שלג כבד כעת בצפון רמת הגולן..פשוט שוויץ

ben213

New member
בהינתן זה שבצפון כבר נערם מ-600, מה הסיכוי למרכז בגובה 900?

וגם בהינתן זה שכל העסק הזה אמור להדרים בשעות הקרובות לפי מה שאני רואה ב windy

stanly3

New member
כח בחשבון שבצפון יורד גשם ללא הפסקה משעות הבוקר

זאת אומרת שרום הקיפאון ממשיך לרדת בעקבות רצף המשקעים, זה אומר שאם יהיו משקעים בירושלים, זה לא יספיק להנמכת רום הקיפאון.
לצערי הסיכויים נמוכים מאד

ben213

New member
אוף חחח.. גם לא בגבהים של 900 מ'? לא מתכוון לירושלים

ben213

New member
מישהו פה רשם שבכפר שמאי נערם ובדקתי מה הגובה שם

סיכום החוויה האדירה שלי:

יצאתי בשעה 2 וחצי לכיון צפון מירושלים,,נסיעה די קשוחה וקשה,הגעתי בשעה 5 לפנות בוקר להר בנטל,הטמ' הייתי 0.9 מע',אבל איזה גאון החליט לחסום את הגישה להר וסגר את השער לפני שעולים להר,מפה לשם חישוב זריז איזה מקום גבוה עוד יש,מג'דל שמס!!!! נסיעה מטורפת ראיה אפסית ערפל מלווה בגשמי עוז,ולעיתים מעורב,החניתי בתחנת דלק של סונול ונמנמתי קצת עד השעה 7 בבוקר,בשעה 7 התחילה סופת שלגים מדהימה שלאט לאט התחילה להיערם,לקראת השעה 10 נערם שם באזור שלי 15 ס''מ,תושבי המקום שירדו מצפון אליי דיווחו על 25-30 ס''מ,בשעה 10 וחצי התקפלתי לכיון ירושלים,הכביש היה חלק ומסורבל בטירוף,חוץ מג'יפים אני הייתי הרכב היחיד ללא הנעה 4*4 אבל הצלחתי לפלס את הדרך לאט ובזהירות,מה שהיה מדהים 15 דקות אחרי שיצאתי לכיון ירושלים הגעתי לאזור מחנה קלע ולא היה זכר לשלג,ממשיכים עוד דרומה והופ המשטרה סוגרת את הכיכר הראשי לכיון צפון הגולן,פקקי ענק,משפחות שלמות מבואסות והיו לא מעט שחזרו את הדרך שעשו ולא הצליחו לטעום קצת מהסם הלבן,תמונות בהמשך..

larsulrich2

New member
אוריאל למה להקצין ? ת"א קיבלה המון גשמים ב-12 שעות האחרונות.

כולל צפון תל אביב !

Uriel Lifshitz

New member
ב-3 שעות האחרונות לא היה כאן יותר מגשם קל

אבל עכשיו גשמי זלעפות + רעמים חזקים

למעלה