אני חייב לשאול - על מה מדבר בועז דיין???

אני חייב לשאול - על מה מדבר בועז דיין???

לטענתו יש קשר בין מזג האוויר בקליפורניה לבין זה שבישראל. אני אמנם לא מבין גדול במזג אוויר אבל הטיעון הזה נשמע לי לחלוטין הזוי מכל בחינה אפשרית. האם יש דברים בגו למרות הכל?

האיש מביך את עצמו שוב ושוב וחושף בורות מוחלטת

בנושא שאותו הוא מתיימר להעביר לגולשיו "במומחיות" כבר 13 שנים.

הרי הקשר הקליפורני, שהוא כשלעצמו מפוקפק ודיי רופף, נשען על תנועתם הגלית של אפיקי הרום מזרחה. אין מדובר בכל אירוע מזג אוויר, אלא רק בכזה שנגרם ע"י אפיק רום שמציית לתנועה הגלית הזו.

גל החום בארה"ב נגרם ע"י רמת רום חזקה, ובין כה וכה אזורנו נעול לחלוטין לחדירת מערכות ממערב בשל התמוככות המונסון ההודי.

מי שרוצה לקבל מידע מהימן על מזג האוויר ילך למקורות המקצועיים המתאימים, ולא לנהגי מונית חסרי השכלה בתחום.

אליאור נשמה, אתה קצת חריף עם המשפט האחרון

לגבי השאר אני מסכים איתך, הבחור קצת נסחף עם "הקשר הקליפורני".

זו האמת, ויש לה קשר ישיר לבורות בתחום

שהובילה לפוסט האווילי הזה. אתר של 13 שנה ואפילו הגהה מינימלית שתעלים את שגיאות הלשון המביכות אין שם. פשוט מביך.

0צחי0

New member
ראשית, כפי שציין אליאור, ה"קשר הקליפורני"

הוא אכן עניין רופף ומאוד מאוד מאוד מפוקפק. העניין גם נזנח בשלב מוקדם מאוד, לאחר שראינו מספר רב של פעמים, אי קשר בין תוצאות מזג אוויר, למצב סינופטי נתון. לצורך העניין, השלב הבא, יקח אותך מבלי שתהיה יותר מידי מבולבל, אל המערכת הקרקעית אצלינו..נעים מאוד
..האפיק הפרסי, שלמעשה בולם כל אפשרות של כניסת מערכות קרקעיות לישראל כמובן שבקליפורניה, במקרה הטוב רק שמעו אולי על האפיק הפרסי, שלא לדבר על המונסון והשפעותיו על המזרח התיכון, שאינם נוגעים כלל לאזור ההוא בעולם ותוסיף לכך את הרמה הסובטרופית, שרק היא בפני עצמה, "נועלת" ברוב ימות הקיץ, תנועה סדירה של אפיקי רום/גלי רוסבי, דבר שאינו קיים בקליפורניה, ששם אגב, בתקופה הזו, השמיים מתקשטים בתאי סיבי וסופות רעמים בתדירות לא רעה בכלל. לסיכום, לא צריך לקחת ברצינות כל דבר שנכתב באתר זה או אחר וכפי שאליאור ציין, מי שרוצה לקבל פרספקטיבות קצת יותר ענייניות ונכונות, יודע לאן לפנות.

מעניין למה בחרת להשאיר את כל השרשור עד לנקודה

זו, למרות דברי השטנה של אליאור כלפי בועז...

בנקודה הזאת הפודלים משתתקים ומשתבללים

ומשאירים את הזאבים האכזריים חשופי השיניים להמשיך לנבוח ולהזיל ריר מעל טרפם...

למעלה