התחזית לימים הבאים:

התחזית לימים הבאים:

שלום רב.
בשבת נקבל תזכורת קצרה לחורף ולקראת סוף השבוע הבא תתכן מערכת גשם.
מחר עננות משתנה בחלקי הארץ השונים וללא שינוי ניכר בטמפרטורות / התחממות קלה. בלילה ייתכנו טפטופים.
הטמפרטורות למחר: 19-9 בחוף ובשפלה, 14-6 בירושלים, 19-6 בעפולה, 19-5 בב"ש, 22-12 באילת.
בשבת קודש, פרשת שמות, מעונן חלקית עד מעונן ואוירה סגרירית. גשם קל או טפטופים צפויים בצפון ומרכז. בצפון הנגב ייתכנו טפטופים.
תזכורת לחורף...
ירידה של 2-3 מעלות. תתכנה רוחות ערות בהרים.
הטמפרטורות לשבת: 17-9 בחוף ובשפלה, 11-4 בירושלים, 17-8 בעפולה, 17-7 בב"ש, 21-11 באילת.
ביום ראשון מעונן חלקית עד נאה והתקררות של 1-2 מעלות. בהרי המרכז, אולי, ללא שינוי....
תתכנה רוחות ערות בהרים. בבוקר ייתכן טפטוף בחוף.
ביום שני נאה והתחממות של 2-3 מעלות.
ביום שלישי נאה עד מעונן חלקית ורוחות מזרחיות ערות בצפון והרי המרכז. עוד התחממות של 2-3 מעלות. בלילה ייתכנו טפטופים.
יום רביעי יום מעניין: התחממות של 2-4 מעלות (הרגשה אביבית בהחלט בכל הארץ), מעונן חלקית עד מעונן בעננות גבוהה ובינונית וייתכן גשם קל. רוחות דרומיות ערות ואולי אובך.
כל זה לקראת כניסה לסקטור הקר של השקע, אליו נכנס בבוקר יום חמישי, אז הטמפרטורות צפויות לרדת ב-6-8 מעלות וייתכן גשם שיימשך עוד יממה.
כמובן, יש לעקוב!
בברכת פרייה, שריצה (?), רבייה והתעצמות במאוד מאוד.

Tomer1202

New member
לפי איסי יום רביעי עם אינדקס של 28 מע' בזמן המשקעים

אולי גם סופות רעמים בודדות?

Uriel Lifshitz

New member
עדכון ערב זוועתי של EC

Uriel Lifshitz

New member
עדיף שהאופטימיות תופיע אצל EC וברקנל

וכך יש יותר סיכוי שהיא תופיע גם במציאות.

אריאל זה ענין של כמה עדכונים עד שגפס ירד מהעץ

ונמשיך את תקופת היובש ,

תזכרו באם איסי בבוקר לא חוזר בו,אפשר להגיד קדיש!

ברור שגפ"ס לילה עכשיו קריטי,כי לאחרונה עדכוני לילה עולים על מגמות.
באם נצלח לילה+עדכון בוקר גפ"ס ברקנל וכולם ואיסי עדיין יהיה בעייתי אני איסי!

אריאל519

New member
אי.סי הראשון שהראה את המערכת. בעדכון הערב הוא לא קשור לבוקר

גפ"ס מראה "קונצים" כמעט בכל עדכון. אם לא תהיה מערכת רצינית אז ברור ששוב גפ"ס לקח אם יהיה משהו רציני אז אף אחד (אולי הקנדי) כי אי.סי נתן את כל האפשורויות

אלון ל 2

New member
מאיר, אתה בטוח שאתה רוצה שישייה?

גם תאומים זה קשה (יש לי ניסיון כפול בזה).

guprnds

Active member
אני בטוח שכוונותיך טובות

אבל בארץ הזו מצטופפים יותר מידי בני אדם, אולי פי שניים ממה שהיא יכולה לשאת מבלי להינזק. ההתעצמות - ברוח.

למעלה