שלום לכולם מערכת משמעותית כרגע באזורנו

שלום לכולם מערכת משמעותית כרגע באזורנו

אנו חווים את שיאו של החורף שילך ויתגבר בשעות הקרובות
לפי מיקום הNAO נכנסים להפוגה משמעותית באפיקים באזורנו.
חודש ינואר ופברואר צפויים להיות מוכי בצורת וחסרי משמעות עבור החקלאים המצפים לגשמי עוז.

עוד למדנו כי ישנם גופים בתקשורת שמנצלים מזג אוויר סוער להכרזות בדבר גל קור ושלגים באזורים מסויימים, מה שכמובן לא התממש כי לא היה חזויי.

שיהיה לכולם שבת שלום.

בוא ניתן לאלוהים להחליט.

כאילו באמת, כמה עלוב אתה יכול להיות?
מערכת עוצמתית ומדהימה( ואני כותב את זה בתור ירושלמי שלא חווה עד כה יותר מרוחות ), ואתה צופה לי חודשיים קדימה כשהמודלים לא סגורים על עצמם בהפרש של ימים אחדים. פשוט מביך, ולא מתפלא למה הפורום רגל אחת מסגירה.

לפי מיקום הוורטקס

מערב אירופה תהיה בחודשיים הקרובים תחת מתקפה של מערכות משמעותיות האחת אחרי השנייה ובאזורנו צפוי בצורת.

בנוגע לעניין הפורום ורגל אחת מסגירה, אם אתה מי שאני חושב שאתה, אז יכול להיות שאני גם לא מתפלא למה הפורום עתיד להסגר.

חברים נרשם בינואר 2018

אתה לא יותר מבדיחה לא מוצלחת כרגע, מערכת גדולה וכניראה מושלגת בסוף ינואר.
מתחילת דצמבר כבר חזיתי כניסת מערכת חורפית לאיזורנו בתחילת ינואר,וכנראה שצדקתי, לא להתייחס לטרולים למיניהם שמחפשים פה תשומת לב וקצת יחס, לא ניתן להם את זה

לצערי אתה טועה ומטעה

כרגע המצב פה לא הכי טוב
כרגע המצב פה לא הכי טוב בהחלט
יש שיר כזה אגב (המנון LFׂ)

אבל ברצינות ואם נתייחס אליך טרול מושתן וקטן
אתה צופה שלג בסוף ינואר על סמך מה? המכשפה על המטאטא ביקרה אצלך?
היית אצל ידוענית מעלה באוב?

סמרטוט

חתיכת כסיל.

רק לפי רמת הכתיבה שלך אני לא באמת אגיב.. אדם ללא תוכן שלא יודע לבטא את עצמו בגיל 30 עצוב

יאן ו

New member
לא בחרת ניק מוצלח במיוחד. באנגלית קוואק זה quack.

אחד הפירושים הוא של אדם המחשיב לעצמו ידע בתחום מסוים שלא בצדק.

a person who dishonestly claims to have special knowledge and skill in some field

natyh

New member
הוא צודק בענין הנאו והוורטקס

לא מבייא בחשבון שאורך גל רוסבי עלה מאד משמעותית כך שאנו נהנים מאותן מערכות מהן נהנית מעאב אירופה המערכת והקודמת וכן זו הן מערכות שנגזרו מהמיגה מערכת המערב אירופאית ,וכן בין ה 11-13 צפי למערכת נוספת שתיגזר ממערכת מערבהאירופאית וכנל ב 15 עד ה 17 מגיעה מע הבליזארד האמריקאית למערב אירפה מה שנותן צפי בין ה 22-24 לעוד מערכת כמו הנוכחית אצלנו כי זו שוב מיגה מערכת ,אך אם טעיתי בקשר ל 15-17 והיא לא תיכנס למע אירופה אז עדיין סיכוי גבוה מאד שתיכנס למז איר ומשם אלינו כמערכת יותר עוצמתית בתאריכים דומים .

יאן ו

New member
מזל שאני למדתי להבין את ההודעות של ״ארגז״ מרוטר. אחרת לא

הייתי מבין את מה שכתבת

natyh

New member
רק כתבתי כי

ההנחה כי מערכת במערב אירופה גורמת לחסימה אוטומטית אצלנו לא תמיד נכונה .
מי שיבדוק שנים עברו ירטה כי היו מקרים בהם מערכות.ממערב אירופה הגיעו ישירות אלינו לאחר מספר ימים בניגוד להנחת החסימה האוטומטית הרוווחת.

natigr

New member
מזמן לא צחקתי ככה, תחזית NAO לחודשיים קדימה, ורטקס שקופץ

לביקור
קטעים....

refael22

Member
הסערה היתה בעיקר בתקשורת

הניפוח וההגזמות הפרועות שברו שיאים חדשים. בסופו של דבר מי שיוצא רע מכל הסיפור הוא החזאים שבאים אליהם בתלונות:
איפה הסערה שהבטחתם?

למעלה