 6 ימים ברור שמבחינתו המודל טעה.
&nbsp
המודלים לא מכירים מושגים כמו "סערה" ,"מערכת חלומית" , "מזג אוויר נאה" וכו , הם רק חוזים את מיקום אפיק הרום ( ועוד הרבה פרמטרים ). וכדי לעמוד על דיוק תחזית יש לבדוק את הקורלציה של פרמטר נבחר בין החזוי למצוי .
&nbsp
הנה מפה מהבוקר ליום רביעי בצהריים- עדין צפוי מזג אוויר חורפי ביום רביעי חמישי, עם גשמים בעיקר בצפון ורוחות חזקות בליל חמישי - בוקר חמישי

הפרבולה

New member
מבחינת מפל טמפרטורות זה נראה טוב

לחמישי בבוקר 27- ב 500 מב על 8- ו 2 ב 700 ו 850 מב.
כנראה הצפי למיעוט המשקעים נובע מזה שהשקע הקרקעי רחוק ( מערבית לקפריסין ) מה שגורם לרוחות דרום מערביות יבשות יחסית ולבריחת העננים צפונה.

יוטו2

New member
המפות גורמות לי לחשוב איך לבטל את הטיסה שבוע הבא חחח

מקוה שידחה לאחר ה 15 בינואר .
&nbsp

יובל 42

New member
מינוס 7 על מינוס 30 עם המון משקעים

זה שלג בתל אביב.
וכל זה, תחזיקו חזק, רק בעוד 348 שעות.
אין בכלל ספק שיתממש אחד לאחד

348 Mon 01/14 12Z 41 ° 36 ° 27 ° NNW 18 NNW 25 NNW 29 0.22 0.09 522 542 -30 ° -7 ° -2 ° 1024 95 % -15 °

בטח לבטל את הטיסה.
אין שאלה בכלל.

יניב ריז

New member
התרגום:

תצפית בשדה דב (תל אביב), ב 14 לינואר בשעה 14:00 שעון ישראל, רוחות צפון מערביות בעוצמה של 8 קשר עם משבים של 20 קשרים, הראות 500 מטרים, סופת רעמים וסופת שלגים, 5-7 שמיניות של ענני CB שבסיס הענן ב-1000 רגל, הטמפ' מינוס 2- מ"צ, נקודת הטל מינוס 5-, לחץ האוויר 995 מ"ב. לא צפוי שינוי במצב זה בשעתיים הקרובות.

למעלה