לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1103211,032 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשורת ועיתונות

פורום זה הוקם על מנת לנהל דיונים בנושאי תקשורת ומדיה, בואו נשתדל למצוא את הקו המפריד בין זה לבין דיוני על אקטואליה שכל כך קרובים לנושא הפורום אבל מסיטים אותו מתכליתו. הפורום  ישתדל לא רק לדבר על תקשורת, אלא גם לתת מבט אל תוך העולם הזה ואולי להכניס כמה מהגולשים לתוך זה. מקווה לדיונים פוריים ומחכימים.

אודות הפורום תקשורת ועיתונות

פורום זה הוקם על מנת לנהל דיונים בנושאי תקשורת ומדיה, בואו נשתדל למצוא את הקו המפריד בין זה לבין דיוני על אקטואליה שכל כך קרובים לנושא הפורום אבל מסיטים אותו מתכליתו. הפורום  ישתדל לא רק לדבר על תקשורת, אלא גם לתת מבט אל תוך העולם הזה ואולי להכניס כמה מהגולשים לתוך זה. מקווה לדיונים פוריים ומחכימים.
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'רמי לוי תקשורת גנבים גדולים'
רמי לוי תקשורת גנבים גדולים
19/06/2013 | 11:41
5
380
הצטרפי לרמי לוי תקשורת כי חשבתי על החברות האחרות שהם גנבים ומתברר למרות שאורנג וסלקום שהייתי בהם היה שירות לקוחות שהחזיר לי כסף אם עשו טעות . פה שנה וחצי לא מחזירים לי סכום כסף שגבו ממני סתם כי יש להם את הישרכאט אין שירות לקוחות ואין אם מי לדבר. כולם גנבים בארץ ואין איך לברוח מזה.
תקשורת ועיתונות >>
לצפיה ב-'תתבע בבית משפט'
תתבע בבית משפט
19/06/2013 | 11:44
1
67
לצפיה ב-'השיטה שלי '
השיטה שלי
19/06/2013 | 12:01
81
חשבתי על בית משפט אבל פשוט לא ידעתי עם כדאי לי . מה שאני עושה אני סוגר להם את הישראכאט לחיובים לוקח להם חודשיים לעלות על זה הם סוגרים לי את החשבון ואז אני מתקשר אליהם והם פותחים לי אותו עם קיצוץ מהחוב בנתיים ירדתי מ 1500 ל 900 . רק שתדעו שאם אתם חושבים לעשות את זה זה גם חוסם את החברה מלזכות אותכם אז קודם צריך לראות שהם לא עומדים לזכות
תקשורת ועיתונות >>
לצפיה ב-'רמי לוי השיק פעילותו בדצמבר 2011,'
רמי לוי השיק פעילותו בדצמבר 2011,
<< ההודעה הנוכחית
19/06/2013 | 13:31
1
87
היינו, לפני כשנה וחצי

מתי הרגשת לראשונה בחיובי השווא ?
האם חיובי השווא נמשכים למן הרגע הראשון, הרגשת בכך מייד, והעסק נסחב שנה וחצי, או שמא הרגשת בכך רק לאחרונה ?
תקשורת ועיתונות >>
לצפיה ב-'גיליתי על החיובים ליפני שנה וחצי'
גיליתי על החיובים ליפני שנה וחצי
22/06/2013 | 16:55
64
מאז אני מחכה לכסף. ליפני יומיים דיברתי שוב עם שירות לקוחות הפעם יש לי הרגשה טובה כי הנציג היה נורמלי והבטיח לי שאני יקבל את הזיכוי אני יעדכן לאחר עימות עם ישראכראט
תקשורת ועיתונות >>
לצפיה ב-'כל החברות אותו דבר'
כל החברות אותו דבר
21/06/2013 | 16:03
48

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ