לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2647226,472 עוקבים אודות עסקים

פורום מזג האוויר

מעונינים להתעדכן או לעדכן בכל מה שקשור למזג האוויר? זהו המקום.
 
 
 
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מזג האוויר

מעונינים להתעדכן או לעדכן בכל מה שקשור למזג האוויר? זהו המקום.
 
 
 
 
x
הודעה מהנהלת הפורום
 
 ברוכים הבאים לפורום מזג אוויר, גלישה מהנה ופורה :)
המשך >>

לצפיה ב-'עדכון צהריים - 06Z'
עדכון צהריים - 06Z
<< ההודעה הנוכחית
19/01/2011 | 12:18
58
674
מה זה 06Z? בקישור:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

היזהרו מהצבע הירוק
חלק נוטים לפאר את הצבע הירוק במפות ולעשות ממנו הרבה יותר ממה שהוא.
משמעות הצבע מסתכמת בכך שמפלס הלחץ 500 מ"ב (המכונה "רום") נמצא בגובה נמוך יותר. פירוש הדבר הוא הגברת הקוטביות בין האוויר הקר ברום לאוויר החם יחסית בשכבות התחתונות ולכן יש תנאים טובים יותר לעליית אוויר. זהו רק "בורג" אחד מתוך שלל פרמטרים משמעותיים לא פחות, המשפיעים על טיבה של המערכת.

ירוק VS צהוב
נפוצים מאוד המקרים בהם צבע ירוק במפות הסתיים בכמויות משקעים גדולות בים וכמויות קטנות כאן.
נפוצים מאוד המקרים בהם צבע צהוב במפות הסתיים בכמויות משקעים מכובדות מאוד בצפון ובמרכז.
למערכות "ירוקות" יש בממוצע יתרון קל, אך ההבדל הרבה פחות משמעותי ממה שרבים נוטים לחשוב.

מיקום השקע, משך השתהותו, רכס יציב במערב הים התיכון ועוד- אלה פרמטרים חשובים יותר ובמידה ומשהו ישתבש, לא יעזור כלום, גם לא מערכת בצבע טורקיז.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'תודה , הבנתי'
תודה , הבנתי
19/01/2011 | 12:25
14
לצפיה ב-'לטווח השפוי עדכון גרוע מקודמו..'
לטווח השפוי עדכון גרוע מקודמו..
19/01/2011 | 12:27
38
24
לצפיה ב-'סוף ינואר מתקרב. ואין לנו מערכת אחת'
סוף ינואר מתקרב. ואין לנו מערכת אחת
19/01/2011 | 12:32
1
61
נורמלית השנה. ירושלים עומדת על 97 מ"מ ולא נראה לי שנעבור את זה עד סוף החודש.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'סודרי מה מצבכם ביחס לחורף 98- 99 '
סודרי מה מצבכם ביחס לחורף 98- 99
19/01/2011 | 12:51
55
עד כה בתקופה המקבילה? מענין אולי נשבור שיאים שלילים חדשים
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'וגם ההמשך נראה על הפנים, חמסין בעוד 9 ימים.'
וגם ההמשך נראה על הפנים, חמסין בעוד 9 ימים.
19/01/2011 | 12:34
35
28
לצפיה ב-'נו ומיד אחרי זה אפיק מהסרטים'
נו ומיד אחרי זה אפיק מהסרטים
19/01/2011 | 12:38
31
91
באמת חבל להוסיף אפילו מילות תיאור לשינויים שמתרחשים בטווח שמעל 192 שע'.
אני דווקא מעודד מהתצורה האפיקית הזאת ומהעובדה שה-NAO לא שלילי אלא חיובי חלש גם בהמשך הדרך. זה מתבטא במפות ברמה יציבה למדיי מעל בריטניה כשגרעין האפיק הפולארי נמצא ממזרח, מעל סקנדינביה. ברגע שהרכס מפרק את אפיק הרום מעל מערב הים התיכון וחובר לרכסיות האטלנטית - הגרעין שלנו זז מזרחה ומתעמק באיטיות תוך כדי שהוא משוך מערבה (מתכון למשקעים רבים על פני טווח ימים גדול).
זו מגמה שנצפית כבר כמה ימים, וגם EC מראה אותה.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'מצטט שוב את מה שכתבתי ליצחק למטה:'
מצטט שוב את מה שכתבתי ליצחק למטה:
19/01/2011 | 12:48
30
41
במקום שהאלטנטי ומערב אירופה יהיו תחת רכס יציב שידחוק לאט לאט את האפיק מאיטליה לכיוון המזרח התיכון (מה שהראה גפ"ס לפני יומיים וגרם למהומה בפורום ממפות של +300 שע'.)

מה שקורה לפי איסי שמזרח האטלנטי פרוץ לכניסת אפיק הרום של אירופה אליו (+192, מה שעתיד להגיע אלינו) והתמזגותו עם האפיק הפולארי ממערב (מה שאכן קורה ב+240)

המצב הסינופטי הזה מניב לרוב:
1. אפיק משוח על פני כל הים התיכון ולכן מערכת חלשה באזורינו במקרה הטוב.
2.הרכס נכלא בתוך 'המסה' של הרום ולכן כעבור יממה- שתיים הוא פשוט יתפוגג...

למעשה גפ"ס בעדכון הנוכחי מראה את החיבור הזה (השיא +192) אך לאחר מכן, למרבה ההפתעה, צופה התחזקות מחודשת של הרכס בבריטניה מה שגורר התנתקות האפיקים ודחיקת המזרחי מביניהם למזרח התיכון.

עכשיו אפשר להבין עד כמה המצב שברירי.. במקרה והאפיקים ישארו מחוברים- אפשר לשכוח מינואר , אך במקרה שהאפיקים לא יתחברו- הכל עוד אפשרי
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'למצב הסינופטי הזה גם עשוי להיות עתיד טוב '
למצב הסינופטי הזה גם עשוי להיות עתיד טוב
19/01/2011 | 13:17
29
47
מבחינתנו. עצם קיומו של הרכס באטלנטי ללא שום התעמקות אפיקית פולארית ששוברת אותו (כפי שהיינו רגילים לקבל עד עכשיו בחורף הזה - שקע דומיננטי מאוד באיזור גרינלנד ובריטניה שלא נתן שום סיכוי לאפיק להגיע אלינו בכלל) הוא כבר דבר מעודד כשלעצמו.
אומנם האפיק שמתעמק לאירופה נמרח מערבה לאיזור ספרד ומזרח האטלנטי, אבל כאשר הרכס בבריטניה וסקנדינביה "סגור" מאפיקיות בכל הכיוונים הוא נוטה להתחזק ולמוטט את החולשה הראשונה שהוא מבחין בה, שהיא החיבור בין האפיקיות באטלנטי לבין המאסה הפולארית ממערב לרכס - זאת שהיא בעלת פוטנציאל להתעמק אלינו.

התוצאה כפי ש-GFS מראה בעידכון הזה ובכל העידכונים האחרונים, וש-EC מראה בין 192 ל-240 שע' - אפיקיות סטטית מרוחה מערבה אך גם דרומית מספיק כדי להביא לנו כמה ימי גשם רצופים וטמפ' נמוכות, כשבמקביל הרכס הצפון-אירופאי מצליח לחורר את האפיקיות במערב הים התיכון - ואז הפוטנציאל להתעמקות משמעותית אצלינו הוא גדול מאוד - חלק ממערכות השלג הגדולות וממערכות הגשם הממושכות שביקרו אצלינו בעבר נוצרו כתוצאה מהתמקמות של ריכסיות יציבה במרכז אירופה כאשר אפיק מתעמק עלינו, ממזרח לרכס ואפיק נוסף מתעמק באטלנטי - ממערב לו.

המצב הזה אכן שברירי מאוד והטווח עוד רחוק, אבל יש מקום לאופטימיות מסויימת בהחלט.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'באמת העלתה לי את האופטימיות יכול להיות'
באמת העלתה לי את האופטימיות יכול להיות
19/01/2011 | 13:49
22
שאיכשהו אפשר להציל את החורף החרא הזה.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'מה? מאיפה הבאת את זה?!'
מה? מאיפה הבאת את זה?!
19/01/2011 | 13:59
27
24
"כאשר הרכס בבריטניה וסקנדינביה "סגור" מאפיקיות בכל הכיוונים הוא נוטה להתחזק ולמוטט את החולשה הראשונה שהוא מבחין בה, שהיא החיבור בין האפיקיות באטלנטי לבין המאסה הפולארית ממערב לרכס - זאת שהיא בעלת פוטנציאל להתעמק אלינו"

אם הרכס סגור באפיקיות אין שום סיבה הנראית לעין שהוא יתחזק דווקא, במצב נורמלי הוא נחלש ונעלם, גם בתיאוריה לשעבר(?) של יניב לגבי המושכים שים לב שכל פעם שזיהה איזושהי סגירה על רכס הוא סימן עליו X , כלומר הוא נעלם ומפסיק לשמש כמושך..

"חלק ממערכות השלג הגדולות וממערכות הגשם הממושכות שביקרו אצלינו בעבר נוצרו כתוצאה מהתמקמות של ריכסיות יציבה במרכז אירופה כאשר אפיק מתעמק עלינו, ממזרח לרכס ואפיק נוסף מתעמק באטלנטי - ממערב לו. "

יש ויש.. 10/2/92 , 15/1/73, 6/2/50 וכו' היו כמו שתיארת, לעומתם היו מערכות שלג מצוינות בלי התעמקות באטלנטי
28/1/00, 24/2/92, 29/1/08.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'שים לב לדוגמא של פברואר 2003'
שים לב לדוגמא של פברואר 2003
19/01/2011 | 14:47
26
138
מצב סינופטי זהה לזה שהמודלים מראים כרגע - אפיק רום עמוק מרוח מערבה לכיוון מערב הים התיכון ורכס הממוקם בסקנדינביה. ב-19-20 לפברואר רואים כיצד הרכס נסגר מכל הצדדים ע"י אפיק הרום הפולארי אשר מתחבר לאפיק הרום האטלנטי.
על פי מה שאתה אומר, באופן טבעי הרמה הסגורה הייתה אמורה להתמוטט ולהתמלא ע"י המאסה הפולארית מצדדיה ובכך הייתה מחסלת את הסיכוי שלנו לקבל התעמקות מאסיבית של האפיק, מה שהיה בא לידי ביטוי במערכת גשם חלשה ותו לא.
בפועל, מה שאני מתאר קרה בדיוק באותה צורה - החיבור בין האפיק האירופאי לאפיק האטלנטי החל "להיקרע" כאשר הרמה הסגורה הצליחה לחדור אותו ובעצם מצאה את החולשה של האפיקיות, ובכך להתחזק מחדש מעל מרכז ומזרח אירופה. תהליך זה הביא בסופו של דבר להתעמקות מחודשת של האפיק אלינו וליצירת מערכת השלג שביקרה כמה ימים לאחר מכן בהרים ובמקביל גם תוכל לראות כיצד האפיק באטלנטי והאפיקיות שלנו מופרדת ע"י הרכס באירופה, מה שלא מפריע לנו כלל לקבל מערכת גשם אדירה.

הסינופטיקה שנראית כרגע לטווח הארוך נשענת על אותו עיקרון וזו מגמה שהמודלים מראים כבר כמה זמן. אופי הפעילות הסופית באזורינו עוד יישתנה מיליון פעמים, אבל *בינתיים* - זו המגמה ובגלל זה אני מתעודד ממנה, כי הרי המודלים גם מראים את התהליך הזה נוצר ואת מערכת הגשם מתעמקת אלינו אחרי הכל. זה לא שיש רק רמיזות לכך!

ולגבי אירועים בעבר - אמרתי בפירוש חלק ממערכות הגשם והשלג הגדולות בעבר. תיארת חלק לפה וחלק לפה, בדיוק כמו שאמרתי.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'לא דומה בכלום למה שהמודלים מראים'
לא דומה בכלום למה שהמודלים מראים
19/01/2011 | 14:54
9
80
ציר החסימה (הרמה המנותקת ותעלת האפיקיות שמדרום לה) מזרחיות בהרבה לעומת החזוי הפעם. בכל אופן ברור שאין שום נטייה (מילת הכללה) לרמות רום להתחזק כשהן מוקפות באפיקים, אין שום מנגנון דינאמי שיכול להסביר את זה. את הסיבות להינתקות צריך לחפש בפעילות האפיקים במעלה הזרימה (upstream).
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'הכוונה בהבאת הדוגמא הזאת הייתה להראות'
הכוונה בהבאת הדוגמא הזאת הייתה להראות
19/01/2011 | 15:03
6
39
שגם כשהרמה סגורה מכל צדדיה ע"י אפיקים - היא מסוגלת להתחזק ולהתגבר על חולשות של חיבור בין שני גלי אפיק עיקריים. אז נכון, בפברואר 2003 זה קרה מזרחית למיקום שנראה כעת ע"י המודלים, אבל התהליך הוא אותו תהליך ולכן כתבתי שהמצב הסינופטי דומה ולא זהה.
ככה או ככה המודלים מראים את הינתקות האפיק בים התיכון מהאפיק האטלנטי והתעמקות אצלינו. GFS מראה זאת באופן ברור ובולט כבר כמה ימים, EC מראה מתון יותר אך מראה מגמה דומה.  
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'*נראה'
*נראה
19/01/2011 | 15:04
8
לצפיה ב-'אבל רצית להראות את זה מסיבה מסויימת...'
אבל רצית להראות את זה מסיבה מסויימת...
19/01/2011 | 15:21
4
42
כדי לשאוב אופטימיות מהמצב הסינופטי ("למצב הזה עשוי להיות עתיד טוב"). אלא שגם אם החסימה תשתחרר זה יקרה במיקום הרבה יותר מדי מערבי- שים לב היכן חזוי ציר הבלוק לשבת- מערבית לקו אורך 0 http://www.cpc.ncep.noaa.gov/products/precip/CWlin...

ההבטחות שהמודלים מראים לטווחים הרחוקים בזמן התפתחות חסימה אינן חדשות. אנחנו מתורגלים בהן היטב. ברובם המוחלט של המקרים אלה הבטחות טרם זמנן. אפשר להציץ בתחזית האנסמבל של GFS לאינדקס NAO ולראות שאם שלשום (הרצת ה-17.1) הייתה צפויה עליה הדרגתית לאחר ההגעה למינימום סביב ה-20-22 בינואר, אתמול חלק מההרצות עברו לצפות קירטוע תחת התחום השלילי לזמן ממושך יותר ועלייה באינדקס רק בסוף החודש. נקווה שבהרצה העדכנית בעוד מספר דקות לא נראה דחייה נוספת.

כמובן שחסימות כאלה יכולות להיות גם קצרות, או כאלה שמשתחררות לזמן קצר ומאפשרות בריחת אפיק מזרחה. אבל אנחנו כבר למודי ניסיון וכמו בדיון המייגע ההוא מלפני חודש- התסריט השכיח והנפוץ יותר הוא זה שיש לו סיכוי רב יותר להתממש בהיעדר מידע אחר בעל ערך רב יותר.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'נכון, אני לא טוען שהמיקום במקרה הנוכחי'
נכון, אני לא טוען שהמיקום במקרה הנוכחי
19/01/2011 | 15:47
3
30
טוב יותר מזה של פברואר 2003 למשל. אם החסימה הזו תשתחרר בצורה שהמודלים כרגע מראים - לאפיק ייקח יותר זמן להתעמק אלינו, אך לבסוף זה ייקרה וזה ייתבטא במערכת בעל אופי ומשך זמן מסויימים.
אגב, שים לב שהוא גם מעוקל מספיק מזרחה כדי להשפיע גם עלינו מצפון לאורך כל התהליך.

המסקנה מהדיון הזה (ובעצם מההודעה הראשונה שלי פה) היא שאפשר להיות אופטימיים ואפשר להיות גם פאסימיים מכיוון שהאופציות פתוחות הן להתשחררות החסימה והן להיפך. לסינופטיקה הזו עשוי להיות עתיד טוב אך גם עשוי להיות עתיד רע, ולכן אני אומר - לא צריך לפסול על הסף כל עוד הסיכוי הוא 50-50. וגם אם זה 40-60 לטובת הצד הפאסימי - לא צריך להתרגש מכל שינוי לרעה ובפרט כשמדובר בטווח ארוך, כי זה תמיד יכול להשתנות.
פשוט לעקוב ולקוות לטוב.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'תאמין לי, אני מקנא בך'
תאמין לי, אני מקנא בך
19/01/2011 | 16:03
1
45
מצב כזה אנוש ואתה אופטימי אחרי הכל...מי יתנני.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'אני פחות אופטימי, אבל לא נשבר לגמרי'
אני פחות אופטימי, אבל לא נשבר לגמרי
19/01/2011 | 16:32
18
לצפיה ב-'אופטימי אתה '
אופטימי אתה
19/01/2011 | 16:07
10
לצפיה ב-'הנה מנגנון אפשרי?'
הנה מנגנון אפשרי?
19/01/2011 | 20:09
1
46
לצפיה ב-'כמובן שיש תלות בחוזק האפיק והרכס.'
כמובן שיש תלות בחוזק האפיק והרכס.
19/01/2011 | 20:19
30
רכס ואפיק תמיד שואפים להגיע לאיזון תרמודינמי ביניהם.
כאשר רכס מוקף באפיקיות,הוא אמור בהתחלה להתחיל להתחזק,שכן המבנה הנ"ל נמצא ביעילות אנרגטית-תרמודינמית מאוד גבוהה,והינו עדיף.  כאנלוגיה-זה בדיוק כמו סופרסל , שבו כל הזרמים מסודרים כך שאינם מתאבכים אחד עם השני,ומתאפשר תהליך גדילה של "מפלצת".

הבעיה,שהמבנה הזה כ"כ יעיל,שמהר מאוד האפיקים מסביבו מתחממים (אנטרופיה גדלה),ולכן ישנם 2 אפשרויות:

1-יש זרימת אוויר פולארי נוספת שמגיעה לאיזור,ומחדשת את חיות האפיקים,ואז התהליך ממשיך במשוב חיובי,שבו גם האפיקים וגם הרכס מתחזקים.

2-אין מספיק אוויר קר בסביבה,והרכס והאפיק שסביבו מתחילים לגסוס ומגיעים לאקווליבריום.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'ברנע, אם תוכל, אנא הבא אנימציה מחודש מרץ 2003'
ברנע, אם תוכל, אנא הבא אנימציה מחודש מרץ 2003
19/01/2011 | 14:55
13
47
עד כמה שזכור לי , היתה רמה מעל אירופה, שגרמה לשקעים לנוע תחתיה, לאורך הים התיכון, והביא תקופה גשומה מאד באזורינו.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
19/01/2011 | 15:11
12
68
אפשר לראות שלאורך כל החודש אירופה הייתה מרוכסת לחלוטין, בעיקר מסוף הדקדה הראשונה ועד סוף החודש ברצף. שום התעמקות פולארית רצינית באירופה כאשר הכל התנקז אלינו. חודש מדהים
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'בהערכה גסה- נראה כמו 16 ימים גשומים בחלקים'
בהערכה גסה- נראה כמו 16 ימים גשומים בחלקים
19/01/2011 | 15:21
43
מסוימים בארץ.
לא ייאמן איזה שבוע בין ה-19-26 לחודש. אפיק רום סטטי עלינו!
מזג האוויר >>
לצפיה ב-''
19/01/2011 | 15:22
7
5
לצפיה ב-'וזה הגיע אחריי פברואר מהסרטים. ברני אם אפשר'
וזה הגיע אחריי פברואר מהסרטים. ברני אם אפשר
19/01/2011 | 15:29
6
43
בבקשה אנימציה של חודש פברואר 2003.  ואם תוכל לעשות אנימציה של פברואר מרץ 2003 ביחד  אתה
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'אנימציה משולבת של שני החודשים '
אנימציה משולבת של שני החודשים
19/01/2011 | 16:31
5
62
היא גדולה מידי בשביל להעלות לתפוז... אבל קבל את של פברואר
מזג האוויר >>
לצפיה ב-' בפברואר- מרץ 2003 ירדו בהרי הגליל'
בפברואר- מרץ 2003 ירדו בהרי הגליל
19/01/2011 | 17:20
44
והגולן 600-750 מ"מ גשם.  הכנרת בסוף העונה סגרה עליה של יותר מ-4 מטר.  תענוג של חורף, לראות ולהתענג.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'ברני עכשיו תעלה אנימציה של דצמבר 91-ינואר 92'
ברני עכשיו תעלה אנימציה של דצמבר 91-ינואר 92
19/01/2011 | 20:57
3
40
ונאכל את הלב פי שניים
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'עזוב את ינואר 92 הוא יוריד את הממוצא'
עזוב את ינואר 92 הוא יוריד את הממוצא
19/01/2011 | 21:59
50
דצמבר 91 החודש הטוב ביותר שהיה פה(אצלי במושב) מתחילת המדידות ובהפרש דיי גדול, לאומת זאת בתחילת ינואר יש הפוגה של כמה ימים (איום נורא אהה )
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'לא חבל על המקלדת?'
לא חבל על המקלדת?
19/01/2011 | 22:11
1
27
לצפיה ב-'שאפו על הדיון'
שאפו על הדיון
19/01/2011 | 22:27
24
ככה לדעתי צריך להיות דיון על מזג אויר ומצבים סינופטיים עתידיים
מזג האוויר >>
לצפיה ב-''
19/01/2011 | 15:51
2
לצפיה ב-'ברנע, תודה מקרב לב.'
ברנע, תודה מקרב לב.
19/01/2011 | 18:44
12
לצפיה ב-''
19/01/2011 | 22:30
21
היישר לתקיית מזג אויר אצלי.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'האמת היא שיש מקרים לכאן ולכאן'
האמת היא שיש מקרים לכאן ולכאן
19/01/2011 | 15:37
18
מחיפוש קצר בארכיון טופקארטן של מקרים שרמות ברום "נכלאו" בין אפיקיות, מצטיירת תמונה לא ברורה, יש מקרים שבהם הרכס הצליח להתגבר על הסגירה עליו ולפרוץ את האפיק ,כפי שציינת, בנק' החלשה שלו  (למזלנו מקרה כזה קרה כמה ימים לפני השלג של 1950),
אך יש מקרים שהרכס פשוט נרקב ונעלם..  

בנוגע למערכות שלג בעבר- צודק, לא ראיתי שכתבת "חלק".
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'like . מאוד תשובה מקצועית.'
like . מאוד תשובה מקצועית.
19/01/2011 | 17:18
6
לצפיה ב-'עדיף חמסין על הסיוט הזה שעברנו השבוע'
עדיף חמסין על הסיוט הזה שעברנו השבוע
19/01/2011 | 12:41
1
16
בתקווה שהחורף הארור הזה יסתיים כמה שיותר מהר,
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לוותר על חורף אף פעם לא בא בחשבון'
עם כל הכבוד לוותר על חורף אף פעם לא בא בחשבון
19/01/2011 | 20:38
15
אני מעדיף חורף יבש לחלוטין אבל לפחות טמפרטורות חורפיות מאשר קיץ תמידי וסיוטי של לחות מעיקה וטמפ' גבוהה
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'אתה קורא לטמפ' של 19-20 מעלות חמסין?'
אתה קורא לטמפ' של 19-20 מעלות חמסין?
19/01/2011 | 20:39
20
למרות שזה גבוה מהרגיל, אלו הטמפ' הכי נוחות שיש
בשבילי חמסין זה הכל מ-24 מעלות ומעלה
מזג האוויר >>
לצפיה ב-''
19/01/2011 | 12:29
4
לצפיה ב-'התמתנות'
התמתנות
19/01/2011 | 12:31
4
16
הירוק התרחק מאיתנו  ( 168 שעות) ויש פחות מישקעים
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'אתם כל עדכון מכניסים אותי ליותר ויותר דכאון'
אתם כל עדכון מכניסים אותי ליותר ויותר דכאון
19/01/2011 | 12:39
3
11
זהוא אני לא נכנס לפורום עד סוף החודש מקווא לטוב
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'אבל אולי בעידכון הבא תהיה הקצנה'
אבל אולי בעידכון הבא תהיה הקצנה
19/01/2011 | 13:11
2
8
חבל שתפסיד ...
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'אני מקווא אחי כי אם לא ירד שלג השנה אני אשתגע'
אני מקווא אחי כי אם לא ירד שלג השנה אני אשתגע
19/01/2011 | 13:30
14
לצפיה ב-'שללללללללג בבקשה'
שללללללללג בבקשה
19/01/2011 | 13:35
7
לצפיה ב-'גשם בארצנו בשבוע הבא לפי עידכון זה'
גשם בארצנו בשבוע הבא לפי עידכון זה
19/01/2011 | 12:36
2
56
בעיקר בצפון... [174שעות] טווח דיי רחוק... לטווח הקרוב אין משהו מעניין
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'מפה עלובה במקרה הטוב יצא לך מזה גשם קל בצפון'
מפה עלובה במקרה הטוב יצא לך מזה גשם קל בצפון
19/01/2011 | 12:39
1
18
לצפיה ב-' עוול לקרוא לזה מערכת..'
עוול לקרוא לזה מערכת..
19/01/2011 | 13:50
10
לצפיה ב-'יש עוד 26 עדכון , עוד ישתנה המצב'
יש עוד 26 עדכון , עוד ישתנה המצב
19/01/2011 | 12:43
6
לצפיה ב-'עדכון זוועתי , מפות מדהימות רק ממש בסוף '
עדכון זוועתי , מפות מדהימות רק ממש בסוף
19/01/2011 | 12:44
1
18
הטווח - אלה מפות מושלמות אם הם היו למחר ..  במיוחד ה 850 מ"ב .
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'יוטו כבר חודש אנחנו שומעים על'
יוטו כבר חודש אנחנו שומעים על
19/01/2011 | 13:18
10
הטווח ההזוי ..וכנראה שבעוד שבועיים שוב ירשמו כאן שהטווח ההזוי מראה מפות נפלאות.
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'לדעתי הכי מדכא זה דווקא שירשורי עדכוני המפות'
לדעתי הכי מדכא זה דווקא שירשורי עדכוני המפות
19/01/2011 | 13:06
13
לצפיה ב-'יש מגמה בעדכון הזה וגם בעדכון הקודם'
יש מגמה בעדכון הזה וגם בעדכון הקודם
19/01/2011 | 13:12
4
18
למערכת גשם סביב חמישי-שישי הבאים, שנראית גם אצל EC. הטווח הרחוק ממשיך להפציץ אותנו באפיק רום מטורף שיורד אלינו, פשוט לאכול את הלב שזה מופיע בטווח כזה הייתי קונה מפות כאלו לימים הקרובים
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'הסתכלת על הקרקע?'
הסתכלת על הקרקע?
19/01/2011 | 15:40
3
11
הירוק עשה לך וואחד פלאש בעיניים אני רואה...
מזג האוויר >>
לצפיה ב-'הקרקע גם לא רעה.'
הקרקע גם לא רעה.
19/01/2011 | 15:50
2
10
לצפיה ב-'אני מדבר על EC...'
אני מדבר על EC...
19/01/2011 | 15:52
1
8
לצפיה ב-'במודלים לטווח ארוך אנחנו מדינה טרופית'
במודלים לטווח ארוך אנחנו מדינה טרופית
19/01/2011 | 16:23
23
ובטווח הקצר מדבר סהרה. ממש כמו נבחרת ישראל שהיא אלופת העולם במשחקי ידידות
מזג האוויר >>

מזג אוויר בישראל

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ