בוקר טוב ליום רביעי

הנסיך.

New member
אני מדבר על הדיסוננס בין "חפים מפשע"

הקלאסי לחפים מפשע החדש

מה בין אדם שגנב ממך אופניים לדנקנר ויו"ר בנד הפועלים שמחקה לו (לך) חוב עצום?
מה בין מי ששרט לך את האוטו עם מפתח לגידי סער שנעלם מהכותרות מבלי שענייניו ייתבררו עד הסוף?

לפי ההגדרה הקלאסית -
תירה בגנב, שבור את הידיים למי ששרט לך את האוטו, אבל דנקנר? הוא חף מפשע, גם גידעון היקר (וקהיליית הסובבים אותו) חף, לא?

אבל אולי ההגדרות הקלאסיות לא מתאימות יותר?
אולי החברה בה אנחנו חיים הפכה צינית מידי עבור ההגדרות האלה?

דנקנר בהחלט חף מפשע

למיטב ידיעתי כל מה שעשה זה חוקי וכל מיני דינים בין חברות מסחריות למיניהם.
האם אתה מתלונן על "תספורות" של עשרות מיליארדים שחברות ממשלתיות עושות עליך כל שנה ושנה אחרי שנה? או שיש לך בעיה רק עם אנשים פרטיים.

הנסיך.

New member
הבעיה שלי היא עם הלך הרוח

לדידך,
כל מה שכתבת בהודעה שלך לגיטימי, אבל בחור שגונב תפוח מדוכן בשוק הוא עבריין - והרי לך הבעיה שלי.

למיטב ידיעתי

טריקים פיננסיים וכל מיני עסקאות בין אדם לבנק זה לא פשיעה - אלא אם כן האדם הורשע במשהו ולמיטב ידיעתי לא הוגשה אף תלונה עד כה.

גניבת רכוש זה פשע לכל דבר. לא ידוע לי על גניבה של דנקנר או איש עסקים מוכר אחר.

יש כן התחממות גלובלית רק לא ברור אם היא

מעגל טבעי של התחממות והתקררות של כדור הארץ או מעשה ידי אדם.
בנוסף ישנו קשר בין נפיחות של בעלי חוליות כגון פרות או אנשים לעליה במיקרו אקלים המקומי, למשל בערים צפופות, דירי חזירים או רפתות חלב.

seelinewoman

New member
המחקרים שהבאת ממומנים על ידי מי?

כבר הוכח בעבר שאת המחקרים האלה מממנים בעלי עניין.
מלבד זאת, אין מגמת התקררות.
מה שיש זאת מגמת התפרעות, כלומר פרצי אקלים קיצוני קצרים ועזים מאוד לצד זה או אחר,
ולכן נדמה שהסופות הגדולות האלה הן סימן להתקררות.
גם אצלנו זה קורה כשהגשמים יורדים בבת אחת במשך זמן קצר בסופות חזקות, וזהו.
הן לא סימן להתקררות.
שים לב מתי התחיל כאן הקיץ השנה, כבר באפריל היה חם מאוד כשזה התחיל בדרך כלל ביוני.
בגדול, כדור הארץ עובר תהליך של מדבור.

לא נתתי שום מחקרים

עשיתי חיפוש של גוגל שמביא אינסוף תוצאות על הנושא. המוני מדענים אומרים שהטמפרטורה יורדת.

אני לא מומחה בתחום אז אין לי הרבה מאוד מה לאמר, אם מעניין אותך את יכולה לבדוק ולחקור בעצמך. זה שהקיץ התחיל מוקדם לא אומר שכדור הארץ נמצא בהתחממות. תבדקי ותחקרי ותווכחי בעצמך.
עצם זה שאליל ההתחממות אל גור נעלם ושותק, כבר אומר משהו...

למעלה