תחזית מיני עונתית לחורף 2018/19

tgrt66

New member
תחזית מיני עונתית לחורף 2018/19

היום בשעה 21:00 לראשונה הדף מפרסם תחזית מיני עונתית לחורף 2018/19. אנחנו מתבססים על מודלים ארוכי טווח, לחודשים: דצמבר, ינואר, פברואר ומרץ. הפיצו ושתפו את הפוסט כדי שכמה יותר אנשים יוכלו לראות ולהתעדכן במידע הצפוי, שלעיתים אף יכול להציל חיים.
21:00, זאת השעה!
צוות הדף

https://www.facebook.com/Forecastin...3032164284670/276390196282199/?type=3&theater

יאן ו

New member
תודה! אני מוכרח לאמר, שיולי אוגוסט השנה בירושלים, מסתמנים

שיסתיימו כאחד הקייצים הנוחים יחסית שאני זוכר בשנים האחרונות.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
משהו להעביר את הזמן...

אני חוזה חורף חם ומגניב עם גלי חום בפברואר...
&nbsp
הלוואי שיקרה בדיוק הפוך...
&nbsp

היום בבוקר היה ערפל די כבד באשקלון

ואתמול היה יום מזויע גם מבחינת זיעה וגם זועה אתה פותח דלת מרגיש שאתה נכנס לתוך מרק

tgrt66

New member
תחזית מיני עונתית לחורף הקרוב

ערב טוב לכולם,
&nbsp
לאחר זמן המתנה לא קצר ומלא ציפיות, הגיעה העת. בשעה טובה אנו מפרסמים את התחזית המיני העונתית שלנו לחורף הקרוב לראשונה לחודשים: דצמבר, ינואר, פברואר ומרץ. אנחנו מתבססים על מודלים ארוכי טווח. סביר להניח שאתם כאן בשביל התחזית, אז מבלי בזבוזי זמן מיותרים אפשר להתחיל.
&nbsp
דצמבר: חודש זה יאופיין בטמפרטורות מתחת לממוצע ויהיה קר מהרגיל במהלך החודש., בחצי הראשון של החודש יהיה גשום מהרגיל וכמויות גשם ממוצעות ברחבי הארץ. בחצי השני של החודש יהיה יחסית יבש. במהלך החודש צפוי להיערם לראשונה שלג משמעותי בחרמון, אשר עשוי לפתוח את האתר לגולשים.
ינואר: חודש ינואר צפוי להיות חודש עם טמפרטורות גבוהות מהרגיל ויבש יחסית. בסוף החודש קיים סיכוי לשלג בהרי הצפון והמרכז.
פברואר: בחודש זה כמויות המשקעים יהיו ממוצעות ואף גבוהות מהרגיל במרכז ובדרום, והטמפרטורות תהיינה נמוכות מן הרגיל באופן משמעותי. גם בחודש זה קיים סיכוי לשלג בהרים.
מרץ: בחודש מרץ האביב צפוי להתחיל ולהראות את אותותיו. הטמפרטורות יחלו לעלות בהדרגה, ותורגש אווירה אביבית. כמויות גשם מתחת לממוצע. במהלך תחילת החודש ישנו סיכוי לשלג בהרי הצפון.
יש לזכור! תחזית זו מתבססת על נתוני מודלים, סטטיסטיקה ובעיקר על שכלול תחזיות מודלים.. יש לקחת אותה בעירבון מוגבל.
&nbsp
ונשמח אם תשתפו את התחזית ותפיצו אותה, כי בכל זאת, בסוף הרי הכל למענכם.
&nbsp
חורף מעולה לכולם,
צוות הדף!
&nbsp
https://www.facebook.com/ForecastingsnowinIsrael/?modal=admin_todo_tour
&nbsp

תחזית עונתית שלי, בחורף הבא ירד גשם ויהיה קר

אך לא כל הזמן יהיו גם ימים בהירים ונעימים, לפני שירד גשם חזק סיכוי טוב לנשיבת רוחות חזקות.

עייפנו מתחזיות עונתיות

הקיץ הזה הזכיר לנו שאף תחזית לטווח של שבוע לא באמת שווה משהו. אבל כל הכבוד על ההשקעה.

למעלה