לכל המודאגים מהמערכת

gal oz

New member
לכל המודאגים מהמערכת

כרגע אנחנו נכנסים להפוגה זמנית עם הצפנת קו הגשם (מעבר החזית הקרה), כרגע יורד גשם מהשרון צפונה.
בשעות הקרובות השקע ינוע מזרחה יותר (לקפריסין), וגם הגשם באזורינו יתחדש, במצב של on-off
, והרוחות יתחזקו בהדרגה.
בערב ובלילה תחול התחזקות של הגשמים שילוו בסופות רעמים,ברד ומשבי רוח חזקים, בצפון והמרכז.

הדשה סינטטי, נכון? קשה לי לראות את הדברים

האלה (זה אני. לא אוהב את כל הדברים האלו מפלסטיק).
השילוב עם האבנים מקסים (זה היעד שלי עד האביב קרוב לגינה שלי, אחרי שהשבוע שתלתי 70 אמנון ותמר, לוע הארי וסלסילי כסף).

gal oz

New member
ותראו את איסי לראשון הבא

רק הטווח...
אגב, גם האנסמבל של גפס רומז על אפשרות לאפקיות שבוע הבא.

er77

New member
מפה כזאת היתה יותר מלהיבה לאמצע סוף אוקטובר

פחות מלהיבה למחצית השניה של נובמבר..בטח בטווח של שבוע+

argamon

Member
הפוגה ממה ?

כאן באזור מושב שפיר בדרום ,מאז כניסת המערכת, אפס !! אמש והבוקר ניראו ברקים רחוק בכיוון אשדוד,יש קצת רוח וזהו. לא הפוגה ולא גשם.

לדזפ

New member
אתם לא במשחק...

היה צפוי, לא?

אמרו - מרוכזת בצפון ובמרכז, ותגיע גם לצפון הנגב. לא מייד.

גם כמויות הגשמים שנתנו לכם היו נמוכות יחסית.

כאן אצלנו בשרון ביצבצה ויצאה השמש לא מעט, כפי שהיה צפוי, ונאמר, אבל מזג אוויר מקסים, אווירה חורפית, וגם היה מטח אדיר לפנות בוקר.

מעפם לפעם יורד גשם קל.

וגם הגשם יחזור בקרוב.

האמת, מי שקרא היטב את התחזיות של כולם, למרות האופוריה שמעט פשתה כאן, לא התאכזב.

בכל זאת, למעלה מ- 200 מ"מ למערכת סתווית (כפי שהיתה בסוף אוקטובר, תחילת נובמבר, 2009) בשרון - זה אחת לשנים רבות.

argamon

Member
אף פעם אנחנו לא במשחק:

אנחנו תמיד מקבלים שאריות כמו שהחתול מקבל שאריות אחרי ארוחה משפחתית. לדעתי אזור מושב שפיר ,מספר קילומטים צפונית לקיבוץ נגבה, הוא האזור הכי נאחס במדינה לגבי גשמים. לנו אין שטפונות כמו בנגב והכל משעמם בדרך כלל מבחינת מזג האויר. אני שמח שלפחות בצפון יורד כי זה במדינה שלנו אבל
למה האזור שלי הכי מקופח כמעט כל חורף

TheChessMaster

New member
כמה רלוונטים עדכוני הצהריים והערב היום ?

לגבי התחזקות המערכת הלילה ? האם צריך להתייחס לעדכונים האלה כשאנחנו כבר בתוך המערכת ?
והאם יש סיכוי להתמתנות או הקצנה בעדכונים האלה בטווח כל כך קצר ?

gal oz

New member
יש לווין-מכ"ם, המודלים הכי טובים עכשיו

פעילות יפה עד ראשון בערב לפחות.

למעלה